Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

İstersen liste bitimi senin için 1 kere daha çekelim..içine sindi mi böyle?

Buarada çok tşk emek harcayıp düzenliyosun listeyi sürekli

Çok sağol canım yeterince emek verdi herkes :KK16:

İçime siniyo canım ben zaten kendim 1000 taneye perşembe akşamı başlamıştım 3 hafta önce...tek sıkıntı 7 günde bitmedi...Ama kabulüne engel değil diye düşünüyorum yoksa Allah bu sitede sizlerle bir araya getirip bu tefriciyeleri çektirmezdi diyorum içimden... ben geçmiş senelerdede hep böyle olumsuz gidince aşk işleri tefriciyeye başlıyodum fakat yetişmediği için hep yarım kalıyodu hevesim kaçıyodu çekemiyodumçilk defa bu sefer hevesle ve istekle bitirmek istedim....

Dileklerimiz gerçekleşince mutlaka yazalım.... :KK42:

Çok sağol canım yeterince emek verdi herkes :KK16:

İçime siniyo canım ben zaten kendim 1000 taneye perşembe akşamı başlamıştım 3 hafta önce...tek sıkıntı 7 günde bitmedi...Ama kabulüne engel değil diye düşünüyorum yoksa Allah bu sitede sizlerle bir araya getirip bu tefriciyeleri çektirmezdi diyorum içimden... ben geçmiş senelerdede hep böyle olumsuz gidince aşk işleri tefriciyeye başlıyodum fakat yetişmediği için hep yarım kalıyodu hevesim kaçıyodu çekemiyodumçilk defa bu sefer hevesle ve istekle bitirmek istedim....

Dileklerimiz gerçekleşince mutlaka yazalım.... :KK42:

Tefriciye baslayınca mutlaka bitmesi gerekiyor diye biliyorum yarım kalması dileğin olmasına mani demişti biri bana..neyseki bu sefer yarım kalmadı çok şükür..

Yinede 1 haftada bitmesi gerekiyordu 1 hafta 340 nedir ki? Ben tek başıma ilk tefriciye okuyuşumda 1 haftada 4444 ü bitirdim gece gündüz okudum ama

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 440 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----440 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---440 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---440 çekilecek Sevila34 için
5)MissCherryBloosom--440 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---440 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk---440 çekilecek Sevila34 için
8)rapisa---440 çekilecek Sevila34 için
9)Miyora--440 çekilecek Sevila34 için
10)tolin---440 çekilecek Sevila34 için

KIZLAR PERŞEMBE GÜNÜ Sevila34 İÇİN TEFRİCİYELERİMİZİ ÇEKMEYE BAŞLIYORUZ...BENİMKİNDE 340 ÇEKMEMİZİN SEBEBİ BEN DAHA ÖNCE KENDİM İÇİN 1000 TANE ÇEKMİŞTİM O YÜZDEN...ŞİMDİ KİŞİ BAŞI 440 ÇEKMEMİZ GEREKİYOR... 22 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLAYIP - 29 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR BİTMESİ LAZIM 440 ADET TEFRİCİYENİN.KALAN SON 44 Ü DE SEVİLA KENDİSİ İÇİN OKUR 4444 OLUYOR :KK3:..

Merhaba arkadaşlar ben bu hafta sonu eve geldim, forumu çok takip edemedim. Yarın akşama dönüyorum geri. Perşembe sevila için başlarız inşallah...

Tefriciye baslayınca mutlaka bitmesi gerekiyor diye biliyorum yarım kalması dileğin olmasına mani demişti biri bana..neyseki bu sefer yarım kalmadı çok şükür..

Yinede 1 haftada bitmesi gerekiyordu 1 hafta 340 nedir ki? Ben tek başıma ilk tefriciye okuyuşumda 1 haftada 4444 ü bitirdim gece gündüz okudum ama

gerçekten mi 1 haftada kendi başına :KK53: ... peki o dileğin oldumu canım çok merak ettim...

yarım kalmadığı sürece tamamlanınca Allah kabul eder diye düşünüyorum bende... :21:

O dileğim direkt olarak kendisi olmadı ama gerçektn sonra çok mucizeler oldu hayatımda..

Waawww hadi hayırlısı yaaa çok heyecanlandım şimdi :KK76::KK76::KK76: ... Bir de bilinç altımdaki olumsuz düşünceleri temizlemeye çalışayım dedim...

Nuray Sayarı nın aşk kuantumunu okuyacağım bakalımmm ...olumlu olmak lazım sürekli

$63.jpg

Waawww hadi hayırlısı yaaa çok heyecanlandım şimdi :KK76::KK76::KK76: ... Bir de bilinç altımdaki olumsuz düşünceleri temizlemeye çalışayım dedim...

Nuray Sayarı nın aşk kuantumunu okuyacağım bakalımmm ...olumlu olmak lazım sürekli

Eki Görüntüle 1119339

Evet en önemlisi olacak mı aman olmayacak mı diye düşünüp kabulunden şüphe etmemek gerekiyor..çünkü okunan dua asla boşa gitmez..ya direkt kabul olur,ya olmayıp daha hayırlısı olur ya da gec olup en iyisi olur..ve basa gelecek bela,musibet,hastalık bunları engeller..

Biliyosunuz dünyadaki herşey bir enerji..hepimiz Allahın enerjisinin minicik birer parçalarıyız..ve dua çok büyük bir enerji..metafizik birşey yani aynı zamanda..

O yüzden duayı edin ve sonrasında tevekkül edin..

Evet en önemlisi olacak mı aman olmayacak mı diye düşünüp kabulunden şüphe etmemek gerekiyor..çünkü okunan dua asla boşa gitmez..ya direkt kabul olur,ya olmayıp daha hayırlısı olur ya da gec olup en iyisi olur..ve basa gelecek bela,musibet,hastalık bunları engeller..

Biliyosunuz dünyadaki herşey bir enerji..hepimiz Allahın enerjisinin minicik birer parçalarıyız..ve dua çok büyük bir enerji..metafizik birşey yani aynı zamanda..

O yüzden duayı edin ve sonrasında tevekkül edin..

çok haklısın...zaten bu zamana kadar ki en büyük hatam karamsarlık ... sürekli olumsuz gidince insan karamsar oluyo...

Ama o karamsarlık uzaklaştı benden artık daha umutluyum.... Allah izniyle olacak ve niyetim şimdi şu andan itibaren olmaya başladı diye düşünüyorum :KK76:olumlama yaparak :KK1:

çok haklısın...zaten bu zamana kadar ki en büyük hatam karamsarlık ... sürekli olumsuz gidince insan karamsar oluyo...

Ama o karamsarlık uzaklaştı benden artık daha umutluyum.... Allah izniyle olacak ve niyetim şimdi şu andan itibaren olmaya başladı diye düşünüyorum :KK76:olumlama yaparak :KK1:

Ben senin gerçekten çok hayırlı biriyle tanışıp çok mutlu olacağını düşünüyorum hatta gelip bu başlığa yazıcaksın :)

Ben senin gerçekten çok hayırlı biriyle tanışıp çok mutlu olacağını düşünüyorum hatta gelip bu başlığa yazıcaksın :)

Aminnn kuzum ya vallahi bak hayırlısıyla olsun burda mutlu mesut bir fotoğrafımı paylaşacağım sizinle ...

Sizinde dilekleriniz olsun inşallah ve burdan mutlu haberler okumak isterim :KK76::KK76::KK76:

ESKİ LİSTE

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi--70 çekildi-100 çekildi
2)Sevila34-- 340 çekildi - 100 çekildi
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
5)lilruba--340 çekildi 140 çekildi
6)MissCherryBlossom--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim--- 200 çekildi --- kalan 60
8)fndkfndk----340 çekildi
9)Miyora --130 çekildi-70 çekildi
10)tolin--kalan 150

Kızlar Allahın izniyle bugün bitiyor benim ki :KK52::KK52::KK52: :KK8:
Sevila ya ne zaman başlıyoruz....Sevilaaaa nerdesinnnnn ?

kızlar tamamladım 150 yiEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

kızlar tamamladım 150 yiEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

canım çok sağoll :KK52::KK52::KK52:

ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
10)tolin--150 çekildi

Ceylinimceylin senin 60 tefriciyeyide ekleyince 4444 bitmiş oluyor.... :KK8::KK8::KK8:

Canin ben yarin 100 tane çekerim ama senin.için niyetleniyoruz dimi

Lilruba senide sürekli çekenler listesine ekliyorum tatlım :KK34:

canım listede 340 + 70= 410 tefriciye boşta 410 tane tefriciyeden ne kadarını okuyabilirsin ?

canım bende böyle düşünüp kendim için başlamıştım ama 1000 tanesini anca çekebildim ve bu başlığı açmaya karar verdim...Birlikten kuvvet doğar adediyle ilgili aklımıza vesvese getirmeyelim bence :KK34: ... sayıyı itinayla takip edince sorun olmaz diye düşünüyorum...ben hatta tesbihle çekmiyorum sayaç var bitane küçük onunla çekiyorum...iş yerinde evde vs... nerde boş kaldıysam çekiyorum ...adetli olmakta önemli değil...sonuçta Allah tarafından olan bir şey bu regl... bu listedeki herkes için çekerken mutlaka birileri regl olucak :KK15:....O yüzden niyetler önemli...hepimiz hayırlı bir eş sevgilisi olanlar o kişiyle hayırlı yuva kurmak istiyo ...dualarda bir sebeptir :KK16:

410 tefriciyeden kaç tanesini alabilirsin ???

canım çok sağoll :KK52::KK52::KK52:

ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
10)tolin--150 çekildi

Ceylinimceylin senin 60 tefriciyeyide ekleyince 4444 bitmiş oluyor.... :KK8::KK8::KK8:

yenı lısteye yarınmı baslıyoruz yoksa persembeyı beklıycezmı?:KK17:

rapisa ve diğer arkadaşlarımız için tekrar bu bilgiyi paylaşayım :KK16:

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 440 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----440 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---440 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---440 çekilecek Sevila34 için
5)MissCherryBloosom--440 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---440 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk---440 çekilecek Sevila34 için
8)rapisa---440 çekilecek Sevila34 için
9)Miyora--440 çekilecek Sevila34 için
10)tolin---440 çekilecek Sevila34 için

KIZLAR PERŞEMBE GÜNÜ Sevila34 İÇİN TEFRİCİYELERİMİZİ ÇEKMEYE BAŞLIYORUZ...BENİMKİNDE 340 ÇEKMEMİZİN SEBEBİ BEN DAHA ÖNCE KENDİM İÇİN 1000 TANE ÇEKMİŞTİM O YÜZDEN...ŞİMDİ KİŞİ BAŞI 440 ÇEKMEMİZ GEREKİYOR... 22 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜ BAŞLAYIP - 29 MAYIS PERŞEMBE GÜNÜNE KADAR BİTMESİ LAZIM 440 ADET TEFRİCİYENİN.KALAN SON 44 Ü DE SEVİLA KENDİSİ İÇİN OKUR 4444 OLUYOR :KK3:..

bunu mesela kendimiz için yapsak 1 kişi 4444 kere kaç günde okuması gerek
yoksa bunu 1 gün için mi yapıyoruz
birden fazla dileklerimiz için okunabilir mi?
çok soru sordum hep cahilliğimden, aydınlatın beni kızlar

bunu mesela kendimiz için yapsak 1 kişi 4444 kere kaç günde okuması gerek
yoksa bunu 1 gün için mi yapıyoruz
birden fazla dileklerimiz için okunabilir mi?
çok soru sordum hep cahilliğimden, aydınlatın beni kızlar

kendin için başlatırsan olur tabikide...tek bir dilek için yapılıyor...her dileğin için 4444 ayrıca çekilebilir yani :KK34:

normalde dua kitaplarında perşembe akşamı başlayıp diğer perşembe akşamına kadar bitirmek gerekiyo diye biliyorum ve 4444 tefriciye ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım...kalbinide ferah tutucaksın vesvese etmeden çekiceksin...yalnız tek başına çekmek çok zor...inanki yardım eden kişiler olduğu halde benimki anca yeni bitti ...ki ben 3 hafta önce kendim için başlamıştım 1000 taneyi bitirdiğim halde yardım ettikleri halde kızlar anca yani düşün....sabır lazım kesinlikle...

kendin için başlatırsan olur tabikide...tek bir dilek için yapılıyor...her dileğin için 4444 ayrıca çekilebilir yani :KK34:

normalde dua kitaplarında perşembe akşamı başlayıp diğer perşembe akşamına kadar bitirmek gerekiyo diye biliyorum ve 4444 tefriciye ne bir eksik ne bir fazla olmaması lazım...kalbinide ferah tutucaksın vesvese etmeden çekiceksin...yalnız tek başına çekmek çok zor...inanki yardım eden kişiler olduğu halde benimki anca yeni bitti ...ki ben 3 hafta önce kendim için başlamıştım 1000 taneyi bitirdiğim halde yardım ettikleri halde kızlar anca yani düşün....sabır lazım kesinlikle...

4444 ü tanesini 1 günde mi okuycaz yoksa
4444 taneyi 7 güne bölüp mü okuycaz
size katılmak isterdim ama sıranız çok ; bana baya baya sonra gelir heralde

X