Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Narani saymasak kalan okunan okunmuyan dogrudurmu? Kimese cikirsa ben okuyum ya bolusdurelim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Derya en son benım yaptıgım duzenlemeye bakarsan okumayan arkadasları ve eksıklerı gorursun yanlıs hatırlamıyorsam 184 eksık var 8 de okumayan arkadas

Canim vallahi naranin ilgilenmesi gerek mavigeceden önce..
Konu sahibi olabilir ama Allah razi olsun çokça ilgilendi..
Nara hic bakmiyor ki bende alinti yok diye hic bakmadim..

Cnm zaten duası okunan kendını takıp edıyor oyle karar alınmıstı bılıyorsun ancak nara duasının basında mavıden rıca ettı bılmıyorum liste yapmayı diye oda ben ılgılenırım dedı yanı sana zten alıntılama mavıden gelmıstır

Kızlar, 184 taneni ben bu gun okuyacam InsaLlah kim ne okusa kayd etsin

Ben bu aralar cok giremiyorum deye liste ile ilgilenemiyirum.ancaq 29temuzda rahat gire bilib izleye bilirim.ancak

Okumak istemeyen de okumaya bilir.kimise mecburen okumasini istwmiyorum.zaten her kes bayramdan sonraya kalsin istiyordu. Belke de kismetimde deyilmis o yuzden okumama tamamlanmiyor.😔😓 Okuyan ve okumayan her kesden Allah razi olsun

İyide kusura bakmayın ama Naranın listesini doğru düzgün hazırlamıyorsunuz. Benim okuduklarımı eklememiştiniz bile sonki listede. E zaten Nara listesiyle ilgilenmiyor o ayrı bi konu. Kim ne kadar okumuş hepsi karıştı. Niye böyle oldu kızcağızın kadir gecesine denk geldi okuyalım daha sevap daha hayır diye söyledindim durdum şimdiki duruma bakın. En azından Naranın listesiyle ilgilenip ondan sonra Gitseydiniz:KK43: Ben kötü hissediyorum kendimi bu durumda:KK43:

Canım sürekli giremiyorum ne yapabilirim..bayram arefesindeyiz..bu 3-4 gün zaten ziyaretler , arkadaşlarla görüşmeydi derken yine fırsat bulup giremeyecğm... herkeste aynı durumda tahmin ediyorum...

Gerekirse bırakıcam başlığı arkadaşlar kimsenin hakkına girmek istemiyorum... tefriciye bu ..sorumluluk... Eksiklerim hatalarım varsa kusuruma bakmayın....

Naranın çok az bir tefriciyesi kaldı okunmuş sayabilirsiniz...

ben dün söz verdigim 100 taneyi okudum, yarın bayram ziyaretleri sebebiyle okuyamam ama eksik olan halen var olursa bayramın 2. gününden itibaren evdeyim okuyabilirim :KK34:

eger yetiştiremeyen arkadaşlar varsa alıntılasın beni, naranın duasını bayram sonuna kadar bitirelim inşallah :KK34:

Canım sürekli giremiyorum ne yapabilirim..bayram arefesindeyiz..bu 3-4 gün zaten ziyaretler , arkadaşlarla görüşmeydi derken yine fırsat bulup giremeyecğm... herkeste aynı durumda tahmin ediyorum...

Gerekirse bırakıcam başlığı arkadaşlar kimsenin hakkına girmek istemiyorum... tefriciye bu ..sorumluluk... Eksiklerim hatalarım varsa kusuruma bakmayın....

canımın içi sen hiç moralini bozma, hepimizin yogunlıkları oluyor, zaten herkes kendi listesini de kendisi yaptı, bitek bu arkadaş tam bayram öncesine geldigi için böyle bir karmaşıklık oldu, onu da hallederiz :KK34:

yarından sonraki gün evde olacam ben gelen giden çok olmazsa listeyi iyice bir kurcalar okumayanları bulur iletişime geçmeye çalışırım diye umuyorum, senin aklın burda kalmasın, iyi bayramlar sana şimdiden :KK16:

Ben canınızı sıkmak için söylemedim. Başlığıda bırakmanızı hiç istemem sizin sayenizde okadar tefriciye okunmaya başlandı. Yoksa şahsen benim hiç aklıma gelmemişti 4444 tefriciye çekmek. Ki kaldıki daha sizede okuyacağız. Beni yanlış anlamanızı istemem. Nara zaten listesiyle ilgilenmedi. Fakat şimdiye kadar Allah razı olsun siz listelerle ilgileniyordunuz. Bende bayramdan önce naranınkileri okuyalım diye diretenlerdendim. O yüzden kendimi kötü hissettim.

İyii bayramlarr....

İyide kusura bakmayın ama Naranın listesini doğru düzgün hazırlamıyorsunuz. Benim okuduklarımı eklememiştiniz bile sonki listede. E zaten Nara listesiyle ilgilenmiyor o ayrı bi konu. Kim ne kadar okumuş hepsi karıştı. Niye böyle oldu kızcağızın kadir gecesine denk geldi okuyalım daha sevap daha hayır diye söyledindim durdum şimdiki duruma bakın. En azından Naranın listesiyle ilgilenip ondan sonra Gitseydiniz:KK43: Ben kötü hissediyorum kendimi bu durumda:KK43:

canim ben bir sure olamayacami demisdim. ve listeni duzenlemeyi de mavigeceden istemisdim. o da razi olmsdu. amma kaliba o da liste ile ilgilene bilmedi. ben ve mavigece olamyinca da liste karisdi. :KK43: duzenlemek de kimsenin aklina gelmedi. simdi kendim duzenliyorum

1)Nara87 ---------193 + 5 Adet okunacak OKUNDU

2)deryadeniz28--------193 Adet okunacak OKUNDU

3)Kelebekcim--------193 Adet okunacak OKUNDU

4)berirem-----193 Adet okunacak OKUNDU

5) cesmi_naz---------193 Adet okunacak OKUNDU

6) vazgecilmez-----193 Adet okunacak OKUNDU

7)cerenkar---------193 Adet okunacak

8)Limonlu_Cheescake------193 Adet okunacak OKUNDU

9)ysmn ---------193 Adet okunacak OKUNDU

10)denizxxx...193 Adet okunacak OKUNDU

11)mavigece07...193 Adet okunacak

12)Lilruba --> 193 Adet okunacak

13)MissCherryBloosom --> 193 Adet okunacak

14)Ceylinimdeceylinim --193 Adet okunacak

15)fndkfndk --> 193 Adet okunacak

16)rapisa -->193 Adet okunacak OKUNDU

17)tolin -->193 Adet okunacak

18)capoeira --193 Adet okunacak

19)özgem81 -->193 Adet okunacak

20)Nehirsu85 --> 193 Adet okunacak OKUNDU

21)buujuu --> 193 Adet okunacak OKUNDU

22)perican55 -193 Adet okunacak OKUNDU

23)bigaripyalnizzzz...193 Adet okunacak OKUNDU. ARKADAŞLAR SANIRIM SON LİSTE BÖYLE OLACAK VARSA Bİ YANLIŞLIK AFFEDİN VE DÜZELTİN LÜTFEN:) BUJUNUN TEFRİCİYELERİ BOŞTAYDI BEN DENİZXXX VE ADINI HTIRLAYAMADIIĞIMIZ Bİ ARKADAŞ BİTİRDİK. BİRDE ÇEŞMİNAZ 2 TANE FAZLA OKUMUŞ ONUDA BOŞTAKİLERE EKLERİZ OLURMU. mAKSAT DOĞRU SAYI OLSUN.??

Allah senden razi olsun:nazar:

Canim vallahi naranin ilgilenmesi gerek mavigeceden önce..
Konu sahibi olabilir ama Allah razi olsun çokça ilgilendi..
Nara hic bakmiyor ki bende alinti yok diye hic bakmadim..

kizlar hepiniz beni sucluyorsunuz. amma ben liste ile ilgilenmesi icin mavigeceye rica etmisdim.bilsem ki o da ilgilene bilmeyecek. kendim bir turlu yol tapib ilgilenirdim. amma her kes de okumasini zamaninda yapsa boyle karisiklik olmazdi.

X