Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

hiç bilmiyorum canm her sefernde eşimle konuşuyoruz saygısızlık yok die ama ne o ne ben sözümüzü tutamıyoruz ne yazkki.. ilerde dagılır gidermymz bilmyrm.. sinirle herşey çıkıyor agzımnzdan ikimizinde.. düzeltmeye çalşşakda artık olmuyor.

Ama saygı çok önemli canım ya

kesinlikleee

beni bu konuda eşim frenler

evliliğimizin ilk zmanalarında tartıştığımızda bana dediki sesinin tonunu yükseltmeden tartış benimle

dedim ya o zaman tadı çıkmıyor

adama baktım gerçekten sakin tartışıyor

bana bunu eşim ögretti anladımki yaşadığım olayı sıcağında tartışmak sadece beni bizi yoruyor

ama sakinleştimi tartışmak sorunu çözmeye yönelik oluyor kesinlikle tecrübeyle sabit

biz onları kaybettk ne yazıkki ikimizde sakin olamıyoruz.

ozaman benlede anlaşamazsınn sennnn

günaydın calışan anneler mutlu bir gün bizim olsn inşallah
kimseler var mı

günaydın genç anneeeee

Oğlak burcu ile ve akrep le anlaşamam genelde bende ama yine de belli olmuyor.
Misal Koç burcunun anlaşamadığı burçların 1.sırasında yengeç var ama benimki de yengeç burcu

biz anlaşamıyormuyuz şimdiiiii senlee

anlaşıyormsnz peki
ben kimseyle anlaşamıyorum genelde ya hele eşimle hiç
cok inadım cok dedim dedik caldıgım düdük oda öle

senin eşine bir gıcıklığın var ozaman

bence artık bi yerde tartışmadan uzak durmalısın.
bunu öğrenerek başlayabilirsin ilişkide saygıya.
2 senelk canm daha da cok yeniyiz ve aramızda yaş farkı cok ben 23 eşim 31 yaşında.
çok erken evlenmişsin
21 yaş çom erken değil mi.

lili sen de çok erken evlilik yapmıştın demi.

evet çok erken evlendim blyrm canm ve şimdiki aklm olsa yşaı bu kadar büyük biri ile evlenmezdim neden dersen.
düşüncelerini değiştiremiyorsn artık oturmuş oluyor herşey sabit fikirleri oluyor ve baş gelemiyorsn cok pişman oldm ilk başlarda ama napym..
ben başlasamda biyerde eşim patlak veriyor eşim başlasa ben patlak veriyorum onuda denedik fayda etmedi.
bende iyi yönlerine bakmaya çalışıyorum evime işime yardm ediyor yemegimi yapıyor bize ayırır hep vaktini cok iyi bir baba bizi hiç kırmaz her dediğimizi yapar.. bu yönlerine bakmya calşyrm napym
ama saygı nasıl düzelecek bilmyrm hiç

2 yılda ne ara kaybettiniz .
bi evlilik terapistine gitmeyi düşünür müsünüz . şu an değil ama belki ileride ihtiyaç duyabilirsin.
ben onuda önerdim de eşim kabul etmedi bana dior ki sen o ceneni kapatsan tutmasını bilsen hiç sorun yok herşeyini yapym ama sen ceneni kapatmıyorsn beni cıgrndan cıkartıyorsn dior

peki neyin kavgasını yaşıyorsunuz acaba özel değilse?

bakın kimse dört dörtlük değil herkesin kusurları hataları sevmediğimiz yönleri vardır

ama nereden baktığınıza bağlı

benimle eşimle aramızda yaş farklı var

bence erkekler geç olgunlaşıyor hiçde pişman değilim kendimden büyük biri ile evlendiğime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…