Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

canım benim .

benim de sanıyorum 2-3 yıldır yok örtüler . ve biblo vs ler . üşengeçlik de var tabi. o kadar işin içinde bi de onları toplu tutmak . tozunu almak . mümkün olmuyor

boşver ya onlar da olmasın değil mi

İnşallah canım hayırlısı olsun sen nerde calisiyosun

meslek odasında çalışıyorum canım

günaydınlarrr hayırlı cumalar

genic canım annen nasıl kuzular nasıl

iyiyim arkadaşım sen nasılsın sağlığın iyi mi

çok şükür bütün sonuçlarımız temiz çıktı canım

tabii annemin aslında kendine dikkat etmesinin de katkısı bence çok fazla

artık yaz gelsin ve bu hastalıklar bitsin istiyorum

cidden çocukları korumak zorlaştı iyice

haklısın bir tanem hastalık havası ayarı yok havaların birde okula dondurma getirmişler benimkide yemiş nasıl sinirlerim zıpladı dondurma nisan sonunda gelir yaa

anneciğine cok sevindim maşallah

haklısın bir tanem hastalık havası ayarı yok havaların birde okula dondurma getirmişler benimkide yemiş nasıl sinirlerim zıpladı dondurma nisan sonunda gelir yaa

anneciğine cok sevindim maşallah

ne giydireceğimi şaşırdım valla

eee kendilerini de koruyamıyorlar henüz daha küçükler

terleyip üstlerinde kuruyor

bizde mesela para götüremiyorlar öğretmen istemiyor kesinlikle sadece çarşamba günü 5 lira geçmeyecek kadar götürebiliyor

sabahları mesela erken gidiyorlar eğer sınıfta olmazlarsa hemen öğretmen yine puanlarında eksiltme yapıyor

buranın havası zatennnn mahvediyor bizi ya çok soğuk ya çok sıcakkkk

Bende tarım firmasında myhasebede çalışıyorum bi ay olcak gireli iki buçuk yaşında bi oğlum var senin oğlun kaç yaşında kim bakiyo
allah bağışlasın canım. benim oğlan 9 yaşırnda okulda sonrasında bakıcı teyzemiz var evde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…