Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Fndk ı da eklermisin listeye ltfn. Msj attı

kizlar benim listemde okuyanlarim son durumunu yazdim. kilmer kalmak istiyorsa yazsin. yarina kimi haber gelmeyi yarin listeden cikaracam. en son yarin saat 08:00 yarin deryadenizin listesine baslayaciz.

1)Nara87
---------listede

2)deryadeniz28--------listede

3)Kelebekcim--------listede

4)berirem-----listede

5) cesmi_naz---listede

6) vazgecilmez------listede

7)cerenkar--------- 4-u donecek haber bekleyelim

8)Limonlu_Cheescake-------cikmak istiyordu

9)ysmn ----------listede

10)denizxxx...-listede

11)mavigece07...-listede

12)Lilruba --> -listede

13)MissCherryBloosom --> haber yok (yarina kimi haber gelmese cikaracam)

14)Ceylinimdeceylinim ---listede

15)fndkfndk -->listede

16)rapisa -->-listede

17)tolin -->-listede

18)capoeira---listede

19)özgem81 -->-listede

20)Nehirsu85 --> -listede

21)buujuu --> haber yok

22)perican55 --listede

23)bigaripyalnizzzz...-listede

24) tiramisu -katilmak istiyordu

25) ply -
katilmak istiyordu

26
) cameliie - katilmak istiyordu

Son düzenleme:
deryaya okuyoruz. katilmak istiyormusun?

Canım ben ancak giremedim. Ben listedeki yerim sabir kalacak şekilde devam etmek istiyorum. Derya denizdenden sonra ben varım zaten. Bu sırayla devam edelim. O kadar sabırla okudum sıra bana gelmişken çıkar mıyım hiç ☺️

Canım naraya da yazdım. Ben listedeki sıram sabit kalacak şekilde devam etmek istiyorum. Deryadenizden sonra ben vardım. 😉

yarin yeni listeye basliyoruz. katilmak istiyorsunsa haber ver

evet beni de listeye dahil eder misiniz?
yalnız benim herkesten bir ricam olacak biz bu duayı okurken kesinlikle tv karşısında okumuyorduk.
ve benim bildiğim bu duanın 3 günde bitmesi gerekiyor..herkes kendisine okur gibi okuyordur inşallah.

Canim zaten sen listede Deryadan sonrasin

kizlar benim listemde okuyanlarim son durumunu yazdim. kilmer kalmak istiyorsa yazsin. yarina kimi haber gelmeyi yarin listeden cikaracam. en son yarin saat 08:00 yarin deryadenizin listesine baslayaciz.

1)Nara87 ---------listede

2)deryadeniz28--------listede

3)Kelebekcim--------listede

4)berirem-----listede

5) cesmi_naz---listede

6) vazgecilmez------listede

7)cerenkar--------- 4-u donecek haber bekleyelim

8)Limonlu_Cheescake-------cikmak istiyordu

9)ysmn ----------listede

10)denizxxx...-listede

11)mavigece07...-listede

12)Lilruba --> -listede

13)MissCherryBloosom --> haber yok (yarina kimi haber gelmese cikaracam)

14)Ceylinimdeceylinim ---listede

15)fndkfndk -->listede

16)rapisa -->-listede

17)tolin -->-listede

18)capoeira---listede

19)özgem81 -->-listede

20)Nehirsu85 --> -listede

21)buujuu --> haber yok

22)perican55 --listede

23)bigaripyalnizzzz...-listede

24)cameliie - listede

25) tiramisu- katilmak istiyordu

26) ply- katilmak istiyordu

Kızlar gözünüzden kaçıyor sanırım bu soru burda 40 kez soruldu ve 40 kes de cevap verildi kimler çıkıp kimler kalacağını yazdı. Ben de varım aklımda olanları söyleyeyim tiramisu,ceylinim,copiera,fındık,mavigece de devam ediyor. Geçmiş sayfaları bir kontrol edin isterseniz. liste işi iyice karışmaya başladı bu şekilde, mavigece son duruma göre kalanları sıralamıştı bu listeye göre herkesi alıntılayıp son kez soralım ve kalan kalsın giden de hakkını helal etsin.

Ayrıca listeye bakarken dikkatimi çekti tiramisu sonradan katılmıl gibi görünüyor ama o zaten listedeydi arkadaşlar onu eski sırasına alın hak geçmesin

Son düzenleme:
arkadaşlar duası okunmayan kaç kişi kaldı....günlerdır okuyoruz herkese onlarında listede kalanlara okumadan çıkmaları bana göre uygun degıldır...herkese okunacak dıye çıkıldı bu yola....dua bu helalleşmek lazım...neden böyle oluyor anlamıyorum...burayı kasdetmıyorum ama duası okunan bır sebep bulup çıkıyor bu nasıl dua ben anlamadım kımse alınmasın ama olmuyor böyle...

tamam. ekliyorum

Selam sekerim,

Seninkileri tamamladim, Allah kabul etsin.

Ben gelecek hafta carsamba 1 haftaligina tatile gidiyorum, gelecek hafta pazartesiye kadar okuma yapabilirim. 1 Eylule kadar yollarda, tatilde olucam, 1 eylulden sonra tekrar katilabilir miyim?

Bana zaten 1 kere okundu ve tamamlandi, o uzden dua beklentim yok sizlere okumak isterim :))

Son düzenleme:

canim senden haber gelmedi. eyer bana okudunsa benim toplam 4444 den cok oldu yine de Allah razi olsun. o zaman sen tatile get. biz okuruz. bir haftalik olunca liste karisiyor

okuduğum herkesı alıntılıyorum....

okuduğum herkesı alıntılıyorum...

okuduğum herkesi alıntılıyorum...

okuduğum herkesi alıntılıyırum.....

okuduğum herkesi alıntılıyorum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…