Hayirli dualarimizin kabulu icin İnşirah okuyalim

Haftasonu olduğu içindir canım merak etme...
Benim de mazeretim yarın bitmiş olacak...
Sıkıntı yokk aynı şekilde devam ederiz...
haklısın canım hafta sonu herkes yoğun olmalı
bende korkuyorum geç kalırım unuturum diye sürekli sayfaya bakıyorum hiç kimse bişey yazmayınca merak ettim rahatlattın beni Sağol canım

Atart (kübra) ; Allahım bilip bilmeden işlediğim tüm günahları affet, iyi insanları cıkar hep kötülerle imtihan etme ve uzun zamandır icimde ukde olan en içten dilediğim duamı sen biliyorsun, tez zamanda gerçekleştir amin.. okuyan arkadaslara simdiden tseskkürler

Bana da okur musunuz... hayırlı bir eş için tez zamanda:)

Ben de okurum ama birisi bana nasıl yapacağımı anlatabilir mi?

Lilruba ; Canım senin için okudum Rabbim hayırlısını versin gönlündeki tüm duaları kabul etsin.
Hasatvakti ; Canım senin için de okudum. İnşallah işin hayırlıdır senin için Rabbim en hayırlısıni nasip eder hiç şüphesiz ki..
IrResistibLe_ ; Fatmacim bizlerin birbirimize duâ etmesine vesile olan arkadaşım senin için de okudum Rabbim kabul etsin inşallah borçlarınız biter esinle daha iyi olursunuz oğlun da büyüdükçe daha sakin olur inşallah.
C Camille_claudel ; Kuzum senin için de okudum Rabbim senin gönlüne genişlik ferahlık versin. Bdv deki konunu gördüm senin. Bütün ictenligimle okudum zorlukla beraber kolaylık veren Rabbim sana da kolaylıklar nasip etsin duâni kabul etsin.
Bluedew ; Zelihacim senin için de okudum Rabbim kabul etsin. Hayırlısını versin duâni kabul etsin.
Atart ; Atartimm kuzum Kübra 'cım senin için de okudum Rabbim kabul etsin o içinde ukte kalanı oldursun. Bizim için imkansız gibi görünenler O'nun için ne kadar basit. O ol derse olur. Rabbim kabul etsin duâni

Kızlar insallah hepimiz dualarımız kabul oldu diye geliriz. Eğer dualarımız kabul olmazsa biliriz ki Rabbim daha hayırlısını nasip edecektir....
Ohhh çok çok iyi geldi hepinize okumak...

Allah razı olsun canım kardeşim Rabbim burdan yazmayı nasip etsin inşallah amin

canım benim Allah razı olsun Rabbim senin isteklerini de hayırlarla kaderine yazsın... o güzel yüreğini öpüyorum

Nefs cok tesekkur ederim, Allah razi olsun, bana en iyi gelecek olan sey dua ve teselli sanirim.

Bu guzel kalbinize gore Allahim hem bu dunyada hem ahirette guldursun yuzunuzu ins.

Ben biraz sirayi karistirdim ama 7 tane aliyorum yine IrResistibLe_

Arkadaşlar liste takip edilmiyor sanırım M Meyyale76 senin duanı da okudum canım Rabbim gönlünden geçenleri hayırlısıyla kabul etsin inşallah.Listede benim eksiğim kalmadı Rabbim dularımızı kabul etsin.

arkadaslar ben liste sırasına göre okuyup burdan bildiriyorum, bugün sıra bende görünüyor yazmıstım da duamı karışmasın :/ , Nefs im canım coookk tesekkür ederim kün fe yekün elbette , Allah razı olsun

hayır bugün bnenim için sıraya bakarsanız bluedew den sonra attart var.

Sizin sıranız Pazar gününe denk geliyordu.Hafta sonları giremediğim için cumadan okuyup bildirim yapmıştım.Alıntıladım ama emin olmak isterseniz 14.sayfada mesajım var Atart

Sizin sıranız Pazar gününe denk geliyordu.Hafta sonları giremediğim için cumadan okuyup bildirim yapmıştım.Alıntıladım ama emin olmak isterseniz 14.sayfada mesajım var Atart
aa öyle mı bi üyenin okudugunu anımsıyorum ama o siz miydiniz, tamam o zaman :) ya karışıuyor işte ben takibini yapmaysa calısıyorum ama bluedewden sonra ben gel,iyorum pazar mıydı,

Arkadaşlar isterseniz sırası gelen arkadaşlar kendi listelerini yapıp dualarını paylaşırsa iyi olur konu sahibi arkadaşımız giremiyor galiba.
nacizane önerim..
Çünkü böyle karıştı.
kime sıra geldiyse listeyi ve duasını paylaşıp takibini yapabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…