Hayırlı eş için 4444 Salatı Tefriciye

Canım o zaman lütfen bana hakkını helal et... Hayırlı bir eşle güzel bir yola girersem senide haberdar edicem

KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---kalan 100--kalan 70
2)Sevila34-- 340 çekildi - 100 çekildi
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
5)lilruba--340 çekildi 140 çekildi
6)MissCherryBlossom--300 çekildi-- kalan 40
7)Ceylinimdeceylinim---kalan 200 -- 70 BOŞTA
8)fndkfndk----340 çekildi
9)therewasanAngel---kalan 340

Canim noldu simdi bu hafta baslayalim mi ?

Arkadaşlar bu duanın süresi 7 gündür..lütfen her hafta 340 çekebilecek olanlarla devam edelim bu şekilde iolmaz..kim kesin her hafta 340 çekip zamanında bitirebileceğini yazsın lütfen

Evet bu konuada sevilaya katılıyorum... kendi kendime 1000 taneyi inanın zorlanarak çektim...birileri yardım etmeden 4444 tefriciye çekmek çok zor!

Bu başlığı açmamdaki amaç herkesin dileği için her hafta toplanıp 1 hafta boyunca listedeki sıraya göre sıradaki kişi için tefriciye çekmek...Ama gelin görün ki malesef ciddi yaklaşmayan arkadaşlar var.... Ben bu duanın gücüne inanıyorum...4444 adet salavatı şerifenin anahtar gibi kapıyı açıp dileğimize kavuşturacağını düşünüyorum...

Lütfen çekmekte zorlanan arkadaşları ya bunu başlığa uğrayıp belirtsinler...Ya da çekemeyecekleri tefriciyelerin sözünü vermesinler.... Çok şükür herkes sağolsun çok destek oldu benim tefriciyeler Allahın izniyle bitecek az kaldı...Ama sıradaki arkadaşın tefriciyelerinde herkes biraz daha özenli ve sözünde durursa çok mutlu olucaz....

Söylemek istediklerim bunlar lütfen beni yanlış anlamayın...Dilerim herkes isteklerine en kısa sürede kavuşur

Suan bosta kalan dua sayısı var mı? Varsa kac?

Suan bosta kalan dua sayısı var mı? Varsa kac?

KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---70 çekildi--kalan 100
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
6)MissCherryBlossom--300 çekildi-- kalan 40
7)Ceylinimdeceylinim---200 çekildi -- 70 BOŞTA

canım boşta olan 70 tane tefriciye var .

therewasanAngel a da ulaşamıyorum...giriş yapmamış kaç gündür...340 tefriciyeyi çektimi ne yaptı bilmiyorum...bu perşembeye kadar tamamlayıp senin için hafta içi liste yapalım ve gerçekten çekebilecek olanlar katılsın.... İnanın artık çekiniyorum yani çektinizmi naptınız diye ..... çekenler lütfen şu kadar çektim diye belirtsin...sonuçta burda sayı önemli bir faktör ...

Son düzenleme:
KATILIM LİSTESİ

1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---70 çekildi--kalan 100
3) Enfl---- 340 çekildi
4)aybirgen--340 çekildi
6)MissCherryBlossom--340 çekildi
7)Ceylinimdeceylinim---200 çekildi -- 70 BOŞTA

70 tane tefriciye almak isteyen varmıııı.????..dışarıdan biri de olabilir .... 100 + 340 + 70 = 510 tane tefriciye kaldı son ....

Son düzenleme:
canım konun hayırlı olsun çok güzel düşünmüşsün hatta ben senin konunu birkaç gün önce gördüm katılmak istedim baktım 10 u tamamlamışsın hemde kendim daha önce yapmıştım deniyim yapabilirsem kendim yapayım dedim 3 günde 400 tane ancak çekebildim.salavat ın yazdığı kitapta da birkaç günde bitmesi gerektiği yazıyordu bende haliyle bitiremedim.bende katılmak istiyorum tekrar ne zaman liste oluşturacaksınız :26:

canım hoş geldin aramıza ... listeye senide ekleyeyim.... tekrar listeyi düzenlemek istiyoruz çünkü bazı arkadaşlar katılacaklarını söyleyip çekmeye fırsat bulamadılar...her hafta katılacak arkadaşlar olursa sırayla herkesin dileği için tefriciye çekicez inşallah...

benimkini perşembeye kadar tamamlamaya çalışıyoruz...perşembeden itibaren seviladan devam edicez...

hoşbuldum canım evet listeye eklersen ve yeni haliyle listeyi düzenlersen sevinirim. bende listede neredeyim görmek istiyorum. birde sistem nasıl biraz anlatırmısın.3 gün içinde listedeki 10 kişi 444 adet tefriciye okuyor sanırım dimi :26: listedeki bir arkadaşımızınki tamamlanınca sırada kim varsa ona mı başlıyorsunuz :26:

canım pardon dikkatli okumamışım mesajını. şimdi senin 100 tane eksik kalmış neden perşembeyi bekliyorsunuz 100 tane çekmek uzun sürmezki. birde ben adetliyim bu salavatta sorun olmaz diye biliyorum ama senin bilgin varmı

merhaba rapisa, hoşgeldin aramıza......
adetli olman mani değil canım.....
Allah kabul etsin şimdiden dualarını........

canım merhaba hoşbuldum seni online bulmuşken sorayım o zaman. şimdi bu listede 1)mavigece07 --1000 çekildi --340 çekildi--44 çekildi---70 çekildi--kalan 100 varya . toplamda 4444 çekilmesi gerekiyor. burada kalan 100 ne? ayrıca bu tefriciyenin benim okuduğum kitapta birkaç günde tamamlanması gerektiği yazıyordu bu çok uzun sürmemişmi .hepsini topladığımda 1454 hesapladım o zaman çok eksik var. neden böyle kafam karıştı

merhaba rapisa, hoşgeldin aramıza......
adetli olman mani değil canım.....
Allah kabul etsin şimdiden dualarını........

canım listedeki sıraya göre her arkadaş için sırayla okuyoruz.1 hafta süresince....
mavigece için başladık listede isimlerin yanında yazanlar arkadaşların toplamda ne kadar çektiğini ifade ediyor....1454 mavigecenin okuduğu...ama kalan 100 demiş...yani 100 tanesi okunmamış anlamına geliyor....
acele yazdım umarım anlaşılmıştır canım.....
arkadaşlardan bazıları yetiştiremedi o nedenle kalanlar var...bu nedenlede 1 haftalık süre uzadı....
toplam olarak listedeki herkesin okuduğu sayıyı topluyosun........

Son düzenleme:
anladım canım Allah kabul etsin bende yarın başlarım inşallah ama 1 hafta çok uzun bence herkes 3 günde tamamlamaya çalışsın zaten 340 tane çekiliyor ben evvelsi gün çalıştığım halde 300 küsür tane çekmiştim bence kısa sürede tamamlamamız daha iyi hemde sıra çabuk gelir uzamamış olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…