Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

O 60 i aliyim ben canim :KK1:

ESKİ LİSTE

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi--70 çekildi-100 çekildi
2)Sevila34-- 340 çekildi - 100 çekildi
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
5)lilruba--340 çekildi 140 çekildi
6)MissCherryBlossom--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim--- 200 çekildi --- kalan 60
8)fndkfndk----340 çekildi
9)Miyora --130 çekildi-70 çekildi
10)tolin--150 çekildi

canım ne yaptın tefriciyeler bitti mi ?????

Son düzenleme:
ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim--- 200 çekildi --- kalan 60
10)tolin--150 çekildi

canım ne yaptın tefriciyeler bitti mi ?????
Bitti canim.
Gelişmelerden haberdar et

Bitti canim.
Gelişmelerden haberdar et

canım çok sağol.....

kızlar bitttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....4444 bittiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76: :KK8::KK8::KK8:

ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim--- 200 çekildi ---60 çekildi-
10)tolin--150 çekildi

kızlar duamı ekliyorum lütfen benim için bir kere okurmusunuz ?????

mavigece07 : Euzubillahimineşşaytanirracim Bismillahirrrahmanirrahim...estağfrullah estağfrullah estağfrullah.Allahümme salli ala seyyidine ve nebine muhammed.Sevgili Allahım bu çekilen salavatı tefriciyeleri başta peygamber efendimizin ruhuna hediye ettik sonrada mavigece07 arkadaşımızın hayırlı dileği için sen kabul et yarabbim ve mavigece07 rumuzlu kulun için lütfen en kısa en çabuk süre içinde sağlıklı,yakışıklı,karizmatik,iyi niyetli ,güzel ahlaklı , kibar, sanatsal bir ruha sahip ,mavigece07 rumuzlu kulunu çok sevecek çok mutlu edecek , dürüst , Allah korkusu olan,ibadetlerini yapıyor olan ve olacak, temiz şık ve güzel giyinen,175-180 boylarında , sigara alkol içmeyen , güzel gözleri olan , güzel kaşları olan , etkileyici anlamlı bakışları olan , etkileyici bir gülüşe sahip , mavigece07 kulunla birbirlerini eşit sevip sadakatle bağlanacak , en fazla mavigece07 den 5 yaşa kadar büyük olan , mavigece07 kulunla evliliği çok isteyen ve hemen evlenecek , evlilik hazırlıklarını yapmış, maddi manevi hazır, helalinden çok parası olan ve bonkör , güzel bir işi olan, üniversite mezunu , mavigece07 bu kişinin ailesiyle anlaşacağı ve aileller arası uyum olacak, mavigece07 nin bulunduğu ilde yaşayan ve hep yaşayacak,sakin , anlayışlı , mavigece07 ye romantik sürprizler yapıp ve hep yapacak, kadın ruhundan anlayan, mavigece07 yi her zaman her yerde koruyup kollaycak ruh eşini tez vakiitte karşısına çıkar.ve bu erkeğin mavigece07 ye adım atarak ilişki başlangıçlarını gerçekleştir. Ve bu güzel özelliklere sahip tüm damat adaylarını burada okuyan forumdaki dua sahiplerinede gönüllerine göre eş nasip et. Amin Amin Amin. Allahümme Salli Ala seyyidine ve nebine Muhammed...

Herkese çok teşekkür ederim kızlar sizi seviyorum

canım çok sağol.....

kızlar bitttttttttttttiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ....4444 bittiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: :KK76::KK76::KK76::KK76: :KK8::KK8::KK8:

ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
10)tolin--150 çekildi

mavigece07 : Euzubillahimineşşaytanirracim Bismillahirrrahmanirrahim...estağfrullah estağfrullah estağfrullah.Allahümme salli ala seyyidine ve nebine muhammed.Sevgili Allahım bu çekilen salavatı tefriciyeleri başta peygamber efendimizin ruhuna hediye ettik sonrada mavigece07 arkadaşımızın hayırlı dileği için sen kabul et yarabbim ve mavigece07 rumuzlu kulun için lütfen en kısa en çabuk süre içinde sağlıklı,yakışıklı,karizmatik,iyi niyetli ,güzel ahlaklı , kibar, sanatsal bir ruha sahip ,mavigece07 rumuzlu kulunu çok sevecek çok mutlu edecek , dürüst , Allah korkusu olan,ibadetlerini yapıyor olan ve olacak, temiz şık ve güzel giyinen,175-180 boylarında , sigara alkol içmeyen , güzel gözleri olan , güzel kaşları olan , etkileyici anlamlı bakışları olan , etkileyici bir gülüşe sahip , mavigece07 kulunla birbirlerini eşit sevip sadakatle bağlanacak , en fazla mavigece07 den 5 yaşa kadar büyük olan , mavigece07 kulunla evliliği çok isteyen ve hemen evlenecek , evlilik hazırlıklarını yapmış, maddi manevi hazır, helalinden çok parası olan ve bonkör , güzel bir işi olan, üniversite mezunu , mavigece07 bu kişinin ailesiyle anlaşacağı ve aileller arası uyum olacak, mavigece07 nin bulunduğu ilde yaşayan ve hep yaşayacak,sakin , anlayışlı , mavigece07 ye romantik sürprizler yapıp ve hep yapacak, kadın ruhundan anlayan, mavigece07 yi her zaman her yerde koruyup kollaycak ruh eşini tez vakiitte karşısına çıkar.ve bu erkeğin mavigece07 ye adım atarak ilişki başlangıçlarını gerçekleştir. Ve bu güzel özelliklere sahip tüm damat adaylarını burada okuyan forumdaki dua sahiplerinede gönüllerine göre eş nasip et. Amin Amin Amin. Allahümme Salli Ala seyyidine ve nebine Muhammed...

Aminn.
Canim ne içten yazmissin :)

Arkadaşlar merhaba..

Ben de dua grubunuza katılmak isterim müsaade olursa.
Benim duam eş için değil farklı şeyler için olacak ama bir problem olmaz zannediyorum.
Müsaade var mıdır?? :KK31:

Arkadaşlar merhaba..

Ben de dua grubunuza katılmak isterim müsaade olursa.
Benim duam eş için değil farklı şeyler için olacak ama bir problem olmaz zannediyorum.
Müsaade var mıdır?? :KK31:

Evet tabiki katılabilirsin..benimki de eş için olmayacak :) istediğin dilek için okuyabilirsin..

Yalnız her hafta 400 tefriciye okuyabilicekmisniz? Çünkü geçen hafta çok talihsiz oldu kimse haber vermedi ne kadar okuduğunu 1 hafta sürmesi gereken dua 11 günde zor bitti..o sebeple bundan sonra kesinlikle 400 okuyabilecek ve sürekli haberdar edicek arkadaşlarla devam etmek istiyoruz?

canım çok sağol.....

ESKİ LİSTE

3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
10)tolin--150 çekildi

ne güzel bir dua....
okudum cnm Allah kabul etsin.......:13:

Evet tabiki katılabilirsin..benimki de eş için olmayacak :) istediğin dilek için okuyabilirsin..

Yalnız her hafta 400 tefriciye okuyabilicekmisniz? Çünkü geçen hafta çok talihsiz oldu kimse haber vermedi ne kadar okuduğunu 1 hafta sürmesi gereken dua 11 günde zor bitti..o sebeple bundan sonra kesinlikle 400 okuyabilecek ve sürekli haberdar edicek arkadaşlarla devam etmek istiyoruz?

Elbette, ezberimde olduğu için sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum..
Önceleri de katılmış olduğum bir tefriciye grubum vardı..
Bir başlayınca bitirmeye gayret ediyorum genelde..
Bu arada hangi günden itibaren okumaya başlayıp hangi gün sonlandırıyoruz?
Ve duasını kim yapıyor acaba?

Elbette, ezberimde olduğu için sıkıntı yaşayacağımı sanmıyorum..
Önceleri de katılmış olduğum bir tefriciye grubum vardı..
Bir başlayınca bitirmeye gayret ediyorum genelde..
Bu arada hangi günden itibaren okumaya başlayıp hangi gün sonlandırıyoruz?
Ve duasını kim yapıyor acaba?

Aynen benimde ezberimde olduğu için rahat oluyor istediğim an okuyabiliyorum..şimdi bu hafta sıra bende..perş başlayıp öbür perş sonlandırcaz..duayıda dileğin sahibi yapar..diğer herkes okuduklarını dileğin sahibine hediye eder..

Aramıza katılmanıza çok sevindim hoşgeldiniz :) sizide hemen listeye ekliyoruz..

Hatta ben bir önceki mavigece arkadaşımızın dileğini bildiğimden(buraya yazdı) sadece hediye etmek yerine onun dileği için dua ettim sürekli..hani bir başkasının ettiği dua tutar derler ya :)

Aynen benimde ezberimde olduğu için rahat oluyor istediğim an okuyabiliyorum..şimdi bu hafta sıra bende..perş başlayıp öbür perş sonlandırcaz..duayıda dileğin sahibi yapar..diğer herkes okuduklarını dileğin sahibine hediye eder..

Aramıza katılmanıza çok sevindim hoşgeldiniz :) sizide hemen listeye ekliyoruz..

Hatta ben bir önceki mavigece arkadaşımızın dileğini bildiğimden(buraya yazdı) sadece hediye etmek yerine onun dileği için dua ettim sürekli..hani bir başkasının ettiği dua tutar derler ya :)

canım merhaba......
mavigecenin çok şükür bitirdik duasını......
sana da başlayabiliriz aslında....
perşembe günü mü başlayalm istiyorsun...:KK39:

fndkfndk arkadaşımız sağ olsun, vesile oldu.. :-)
Çok mutluyum ben de katıldığım için..
Müminin mümin kardeşine ettiği dua en hayırlı ve kabul ihtimali fazla olan duadır.
Duan da ayrıca çok güzel olmuş, Allah razı olsun.. :-)
Allah`tan isterken cömert olmak gerekir, neticede herşey O`nun insiyatifinde, neden herşeyi detayı detayına istemeyelim ki.. :KK17:
Listemiz ilk sayfada mı bu arada?
Ve kaç kişiydik toplam acaba, bana sıra ne zaman gelir ki.. :KK17:

canım merhaba......
mavigecenin çok şükür bitirdik duasını......
sana da başlayabiliriz aslında....
perşembe günü mü başlayalm istiyorsun...:KK39:

Ağzınıza sağlık ..evet canım ben perş başlayalım istiyorum hatta düzeni oturtup her perşembe bir sonraki kişiye başlarız çok güzel olur

fndkfndk arkadaşımız sağ olsun, vesile oldu.. :-)
Çok mutluyum ben de katıldığım için..
Müminin mümin kardeşine ettiği dua en hayırlı ve kabul ihtimali fazla olan duadır.
Duan da ayrıca çok güzel olmuş, Allah razı olsun.. :-)
Allah`tan isterken cömert olmak gerekir, neticede herşey O`nun insiyatifinde, neden herşeyi detayı detayına istemeyelim ki.. :KK17:
Listemiz ilk sayfada mı bu arada?
Ve kaç kişiydik toplam acaba, bana sıra ne zaman gelir ki.. :KK17:

Şuan size sıra gelmesine 10 haft var ama bilmiyorum arada ayrılan arkadaşlar olur mu falan..

Bende sizinle aynı fikirdeyim Allah ol dediği anda herşey olur dolayısıyla imkansız gibi görünen,hayal gibi gelen şeyleri de istemeliyiz..zaten peygamberimizinde böyle bir hadisi var..

Canımmmm listeye istersen yeni birilerini ekleyebilirsin ... :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: ...Bende takip ederim ... Çekilen kişide takip etsin her hafta derim :KK76::KK76:

Evet cnm isteyenleri ve okuyabilcek olanları ekleyelim ..buarada liste bitince senin için tekrar çekelim diyorum eğer arkadaşlarda kabul ederse..

YENİ LİSTE

1)mavigece07--- 400 çekilecek Sevila34 için
2)Sevila34----400 çekilecek Sevila34 için
3)Enfl---400 çekilecek Sevila34 için
4)lilruba---400 çekilecek Sevila34 için
5)MissCherryBloosom--400 çekilecek Sevila34 için
6)Ceylinimdeceylinim---400 çekilecek Sevila34 için
7)fndkfndk---400çekilecek Sevila34 için
8)rapisa---400 çekilecek Sevila34 için
9)Miyora--400 çekilecek Sevila34 için
10)tolin---400 çekilecek Sevila34 için
11)Sottile---400 çekilecek Sevila34 için

Hayırlısıyla herkesin ki biterse ve herkes kabul ederse...çekelim canım :26: .... O günleri görürsek hayırlısıyla ramazan bitmeden denk gelirsem :KK1: ... Sizinkiler sağ salim bitsin...Buna vesile olmakta güzel Allah biliyo kalbimizi...Şimdi çektiklerimizde kabul olur :KK34::KK34:

X