Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canim 20 önceden okumstum.
166 taneyi duasina gerisini de Naranin sagligina sihhattine bagisladim..

20 taneni onceden heasplamisdim canim. O yuzden 166 kaldi yazmisdim. Bak bana gec okundu amma cok okundu. Nasil demisler gec olsun guc olsun :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Naranın duası bitmiş Allah kabul etsin sıradaki arkadaş lıstesını yaparken hala naranın listesınde haber alamadıklarımızı 2 kişiydi sanırım tam bakamadım telden sadece bu lıste ıcın katmasın derım eger ugrayamıyorlarsa net sıkıntıları falan varsa 3 gun daha bakamazlar o lıstede uzar hbr beklerken. Kalan kısıler 10.20 fazla okur ama zamanında tamamlanır o sıradada gelırlerse bır sonrakı lısteden dvm ederız fikir olarak belırtıyorum ama otekı turlu bekle hbr geldı gelmedı fazla okundu ay oda okumus vs derken karma karısık oluyor ne dua sahıbınde ne okuyan bızlerde sevk kalıyor organıze olup ysmn e kadar olan kısmı bıtırelım artık bir an once

Kızlar, sıra bende kimler varsa okuyacaksa, yazsın. Ben listeyi düzenler ya Naradan rica ederim. Yok yine karışıklık olacaksa hic kendimizi yormayalim ben de cikim. :)

ben okuyacağım Allah izin verirse. listedeki yerim bellidir.

Deryacim cikacam diye baslama. 10 kisi oæsun.amma duzenli okuyanlar olsun

Benıde eklersınız

Ben dahil 7 neferiz Yarina kadar kim okuya bilecekse yazsın yalniz onlar arasında bolusdureliz sayi

Nara, derya, yasmn ,vazgecilmez, cesmi naz ,ozgem birgaripyalnizz. Baska kim var?

Nara, derya, yasmn ,vazgecilmez, cesmi naz ,ozgem birgaripyalnizz. Baska kim var?

Rapisani unutdum.henuz deryanin soylediyi kimi 7kisi

Yeni Liste

1)Nara87 ---------

2)deryadeniz28--------

3)Kelebekcim--------

4)berirem-----

5) cesmi_naz---------

6) vazgecilmez-----

7)cerenkar---------

8)Limonlu_Cheescake------

9)ysmn ---------

10)denizxxx...

11)mavigece07

12)Lilruba -->

13)MissCherryBloosom -->

14)Ceylinimdeceylinim --

15)fndkfndk -->

16)rapisa -->

17)tolin -->

18)capoeira --

19)özgem81 -->

20)Nehirsu85 -->

21)buujuu -->

22)perican55 -

23)bigaripyalnizzzz

Listemiz bu ,kimler var kimler yok kızlar? Limonlu chescake çıktımı ? :26::26::26: ...benimde kafam çorba oldu

gerçekten devam edecekler kimler ??? Her hafta biri çıkarsa olmaz.. yeniden mi başlık açsam diyorum :26::26::26: bu listeyi o başlıkta uygulasak daha mı iyi olur ki....

evet canım ben çıktım.

Allah dualarınızı kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…