Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

ben seees için okudum ama acıkçası kendiminkinin tam olarak tamamlandıgından emin degilim

keske sonlardaki kişiler de ilkler gibi özenli olarak okundu okunmadı yapılsaydı, ben kimseyi kaçırmadım ama kendiminkinden maaleseg emin degilim içime sinmedi.

keske sonlardaki kişiler de ilkler gibi özenli olarak okundu okunmadı yapılsaydı, ben kimseyi kaçırmadım ama kendiminkinden maaleseg emin degilim içime sinmedi.
Canım benim şimdi bakayım sende bak gözden geçirelim tekrar. Dediğim gibi önceki listelerimiz daha düzenli oluyordu. Tabletten takip zor oldu. Bende zaten hep telden giriyorum PC bozuk

Canım benim şimdi bakayım sende bak gözden geçirelim tekrar. Dediğim gibi önceki listelerimiz daha düzenli oluyordu. Tabletten takip zor oldu. Bende zaten hep telden giriyorum PC bozuk
Özür dilerim kızlar bundan sonra daha dikkatli olacagim bazi sorunlar oldu ve giremedim telefonum 25 gune kadar gelecek tabletten girip bakmaya çalışıyorum

Iyi aksamlar arkadaslar, bildirim yapamadim kusura bakmayin pek kendimde degildim. Insallah listeyi kontrol edip eksik varsa okucam. Allah hepinizden razi olsun ve dualarinizi kabul etsin.

Yarin 2 tane siinavim var benim icin dua ederseniz cok sevinirim

X