Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Neler oluyor arkadaslar hepimize okuyup helallesmeden nereye...kac kisi kaldiki bitirelim listeyi...hepimizin niyeti dua böyle olmasin hanimlar...

Ben dahil 7 neferiz Yarina kadar kim okuya bilecekse yazsın yalniz onlar arasında bolusdureliz sayi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Derya beni de say ama alıntılama yapmıyorsun hiç, gözden kaçıran çok olur böyle.

Cnm çıkma pazartesı baslıycakmıs yenı lıste hala naraya donmeyenler var sımdı kımseyede bıse denmıyor cunku pers cumayı bırlestırıp tatıle gıden cok oldu bılıosun muhtemelen tatıl dolayısıyla hbr veremeyenler var internet bulamayan yada cekmeyn olmustur aslında narayı bayrama kadar bıtırıp bayramda 3 gun ara verıp baslayalım dendı ama hala hbr alınamayanlar olunca pazartesıye kaldı pazartesı yenı lıste ile başlarız

Canim ben de tatil dolayisiyla bir kac arkadasa okuyamadim o yuzden de icime sinmiyor acikcasi. Bana okununca okumadigim arkadaslarin hakki uzerime gececekmis gibi hissediyorum...

Yeni Liste

1)Nara87 ---------

2)deryadeniz28--------

3)Kelebekcim--------

4)berirem-----

5) cesmi_naz---------

6) vazgecilmez-----

7)cerenkar---------

8)Limonlu_Cheescake------

9)ysmn ---------

10)denizxxx...

11)mavigece07

12)Lilruba -->

13)MissCherryBloosom -->

14)Ceylinimdeceylinim --

15)fndkfndk -->

16)rapisa -->

17)tolin -->

18)capoeira --

19)özgem81 -->

20)Nehirsu85 -->

21)buujuu -->

22)perican55 -

23)bigaripyalnizzzz

Listemiz bu ,kimler var kimler yok kızlar? Limonlu chescake çıktımı ? :26::26::26: ...benimde kafam çorba oldu :KK53::KK53::KK53:

gerçekten devam edecekler kimler ??? Her hafta biri çıkarsa olmaz.. yeniden mi başlık açsam diyorum :26::26::26: bu listeyi o başlıkta uygulasak daha mı iyi olur ki....
Listede okunacak son 3 kişimi kaldı? Baştan sona herkezi alıntılarmısın ltfn, yeni listeden haberleri olsun, böylece kşmler var kimler yok payımıza be düşüyor bilelim.. Ben varım madem tekrar toparlıycaz.. Kolay gelsin

Canim ben de tatil dolayisiyla bir kac arkadasa okuyamadim o yuzden de icime sinmiyor acikcasi. Bana okununca okumadigim arkadaslarin hakki uzerime gececekmis gibi hissediyorum...

Cnm ben bu bakıs acısını yanlıs buluyorum dua forumu burası olur tatıle gıden olur olagan üstu durumu olan olur zamanında ızın ıster duaya hbr verır gıder musaıt oluncada doner okur herkes Allah rızası için okumuyormu sonucta sen bana okudun ben sana okumadım dıye nıye bakılsın kımsenın baktıgınıda sanmıyorum ben ha tamam kısının kendı ıcsel rahatsızlıgı için bırsey dıyemem ama haberlı olduktan sonra bolusulup dua zamanında tamamlanınca sıkıntı olacak bır durum degıl bence hıc hbr vermemek Zamanında donmemek duayı uzatmak yanlıs gelıyor cunku sureklı yardım edelım dıyoruz hbr verın bıtırenler yardımcı olalım dıyoruz haberlı olduktan takıp ettıkten sonra bı suru kişiyiZ bolusulur okunur nerden baksan buraya baslayalı 2 ayı gecmıstır herkesten hergun gel oku vs dıye beklenemez olur insanların içsel sorunu olur sosyal yogunlugu olur musaıt olmaz bırımız dıgerıne yardımcı oluruz biter tatıle gıden işi sebebıyle ızın alan arkadaşlar oldu o zaman bolusup dvm ettık sımdı nıye etmeyelım

Cnm ben bu bakıs acısını yanlıs buluyorum dua forumu burası olur tatıle gıden olur olagan üstu durumu olan olur zamanında ızın ıster duaya hbr verır gıder musaıt oluncada doner okur herkes Allah rızası için okumuyormu sonucta sen bana okudun ben sana okumadım dıye nıye bakılsın kımsenın baktıgınıda sanmıyorum ben ha tamam kısının kendı ıcsel rahatsızlıgı için bırsey dıyemem ama haberlı olduktan sonra bolusulup dua zamanında tamamlanınca sıkıntı olacak bır durum degıl bence hıc hbr vermemek Zamanında donmemek duayı uzatmak yanlıs gelıyor cunku sureklı yardım edelım dıyoruz hbr verın bıtırenler yardımcı olalım dıyoruz haberlı olduktan takıp ettıkten sonra bı suru kişiyiZ bolusulur okunur nerden baksan buraya baslayalı 2 ayı gecmıstır herkesten hergun gel oku vs dıye beklenemez olur insanların içsel sorunu olur sosyal yogunlugu olur musaıt olmaz bırımız dıgerıne yardımcı oluruz biter tatıle gıden işi sebebıyle ızın alan arkadaşlar oldu o zaman bolusup dvm ettık sımdı nıye etmeyelım

bende katılıyorum bu yoruma...

o şekilde düşünmezseniz iyi olur arkadaşlar.... o zaman duanın içine bencillik giriyo...

Bir de sırası gelen arkadaşlar lütfen listeyi organize edin....Gerçekten takip etmek her zaman çok güç oluyo....

Kimin sırasıysa okumayanlara özelden ulaşıp adetleri kontrol etsin...Bize düşen üstümüze düşen tefriciyeyi çekmek olsun :KK34:

Kızlar, yasmn, vazgecilmez, cesmi_naz, nara, ozgem,birgaripyqlnizz,perican55, nehirsu,ceylinimdeceylinim,capoeira , mavigece ve ben 12 arkadaşız ben narayla birlikde sayı aramizda bolub listeyi duzenlerim çık olacak ama neapalim. :KK43:

Yeni Liste

1)Nara87 ---------------

2)deryadeniz28----------

4) cesmi_naz------------

4) vazgecilmez----------

5)ysmn -----------------

6)mavigece07-----------

7)Ceylinimdeceylinim --

8)capoeira -------------

9)özgem81 ------------

10)Nehirsu85 ----------

11)pelican -------------

12-bigaripyalnizzz------

Kızlar son liste su bakın elave edilecek vikacak kimse yoksa saylari yazım.

Yeni Liste

1)Nara87 ---------------

2)deryadeniz28----------

4) cesmi_naz------------

4) vazgecilmez----------

5)ysmn -----------------

6)mavigece07-----------

7)Ceylinimdeceylinim --

8)capoeira -------------

9)özgem81 ------------

10)Nehirsu85 ----------

11)pelican -------------

12-bigaripyalnizzz------

Bak berıremde var bence sen naranın listesınde donmeyenlerı cıkar lıstenı yap herkesıde alıntıla geri kalanlar zaten okuyan kişiler okunur duan sıkıntı olmaz diye dusunüyorum

X