Hayırlı Aşkınızı Bu Âyet İle Bulacaksiniz

Ruhani derken görevli melekler görevli ruhlar görevli cinler ve daha çok bilmediğimiz türde görevli varliklar
sana bir şey daha sormak istiyorum ben okumaya başladım günde 100 tane ruhanı varlıklardan bahsetmişsin sen nasıl arttırarak devam ettin okumaya yanı ne kadar süre sonra günde 100 tanenin üzerine çıktın.?

2 hafta sonra başladım korkacak bir şeyim yoktu çünkü yaşayacağım her şeye asinaydim

Ne yasadinizki? Bende okumak istiyorum ama tam olarak anlayamadim ruhani durumlarla ne demek istedigini..
Görünmeyen varlıkları kast ediyorum bir duayı ayeti sürekli zikrederseniz zikrettiginiz ayetin duanin gorevlileri mutlaka ziyarete gelir

Görünmeyen varlıkları kast ediyorum bir duayı ayeti sürekli zikrederseniz zikrettiginiz ayetin duanin gorevlileri mutlaka ziyarete gelir
Gelmesine gelir de nasıl geri göndereceğini de yazsaydın.
Gelip de gitmemeye karar verirse ne yapacaksınız. Nasıl söz geçireceksiniz.
Kurtulmak için neleri feda edeceksiniz?
biliyorsanız yazın bakalım

Neyden kurtulmayı kast ediyorsunuz ki ? Aklınıza neden hep şeytanlar gelir siz de bunu yazın bakalım! !!

Ben şeytanlardan bahsetmedim ki. Siz yaşadığınız halleri burda izah edemiyorsunuz. Sonra kalkıp insanları davet ediyorsunuz.
Kendiniz bu konuda bir eğitim aldınız mı? Bir ilminiz var mı? Hüddam nedir? bilir misin?
Ayetleri kimler koruyor?Havas ilmiyle uğraşanlar, bu tarz okumalarla meşgul olurlar. Gaye Allah rızası mı yoksa dünya menfaati mi?

evet musallat olursa o sıkıntı ayrıca
ay kafam çok karıştı inanın nasıl yani naparlar ki :s

evet musallat olursa o sıkıntı ayrıca

ay kafam çok karıştı inanın nasıl yani naparlar ki :s
Ne olacağını tahmin edemezsin.Kimse bilemez. Kendini çok cesur biri olarak görüyorsan,herşeyi göze alırım diyorsan. Buyur başla.
Havas ilmi diye googleden araştır. Neler bulursun neler*
Amma bir kardeşiniz olarak derim ki bu tarz şeylerden,dünya menfaati içinse hele uzak durun. Birşey yapmak istiyorsan Allah rızası için yap. Namaz kılmaya çalış,Kuran öğrenmeye çalış,salavatlar,tevhidler,istiğfarlar var. Zamanınızı güzel şeylere harcayın derim.
Maksadım kalp kırmak değil,yanlış yollardan sizleri uyarmak

ha yok ben almım o kadar cesaretli değilim zaten hayatımın aşkını bulacağıma dair inancımda kalmadı .Teşekkür ederim tavisyeleriniz için .

Peki nasıl geri gönderecek ve söz dinleteceksiniz sorusu nedir neden böyle bir şey sordunuz zira ben davette falan bulunmuyorum. Ayrıca her şey anlatılmaz bunu bilmeniz gerek bu ayetin gücü farklıdır gücünü işten çok okusun sinirda isteyen az okusun her şeyi belirttim ben siz deki bu çok bilmiş havası nedir ? Zira çok bilenler bu şekilde davranmaz yeni yeni mi ogreniyorsunuz yavaş ilmini?

Ayetel kürsiyi okuduğunuz zaman zaten Allah sizi korur. Yüksek sayılarda okuduğunuz zaman ,ya da ayetin bir yerinde odaklanıp tekrar yaparsan işin rengi değişir. Tehlikeli diyorum.

Ayetel kürsiyi okuduğunuz zaman zaten Allah sizi korur. Yüksek sayılarda okuduğunuz zaman ,ya da ayetin bir yerinde odaklanıp tekrar yaparsan işin rengi değişir. Tehlikeli diyorum.
Siz yaşadınız mı bçyşe bir şey hiç peki ya da tanık olduğunuz oldu mu ?

Siz yaşadınız mı bçyşe bir şey hiç peki ya da tanık olduğunuz oldu mu ?
Üzerinizde çok fazla ağırlık oluyor.Manevi bir ağırlık.Kendinizi iyi hissetmezsiniz. Aşırı sinirli agresif alıngan değişik ruh hallerine girersiniz. Uykularınızı etkiler. Bunu yaşayan arkadaşlarım var.Bunlar hafif yan etkiler diyelim.
Peki kimsenin duymadığı sesleri duymaya,görmediklerini görmeye başlarsan ne yapacaksın. Derdini kime anlatacaksın? Bu işlerden uzak durun derim. Kuran ve sünnette olmayan şeyleri dini hayatımıza katmayalım. Sıkıntılarımız varsa en güzel yapılcak şey dua etmektir. Yaradana sığınmaktır.Allahtan hayırlısını istemektir.

evet sinir ve agresiflik oluyor sanırım yıldızı düşük insaları daha çok etkiliyor.Peki hiç olumlu değişimler olmuyor mu?

Derdimiz aşkı bulmak ise, ya da evlilik için düşünüyorsak,Allahım bana hakkımda hayırlı olacak bir eş nasip et .diye dua edebilirsin.
Senin aşkım dediğin insan belki,sana göre iyidir. Peki senin hakkında hayırlı mı şerli mi olacak,ilerde ne yaşayacaksın bilemezsin ki? Onun için Allah'tan her zaman hayırlısını isteyelim.

Siz âyetel kürsi okuyun diyorsunuz ama ayetel kursinin son ayetini okumayın diyorsunuz şaka mi diyeceğim ama neyse insanları korkutmayin dua edip inançlı olana bir şey olmaz bildikldriniz size kalsın.. siz dini nerden ogrendiniz ? Bildiğimiz tipik Allah cezalandirir o günah bu günah diyen bagnaz dincilerdenmisiniz? Her zaman uzak durduğum insanlardan oldugunuza adım gibi eminim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…