Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Atart Atart (kübra) ; Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet, iyi insanları cıkar hep kötülerle imtihan etme ve uzun zamandır icimde ukde olan en içten dilediğim duamı sen biliyorsun, tez zamanda gerçekleştir amin.. okuyan arkadaslara simdiden tseskkürler

okumayanlar için tekrar mesajı listeye göre bluedew den sonra düne denk geldim..

Allah razı olsun canım kardeşim Rabbim burdan yazmayı nasip etsin inşallah amin
Amin inşallah canım inşallah ♥♥
canım benim Allah razı olsun Rabbim senin isteklerini de hayırlarla kaderine yazsın...:KK200: o güzel yüreğini öpüyorum :KK36:
Aminn canım aminn hepimizin inşallah ♥♥

Nefs Nefs cok tesekkur ederim, Allah razi olsun, bana en iyi gelecek olan sey dua ve teselli sanirim.

Bu guzel kalbinize gore Allahim hem bu dunyada hem ahirette guldursun yuzunuzu ins.

Ben biraz sirayi karistirdim ama 7 tane aliyorum yine IrResistibLe_ IrResistibLe_

Evetttt canım sana hem duâ hem pozitif düşünce lazım. Umutsuzluk olmasın hep umut olsun yüreğinde. ♥♥
arkadaslar ben liste sırasına göre okuyup burdan bildiriyorum, bugün sıra bende görünüyor yazmıstım da duamı karışmasın :/ , Nefs Nefs im canım coookk tesekkür ederim kün fe yekün elbette , Allah razı olsun :KK200:
Canım benim aynen O ol der ver olur..♥♥

Kızlar normalde böyle olmuyordu listemiz düzgün bir şekilde ilerliyordu yine de çok şükür sıkıntı yokk devam ediyoruz...
Evettt bugün sıra Littlestar Littlestar nda ama banliydin gelmissin duâni yaz istersen canım okuyalım...Okumadign arkadaslara da okursan mutlu oluruz..
Eksiği olan okusun yada kendisine okunmayan varsa bildirelim birbirimize okuruz...

IrResistibLe_ IrResistibLe_ canım iyisindir umarım...

Kızlar normalde böyle olmuyordu listemiz düzgün bir şekilde ilerliyordu yine de çok şükür sıkıntı yokk devam ediyoruz...
Evettt bugün sıra Littlestar Littlestar nda ama banliydin gelmissin duâni yaz istersen canım okuyalım...Okumadign arkadaslara da okursan mutlu oluruz..
Eksiği olan okusun yada kendisine okunmayan varsa bildirelim birbirimize okuruz...

IrResistibLe_ IrResistibLe_ canım iyisindir umarım...
bazi sorunlar oldu giremedim canim ama artik buralardayim

Meyyale76( Dilek) ; Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet, iyi insanları cıkar hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var bana şifa ver Allahım .Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım .Amin.. okuyan arkadaslara simdiden teşekkürler.
Özellikle sağlıklı ve huzurlu bir insan olmayı diliyorum.Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin ...

Meyyale76( Dilek) ; Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet, iyi insanları cıkar hep kötülerle imtihan etme ve sağlığıma kavuşmaya şifa bulmaya ihtiyacım var bana şifa ver Allahım .Eşimle muhabbetimizi arttır ve kızımıza sağlık,huzur ve mutluluk ver Allahım .Amin.. okuyan arkadaslara simdiden teşekkürler.
Özellikle sağlıklı ve huzurlu bir insan olmayı diliyorum.Allah hepimizin duasını kabul etsin.Amin ...

Dilekcim aldım duâni Rabbim kabul etsin...♥♥♥

Kızlaaaar hakkınızı helal edin birkaç gün giremedim buraya..Hesabımı kapattırmıştım.Ama sizi takip edip hergun okudum...Tekrardan hakkınızı helal edin ...Rabbim gönlümüzde gönlünüzde ne varsa onu hayırlı eylesin ,kabul etsin inşallah:KK200: hayırlı akşamlar

X