Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

50 tane çekebildim ben bugün cuma vakti başladım. Hızlanırım hemen bitiririm umarım. Bu arada 370 demiştik, değişti mi yine sayı.

canım gerçekten çok haklısın ...ben kendi adıma artık baktırmıyorum...dualara ve tefriciyelere yöneldim..gelecekse bana kısmetim Allahın izniyle gelsin...falcılar dedi diye değil...O yüzden evlilikle ilgili okuyabileceğimiz dualar tılsımlar varsa paylaşırsanız sevinirim..

Salatı mecule yi yapıcam inşallah bir de...Salatı munciye....Bir de hacet namazı

arkadaşlar 200 bitti benimkii, ne zamana kadar bitirmem gerekiyor acaba?

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 315 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----315 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---315 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---315 çekilecek Sevila34 için
5)MissCherryBloosom--315 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---315 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk--315 çekilecek Sevila34 için
8)rapisa---315 çekilecek Sevila34 için
9)Miyora--315 çekilecek Sevila34 için
10)tolin---315 çekilecek Sevila34 için
11)Sottile---315 çekilecek Sevila34 için
12)vazgecilmez---115 çekilecek Sevila34 için200 çekildi
13)capoeira ----315 çekildi
14)özgem81-----115 çekilecek Sevila34 için200 çekildi

perşembeye kadar bitmesi lazım canım..

Bu arada bende akşama başlayacağım sevila için...hafta sonu bitireyim istiyorum inşallah...pazar kandil...bol bol dua ederiz

Salatı mecule'yi burada tanıdığım bir kızcağız tavsiye etmişti bana. Sınav stresinden ötürü psikolojisi iyi değildi, onu dinlemeyi çok severdim. Çok iyi geldiğin söylemişti. Bak şimdi aklıma geldi çoktandır göremiyorum ona da dua edeyim...

Her neyse konu dışına çıktım. :)

İşte o tavsiye ettiğinde bir dönem okumayı denemiştim. Tefriciyeye göre epey kısa zaten çabuk okunuyor. Eğer kılıyorsan farz namazlardan sonra 51 tane okumanı tavsiye ederim. Kılmıyorsan da gece yatarken, sabah kalktığında okuyabilirsin.

kılıyorum canım iş yerinde kılamasamda eve geldiğimde vakit namazlarını kaçırmamaya çalışıyorum... 51 tane evet onuda başlayayım hemen inşallah

pazar günü 41 yasinimi yapsam yetişirmi acaba...1 günde okunurmu ki .....artıkkk çoook istiyorum yuva kurmayı

Ah kuzumm sen benden de vahim durumda çıktın kıyamam.

Çok hızlı okuyorsan, hiç başından kalmadan okursan falan yetişir herhalde ama o kadar abartman şart değil ki. Allah'ın her günü mübarek o güne sığdırmaya çalışma ne gerek var..

Bir de aklıma şimdi geldi. Bir arkadaşım platonik olarak bir futbolcuya aşıktı ama tanışıyorlardı, çocuk uzaktan akrabasıydı. 40 gün boyunca hiç ara vermeden gece namazına kalkıp dua etmişti. Tam 40 gün bitince o çocuğun aslında iyi biri olmadığını öğrendi. Çok kısa bir süre sonra da şimdiki eşiyle tanıştı. 1 ay tanıyınca aileleri tanıştırdı, 1 ay sonra nişan yaptı, birkaç ay sonra da hemen evlendi. Daha az evvel konuştuk. Maşallah çok mutlu. Bence o namazlar sayesinde Allah karşısına eşini çıkardı. Kendinde o azmi görebiliyorsan dene derim.

Hiç böyle hissetmiyodum şimdiye kadar...Ama artık içimde büyüyen bir şey var doldurmam gereken...Takmamaya çalışırdım eskiden ama şimdi naparsam yapayım kafamı başka şeye yönlendiremiyorum...Pazar günü oruç tutmak istiyorum bütün gün evde olucam acaba sabahtan başlasam geceye kadar 41 tane yasini okuyabilirmiyim ki...dileğim artık bu sene içinde gerçekleşsin istiyorum...hemen evlilikten ziyade ciddi bir yola girmek istiyorum nişan söz gibi sonu evlilikle bitecek şekilde...nerdeyse 10 senedir hiç kimseyle flört etmedim...10 sene önceki de önemsiz bir şeydi çok kısa sürdü...

Gece namazları acaba teheccüd namazı mı...araya regl girince aramı veriliyo ?

Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah canım. Dilerim tez zamanda kabul olur duaların.

Evet teheccüd ve gece namazı aynı şey. Araya regl girince ara verilmiyor. Tabi namaz kılamıyorsun ama yine gece uyanıp, abdest alıp dua ediyorsun.

sağol canım bilgilendirdiğin için

115 adet daha okundu Sevilla için payıma düşen 315 adet tamamlandı
Rabbim dualarını dileklerininiyetini hakkında hayırlısıyla kabul eylesin

arkadaşlar okuyamayan destek isteyen olursa yazın elimden geldiğince destek çıkarım sevgilerrr

Son düzenleme:

Ağzına sağlık canım çok teşekkür ederim

Şu an regl im Sevila muhtemelen pzt gibi biter ben bir günde okurum. Ama senin için sorun değilse şu anda okuyabilirim?

Ben bu tertibin regl iken asla yapılmaması gerektiğini biliyodum ama burdaki arkadaşlar sorun olmayacağını söylediler bende geçen hafta regl iken okudum arkadaşa..benim için perşembeye kadar bitmesi önemli sen nasıl rahat edersen benim için hiç sakıncası yok

Tamamdır canım. Ne kadar güzel bir başkası için dua etmek. Onun senin için edeceğini bilmek. Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…