Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Ysmn den sonra olmayacagım bana okuyan ark okuyup cıkıcam ben.ayrıca kız lıstesını sayısını yayınlamıs herkes haberdarken okunup duası bıtsın sımdı yenı lıste yenı baslık vs karıatırmayalım duasını duası okununca ne yapıcaksanız yaparsınız

Ben de seninle aynı durumdayım özgem, ysmnden sonra çıkmak istiyorum ama sana ve mavigeceye tekrar okuyalım demiştik onu da yapalım öyle çıkalım bence.

kizlar DERYA DENİZİN listesinin son hali bu. listede Tiramisunun daha on sirada olduqunu soylediler. Tiramusu sirasini soylediyinde onun yerini duzeltecem.

1)Nara87 ---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okunacak

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez------222 okunacak

7)ysmn ---------222 okunacak

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...222 okunacak

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk -->222 okunacak

12)rapisa -->222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira---222 okunacak

15)özgem81 -->222 okunacak

16)Nehirsu85 --> 222 okunacak

17)perican55 --222 okunacak

18)bigaripyalnizzzz...222 okunacak

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okunacak

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014
Eger listeye yeni girenlerden once okunacaksa bana, ben perican dan sonrayim sanirim. Ayrica bana hic okunmadiginida belirteyim.. yine siz de bakin eski listeye karisiklik olsun istemem.

Ben de seninle aynı durumdayım özgem, ysmnden sonra çıkmak istiyorum ama sana ve mavigeceye tekrar okuyalım demiştik onu da yapalım öyle çıkalım bence.
Yok cnm ya bır daha okundumu bır daha hak hemde ben dıger lıstelerde sıram gelınce bıraktım bılıyorsun oralardada okutmadım burada tamamlanamasada duamı cıddıye alıp okuyan arladaslar oldu o yuzden o lıste tammlanana kadar kalıcam nasıp Allah gonulden dua almayı nasıp etsın dıyorum ben hangı dua oldugu muhım degıl

Son düzenleme:
Canım daha önce de yazdım tiramisu adlı arkadaşın listedeki yerini sanki yeni katılmış gibi yazmışsın ama o daha üst sıralarda arkadaşı geri sırada göstermeyelim haktır bu. Asıl yerini tam olarak bilemiyorum kendisi size kimden sonra geldiğini yazar.

Canim tesekkur ederim.

Merhaba Arkadaşlar....Liste işi gerçekten çok karıştı.... Admine rica edicem başlık kapansın yeniden başlık açıcam....

LİSTE

1)deryadeniz28--------

2)Kelebekcim------

3)berirem----

4) cesmi_naz--

5) vazgecilmez-----

6)ysmn -----

7)denizxxx...

itirazı olan var mı ? ya da öneriniz....

Sıra işi önemli çünkü...7. sıradan sonra herkes kendini ekler yeni başlıkta....sıra değişicek 7. den sonra....

canim benim okumamda sira boyleydi. o zaman niye yerler karisik demediniz? benim okumamda sayi 4444 den fazla oldu. normal okunmadi gecikmeler cok oldu. simdi de deryanin listesinde boyle. bir liste duzenlendi derya icin okunacak. onunkunu bitirelim sonra kim kimden sonra listeyi yeni arkadasda duzenlenir. zaten suan deryaya okunuyor ve onu sirasi idi. simdi bu listede benim ismim yok, ben deryaya okumayimmi?

Kızlar yüksek müsadenizle listeye el atıyorum...git gide sayımız azalmaya başlamış.... bu 3 hafta boyunca yok olan arkadaşlar tekrar gelince tekrar listenin sonuna ekleriz kendilerini....yeni liste düzenliyorum...Ve en azından 25 kişi olalım ki kişi başı 180 lerde tefriciye okuyalım....sayı azaldıkça tefriciye artıyo...ve her 3 günde ben kendi adıma söyleyeyim 200 küsür tefriciye yetiştiremeyebiliyorum tahmin ediyorum ki benim gibi yoğun çalışanlar 3 günde zorlanabilirler...sayımız ne kadar çok olursa o kadar çabuk bitiririz diye düşünoyorum...

Hayırlı eşlerimizi aramaya devam :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

YENİ LİSTE - NARA 87 NİYETİ İÇİN

1)mavigece07 ---
2)Lilruba --------
3)MissCherryBloosom
4)Ceylinimdeceylinim--------
5)fndkfndk------
6)rapisa---------------
7)tolin--------
8)Sottile---
9)capoeira-----
10)özgem81------
11)Nehirsu85-----
12)buujuu----------
13)perican55------
14)Nara87 ---------
15)deryadeniz28--------
16)Kelebekcim--------
17)berirem-----
18) cesmi_naz---------
19) vazgecilmez-----
20)cerenkar---------
21)Limonlu_Cheescake------
22)ysmn ---------
23)denizxxx...
...

listeden çıkıp 3 hafta yokum tatildeyim diyen arkadaşlarım listeden bir süreliğine çıkarıldınız fakat tekrar talebiniz üzerine listenin sonuna ekleneceksiniz...sadece sıranız değişir sizde takdir edersinizki her hafta belli bir sırayla ilerlemekteyiz....

Anlayışınız için teşekkürler :KK54::KK16::KK16:

burada da belirtildiği için tiramisu listenin sonuna eklendi. tatildeydi sanırım.

canim benim okumamda sira boyleydi. o zaman niye yerler karisik demediniz? benim okumamda sayi 4444 den fazla oldu. normal okunmadi gecikmeler cok oldu. simdi de deryanin listesinde boyle. bir liste duzenlendi derya icin okunacak. onunkunu bitirelim sonra kim kimden sonra listeyi yeni arkadasda duzenlenir. zaten suan deryaya okunuyor ve onu sirasi idi. simdi bu listede benim ismim yok, ben deryaya okumayimmi?

Naracım Yenı liste falan kafa karısıklıgı olmasın derim arkadas ıcın duasına basladık cünkü sık sık yayınladıgınız 222 adetlı lısteyı guncel alıntılayın ugrayan arladaslar gorsun okusun bitince yenı liste guncellemesı yapılıcaksa yapılır bırde deryanın duası karısmasın herkese hem takıplı hem zamanında okuyan bır arkadasımız düzgunce okunsun duası
Ben 222 adet hakkıma dusenı okudum duasını yazıncada duasını okurum Allah kabul etsın

Bu is tamamen arap saci oldu. Biri bi liste baslatiyor digeri bir liste, biri tiramisu onde diyor oteki tatile gittim
diye en sona atiyor. Boyle bir sey yoktu, yeni mi cikti anlamadim. Herkes tatile gitti bir ben listenin sonunu boyladim. Hak yememekten bahsediyorsunuz ama hak yiyorsunuz bu nasil is? Ilk listede 7 kisi kalmisti onumde simdi 18 kisi var. Ayrica bir okuduguma bir daha okuyacagim. Okurum sorun degil duadir bu. Ama yaptiginiz haksizlik. Herkes gibi benim de duaya ihtiyacim var. Su siralqr icim sıkılıyor, boguluyorum. Benimle ugrasmayan insan kalmadi. Delirmek uzereyim. Dualara verdim kendimi, burasida boyle oldu. Sıkıldım herseyden, gercekten sıkıldim. Buna da "bu bencilllik" diyen olacak kim ne derse desin artikk. Bu sefer tamamen cikiyorum listeden... allah hepinizin gonlunde olani hayirlisiyla nasip etsin hayirli es ve cocuklariniz olsun.....

Son düzenleme:
Bu is tamamen arap saci oldu. Biri bi liste baslatiyor digeri bir liste, biri tiramisu onde diyor oteki tatile gittim
diye en sona atiyor. Boyle bir sey yoktu, yeni mi cikti anlamadim. Herkes tatile gitti bir ben listenin sonunu boyladim. Hak yememekten bahsediyorsunuz ama hak yiyorsunuz bu nasil is? Ilk listede 7 kisi kalmisti onumde simdi 14-15 kisi var. Ayrica bir okuduguma bir daha okuyacagim. Okurum sorun degil duadir bu. Ama yaptiginiz haksizlik. Herkes gibi benim de duaya ihtiyacim var. Su siralqr icim sıkılıyor, boguluyorum. Benimle ugrasmayan insan kalmadi. Delirmek uzereyim. Dualara verdim kendimi, burasida boyle oldu. Sıkıldım herseyden, gercekten sıkıldim. Buna da "bu bencilllik" diyen olacak kim ne derse desin artikk. Bu sefer tamamen cikiyorum listeden... allah hepinizin gonlunde olani hayirlisiyla nasip etsin hayirli es ve cocuklariniz olsun.....

tiramisu ben basda da yazmisdim ki senin yerin hangise de duzelteyim. yani bilerekden yapmadim. benim hatama gore listeden cikmani istemiyorum

kizlar DERYA DENİZİN listesinin son hali bu. listede Tiramisunun daha on sirada olduqunu soylediler. Tiramusu sirasini soylediyinde onun yerini duzeltecem.

1)Nara87 ---------222 okunacak

2)deryadeniz28--------226 okunacak

3)Kelebekcim-------222 okunacak

4)berirem----222 okunacak

5) cesmi_naz---222 okunacak

6) vazgecilmez------222 okunacak

7)ysmn ---------222 okunacak

8)denizxxx...222 okunacak

9)mavigece07...222 okunacak

10)Ceylinimdeceylinim ---222 okunacak

11)fndkfndk -->222 okunacak

12)rapisa -->222 okunacak

13)tolin -->222 okunacak

14)capoeira---222 okunacak

15)özgem81 -->222 okunacak

16)Nehirsu85 --> 222 okunacak

17)perican55 --222 okunacak

18)bigaripyalnizzzz...222 okunacak

19)cameliie 222 okunacak

20)tiramisu - 222 okunacak

baslangic tarihi 05.08.2014- bitis tarihi 08.08.2014

Tamam. olur. daha önce de belirttim ben eylülde çıkmak durumunda kalabilirim. şimdi ailemin yanındayım 7/24 internet var. eylülde okul başlayınca kendi evime gideceğim, evimde internetim yok. hafta sonları ailemin yanına geliyorum sadece. o yüzden sıkıntı olabilir. devam ettirmeye çalışırım. ama sıkıntı olursa bırakırım.o zaman gelince tekrar konuşuruz.

ben 3e böldüm okumaya başladım sırasıyla değiştirmeyin bence listeyi şimdi okumak isteyenleri ekleyin sıradaki kişiye okusunlar

Hanımlar liste çorba olmuş. Ne oldu ne bitti inanılmaz kafam karıştı. Yeniden bir liste yapılacaksa ben yokum, çünkü kendime yeniden okutturmak istemiyorum. Benim niyetim bana okuyan herkese okuyup, haksızlık etmeden çıkmaktı.

gerçekten çok fazla karışmış ve bir sürü de ses çıkmaya başlamış her kafadan :26: listeyi ilk başlatan ve bizlerin bu duayı okumasına sebep olan arkadaşımız mavigece idi, ama onun dışında da listeler hazırlanmış sayılar verilmiş vs. ben mavigece ye haksızlık oldugunu düşünüyorum.

şimdi 7 kişilik bir liste var, eger o listeye yeni insanlar ekleyecek olursak ben gerçekten duasını almak istedigim bazı arkaşlarımdan dua alamamış olacagım, ve yeni gelenler olacagı için ve onlar bana okuyacagı için bu sefer çıkmak istedigim zaman gönül rahatlıgıyla da çıkamayacagım. önce eski listeyi tamamlasak, hem önceden okunanların gönlü rahat etmesi için onlar da kendilerine okuyan arkadaşlara okusalar, hem de biz tüm arkadaşlarımızın dualarını alsak.ç yeni liste yapılacaksa da denizxxx arkadaşımızın okuması bittikten sonra yapılsa olmaz mı kızlar :26:

Oyyy kızlar ne ildi bu boyle. Ben çok gerildim Vallah . Okumayin istemiyorum. Ben her kes için tek-tek zamanında okumusdum kumbaradan da istifade etmemisdim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Her kes içün okuduğum helali olsun siz de hakkınızı helal edun. Ben cikiyorum.

Oyyy kızlar ne ildi bu boyle. Ben çok gerildim Vallah . Okumayin istemiyorum. Ben her kes için tek-tek zamanında okumusdum kumbaradan da istifade etmemisdim.

Deryacım basladı duan ben okudum bıle hatta baska baslayan arkadaslarda var nereye cıkıosun dur okunsun duan

ben okumaya başlamıştım sana.135 tane okudum bugün bitirmek planım. çıkmayınız lütfen.

MERHABA KIZLAR HEPİNİZİ ALINTILAMAYA ÇALIŞTIM BENİM DUAMA BAŞLICAZ .ÖNCELİKLE SİZLERDEN RİCAM KUMBARADAN OKUMAYIN BEN KENDİ ADIMA HERKESE TEK TEK DUA OKUDUM BENİM İÇİN İSMEN TEFRİCİYE OKUMANIZI RİCA EDİYORUM BU KONUDA HASSASIM.ŞİMDİDEN HEPİNİZİN AGZINA, YÜREGİNE SAGLIK RABBİM RAMAZAN GÜNÜ AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRMESİN .:nazar:
1)mavigece07 ---193 adet okunacak
2)Lilruba ---------193 adet okunacak
3)MissCherryBloosom 193 adet okunacak
4)Ceylinimdeceylinim---------193 adet okunacak
5)fndkfndk------193 adet okunacak -
6)rapisa---------------193 adet okunacak
7)tolin---------193adet okunacak ---
8)Sottile----193 adet okunacak
9)capoeira-----193 adet okunacak ---
10)özgem81-------193 adet okunacak ---
11)Nehirsu85------193 adet okunacak ---
12)buujuu----------198 adet okunacak
13)perican55------193 adet okunacak ---
14)Nara87 ---------193 adet okunacak
15)deryadeniz28--------193 adet okunacak ---
16)Kelebekcim--------193adet okunacak ---
17)berirem-----193 adet okunacak ---
18) cesmi_naz---------193 adet okunacak ---
19) vazgecilmez------193 adet okunacak ---
20)cerenkar--------- 193 adet okunacak ---
21)Limonlu_Cheescake-------193 adet okunacak---
22)_tiramisu_--------193 adet okunacak
23)mariposa22(3 hafta yok!!)---------
24)ysmn ----------193 adet okunacak --

Merhaba Arkadaşlar....Liste işi gerçekten çok karıştı.... Admine rica edicem başlık kapansın yeniden başlık açıcam....

LİSTE

1)deryadeniz28--------

2)Kelebekcim------

3)berirem----

4) cesmi_naz--

5) vazgecilmez-----

6)ysmn -----

7)denizxxx...

itirazı olan var mı ? ya da öneriniz....

Sıra işi önemli çünkü...7. sıradan sonra herkes kendini ekler yeni başlıkta....sıra değişicek 7. den sonra....

caanim ben asil yerini bulamadimç kendi soylediyinde duzeltirim.

Kızlar bakın tiramisu da hiç okunmayan arkadaşlardan biri. Yeri de çıkanlardan sonra vazgeçilmezin bir altında oluyor bunu lütfen gözardı etmeyelim

X