Hayir dan sonra surat asmalar

niye sevişmek istemiyorsunuz ki?
bi hastalık vs yoksa yani ben anlamıyorum. kıymetini bilin yaa

insanın bir günü bir gününe uymuyo, olabilir, sürekli olmuyorsa altında başka bişey yoksa büyütmem ben, eşim seçim görevinden gece 2 de gelmişti tepesine çökesim geldi ama adam bitmiş ölü sevici gibi olurdum

Hanımlar isteğe karşılık isteksizlik olabilir yoğundur vs..Surat aşmakta psikoloji olur normaldir...Yeterli kırgınlık olmasın bence

Yani pek salakca bulmuyorum, nadirde olsa yorgunum cumlesini anlamakla birlikte duymak ve red edilmek benimde gucume gider..ama anlik,bunu sonraki gune aksettirmek sacma..

nicinn, ne guzel sevismek varkenn
aa siz ramazan ramazan niye acitiniz bu konuyu smdi

Ben: aşkım uykum var sabah yapalım.
Eşim: tamam aşkım sen uyu ben bi arkadaşa bakıp çıkıcam.

Bu yaşanmış bir hikayeden alıntıdır:)

Çokta reddetmemek lazım. Mesela ben hiç reddetmedim çünkü bir gün reddedilmek istemiyorum. Sonuçta bu eşlerin birbirine karşı dilE getirilmeyen bir sorumluluğu biyerde. Sonuçta seks bir ihtiyaç. Ama çok yorgunken yada canım istemediğinde nazlanmışlığım vardır.

Tavrını sabah da devam ettirmiyorsa hiç bi şey demem. Haklı o anda tepki vermekte bende bana yapılsa tepki veririm. Beni eşim genelde tavrını sabah işe gidip ilk kahvesini içene kadar devam ettiren cinsinden. Neyse ki kahve içip ayılınca ve herhalde işlere dalınca unutuyor sonra normale dönüyoruz.

Siteyi iyice altın gününe çevirdiniz. Bu cevaplar karşısındaki kazanımlarınızı merak ettim.

O anki hormonal durumunun tavan yapmışlığına verilebilir bu davranış Önemli olan yeni bir günde bu tavrı uzatmaması... Yoksa o anlık anlayışla karşılanabilir diye düşünüyorum meltemgülcüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…