Hayırlı Aşkınızı Bu Âyet İle Bulacaksiniz

Yaaa o kadar heyecanlandım ki bu mesajlarınıza Maşallah sizlere :nazar:Rabbim bana da böyle mutluluk mesajları yazmayı nasip etsin inşallah darısı isteyen herkesin başına Allah’ım hepimizin dualarını kabul etsin:KK74:

Amin canim insAllah.
Okumaya korkan arkadaslar olmus da bu ayetin en bilinen ozelligi korunma amacli okunmasidir zaten. Yani korkacak bir sey yok. Gonul rahatligi ile oku Allah'in ayetini okumaktan korkma.
Evli olanlarin esleri ile sorun cikarsa diye bir sey vardi bu sebeple ben de kararsiz kalmistim okumaya cunku evliligimde cok sukur bir sorun yok. Kalbimin sesini dinledim ve basladim :)

Amin canim insAllah.
Okumaya korkan arkadaslar olmus da bu ayetin en bilinen ozelligi korunma amacli okunmasidir zaten. Yani korkacak bir sey yok. Gonul rahatligi ile oku Allah'in ayetini okumaktan korkma.
Evli olanlarin esleri ile sorun cikarsa diye bir sey vardi bu sebeple ben de kararsiz kalmistim okumaya cunku evliligimde cok sukur bir sorun yok. Kalbimin sesini dinledim ve basladim :)
Maşallah Allah hiç bir zaman sorun yaşatmasın inşallah:nazar:

Ayetel kursi son ayet

Ve huvel aliyyul azim ( o yücedir büyüktür azametlidir )

Her gün sadece 100 kere okuyarak ve en az 40 devam ederek

Hayırlı olan ve birbirinizi çok sevip çok aşık olacağınız eşinizi bulabilirsiniz bu âyet muhtesemdir ben bir çok sırrına vakıf oldum fakat 100 den fazla okumayın herkes kaldiramayabilir..

Her güzelliğin bir zorluğu vardır bu ayetin zor olan kısmı ise
Karşılaştığınız her kes sizi cok sever karşı cinsten olanlar yanınızda ayrılmak istemez hem cinsiniz ise çok kıskanır

Güzellikleri ise
Sizi her kötülükten 99 gün korur
Dinç uyanirsin iz
Rüyalarıniz değişir
Doğruyu yanlısı anlarsınız
Kendinizi çok iyi hissedersiniz

Soyleyebileceklerim bu kadar

Ben denedim hemde hayatımda aşk istemediğim bir zamanda neden denedim nama öneren birinin sırlarınin muhteşem olduğunu söyledi sırf sırlarını öğrenmek için okudum ve elbette haklıymış bana çok şey kazandırdı her neyse aradan 1.5 ay geçti eskiden tanıdığım biri ile karşılaştım arabadan inip bana baktığı an resmen aşık oldum ondada aynı şey olduğuna emindim üstelik 5 dk.öncesinde hiç böyle bir şey yasaycağıma inanmazdim ve zamanla tıpkı hayalindeki gibi biri olduğunu görmeye başladım aradan tam 1 yıl geçti nisanlandik kismetse 3 5 aya düğünümuz olacak..

Bu ayeti ilişkisi veya evli olanda okuyabilir
Fakat eğer kötü şeyler yaşamaya başlarsınız bilinki o kişi sizin için hayırlı değildir

Evli bir arkadasıma okutturdum eşiyle arası çok kotuydu masallah şimdi çok çok iyiler ve arkadaşım aramızın duzelmesinin yani sıra kendimi çok iyi hissediyorum dedi..
Merhaba hayırlı aşkınızı derken kaderinizdeki evleneceğinz insanı mi?
Bu ayet ile ne hikmetler gördünüz rica etsem paylaşabilir misiniz 🙏

Evet aynen dediğiniz gibi, diğer yaşadıklarımı paylaşmak istemiyorum
Anladım teşekkür ederim yinede 😊♥️
Bende sizin vesileniz ile başladım ama bu duayı başka bir yerde de duymuştum mucizesi çok diye...çok merak ettim açıkçası kuusura bakmayin o yüzden sordum :KK55:

Anladım teşekkür ederim yinede 😊
Bende sizin vesileniz ile başladım ama bu duayı başka bir yerde de duymuştum mucizesi çok diye...çok merak ettim açıkçası kuusura bakmayin o yüzden sordum :KK55:
Ne kusuru lütfen ☺️ Tabi ki Merak eder bende sorardım.. bu tip şeyleri paylaşmayı uygun bulmuyorum çünkü kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve ya paylaşınca bir daha yaşamama ihtimali yüksektir

Ne kusuru lütfen ☺ Tabi ki Merak eder bende sorardım.. bu tip şeyleri paylaşmayı uygun bulmuyorum çünkü kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve ya paylaşınca bir daha yaşamama ihtimali yüksektir
Hmm anladım canım haklısınız doğru ☺️ çok teşekkür ederim 😊

İyi akşamlar:) Atanmak için de okunur mu acaba yoksa sadece evlenmek için mı okunur

İyi geceler herkese,
Bu ayeti okuyan arkadaşlarımız güzelliklerini yaşadılar mı acaba? Okumak istiyorum, tam derdime derman ama biraz korktum açıkçası.

Anladım teşekkür ederim yinede 😊

Canım sen de okumuşsun sanırım bu duayı, sen etkilerini gördün mü?

Canım sen de okumuşsun sanırım bu duayı, sen etkilerini gördün mü?
Canım ben normal her şey için okuyodum bir ara.
Ben devamlı okumadım yaa o yüzden bişey diyemicem.
Ama insan kendisini çok güvende hissediyor en güzel yanı bu Bence 😍🌸

X