Hayırlı Aşkınızı Bu Âyet İle Bulacaksiniz

Anlamadim arkadaslar. Ayetel kürsiyi yada son ayetini okumakta ne gibi sakinca olabilir? Sonucta dua okuyoruz herzaman. Fazla okunsa ne gibi zarar olur yani?

Anlamadim arkadaslar. Ayetel kürsiyi yada son ayetini okumakta ne gibi sakinca olabilir? Sonucta dua okuyoruz herzaman. Fazla okunsa ne gibi zarar olur yani?
Bu âyet ve dua çok güçlü olduğu için şeytanlar vesvese verir eğer aldırış etmezseniz ileri giderler o yüzden hiç ibadet etmeyen ve bu durumlara alışkın olmayan kişiler belirli sayılarda okuyup alışmış gerek sadece bu. Ben her ihtimale karşı uyarmak istedim sonradan kötü bir şey yaşanmaması için

tskler
neden ayetel kursı tam okunmuyor
son ayetı
Her bir duanin ayetin harfin farklı enerjileri vardır bu aslında kullandığımız kelimelerin düşüncelerinde böyledir. .

Ayetel krsi tam okunduğunda tam anlamıyla korur bir çok dilegimiz olur var olan farkında olmadığımız yeteneklerimiz ortaya çıkar heybetli oluruz her işimiz kolaylasir.

Şimdi ayetel kursinin her bir ayetinin anlamlarını okuyun her birini ayrı ayrı zikrettiginiz de o anlamların enerjisini alırsınız son ayet ise o yücedir büyüktür azmetlidir Okudukça siz de böyle olursunuz tabi Belirtmek isterim ki ( maalsef herkes yanlış anlıyor ) Allah kadar hiç bir şey büyük olamaz :)

haşaa tabı oyle olamayız
ben bu bılgı ıcın cok tsk ederımm
allah razı olsun

Kafiyesizsiir canım bak istersen bu duaya

Ben okumayı düşünüyorum canım neden korktun ki

Okudun mu tüm yazılanları..farklı enerjideki canlıları cekme durumu belli sayıda okumalarda gercekten de oluyor..büyük bir enerji cıkıyor cünkü ortaya..konuyu acan arkadas da bahsetmis bundan..oyüzden tırstım :/

Merhaba bunun için niyet mi etmemiz lazım?

Merhaba bunun için niyet mi etmemiz lazım?
Merhaba konu çok eskiden açılmış belki konu sahibi görmez diye ben yazayım dedim. 18 gündür her sabah okuyorum ben niyet etmiyorum öncesinde birer kere felak-nas-ihlas ve 70 tövbe istihfar okuyorum sonra dua ediyorum baya ellerimi açıp sonra da işte 100 kere okuyorum

Hm olsun çok teşekkür ederim cevap için
Anladım tamam
Bende dediğiniz gibi yapayım inşaallah.

Yok evlilik aklıma bile gelmedi açıkcası, ben o zamanlar ilimle ibadetle fazla uğraşıyordum herşeyi deniyor yaşayıp gördükçe daha fazlasını denemek istiyordum, sonuç 40.günde eşimi gördüm aşık olduk birbirimize 2 yok sonra evlendik.. ben bu ayeti 3 yıl dilimden hiç düşürdüm huzurumu bu ayete borçluyum

Bu ayeti okumayi cok istemistim. Bildigim sadece koruma amacli okunduguydu. Ben evliyim ve gayet de mutlu bir evliligim var. Bu sebeple biraz tirsmistim :) bir suredir okuyorum ve okuyun diyorum sadece :)
Yaaa o kadar heyecanlandım ki bu mesajlarınıza Maşallah sizlere Rabbim bana da böyle mutluluk mesajları yazmayı nasip etsin inşallah darısı isteyen herkesin başına Allah’ım hepimizin dualarını kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…