Hayırlı Aşkınızı Bu Âyet İle Bulacaksiniz

Amin canim insAllah.
Okumaya korkan arkadaslar olmus da bu ayetin en bilinen ozelligi korunma amacli okunmasidir zaten. Yani korkacak bir sey yok. Gonul rahatligi ile oku Allah'in ayetini okumaktan korkma.
Evli olanlarin esleri ile sorun cikarsa diye bir sey vardi bu sebeple ben de kararsiz kalmistim okumaya cunku evliligimde cok sukur bir sorun yok. Kalbimin sesini dinledim ve basladim :)

Maşallah Allah hiç bir zaman sorun yaşatmasın inşallah

Merhaba hayırlı aşkınızı derken kaderinizdeki evleneceğinz insanı mi?
Bu ayet ile ne hikmetler gördünüz rica etsem paylaşabilir misiniz

Evet aynen dediğiniz gibi, diğer yaşadıklarımı paylaşmak istemiyorum
Anladım teşekkür ederim yinede
Bende sizin vesileniz ile başladım ama bu duayı başka bir yerde de duymuştum mucizesi çok diye...çok merak ettim açıkçası kuusura bakmayin o yüzden sordum

Bende sizin vesileniz ile başladım ama bu duayı başka bir yerde de duymuştum mucizesi çok diye...çok merak ettim açıkçası kuusura bakmayin o yüzden sordum
Ne kusuru lütfen Tabi ki Merak eder bende sorardım.. bu tip şeyleri paylaşmayı uygun bulmuyorum çünkü kişiden kişiye farklılık gösterebilir ve ya paylaşınca bir daha yaşamama ihtimali yüksektir

Hmm anladım canım haklısınız doğru çok teşekkür ederim

İyi akşamlar:) Atanmak için de okunur mu acaba yoksa sadece evlenmek için mı okunur

İyi geceler herkese,
Bu ayeti okuyan arkadaşlarımız güzelliklerini yaşadılar mı acaba? Okumak istiyorum, tam derdime derman ama biraz korktum açıkçası.

Canım sen de okumuşsun sanırım bu duayı, sen etkilerini gördün mü?

Canım sen de okumuşsun sanırım bu duayı, sen etkilerini gördün mü?
Canım ben normal her şey için okuyodum bir ara.
Ben devamlı okumadım yaa o yüzden bişey diyemicem.
Ama insan kendisini çok güvende hissediyor en güzel yanı bu Bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…