Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

günaydın kızlar

oğlan hasta ateşlendi babası doktora götürdü şimdi

haftasonu uykusuz geçirdim

tek ii haber ablamın kaynı ülke topraklarına döndü

haberlerde duymuşsunuzdur süleyman şah türbesinin komutanıydı o_Oo_Oo_O
canım geçmiş olsun inşallah hemen atlatır bu yıl çok hasta oldu senin kuzucuk
benimki de izmire gitti babassıyla göz kontrolüne hayırlı haberlerle gelirler inşallah
ablanların da gözü aydın olsun çok şükür kavuşmuşlar ne stres yaşamışlardır kimbilir

günaydın kızlar

Canım oğluşuna çok geçmiş olsun hastaneye götürmüş babasıda telaşlanma düzelir böyle böyle yaz gelecek az kaldı.

Akrabanız için sevindim ancak bu konuda yani yapılan askeri müdahale hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum hatta sabahtan beri okudukça başıma ağrılar girdi sinirden...

canım geçmiş olsun inşallah hemen atlatır bu yıl çok hasta oldu senin kuzucuk
benimki de izmire gitti babassıyla göz kontrolüne hayırlı haberlerle gelirler inşallah
ablanların da gözü aydın olsun çok şükür kavuşmuşlar ne stres yaşamışlardır kimbilir
sizede geçmiş olsunn canım,bizim hastalığımız genizeti bedemcikten kaynaklı amleiyat olacak inş yavrum kurtulur ya

çok sık hasta oluyor kolay toparlayamıyor

inş güzel haber alırsın canım

gözündeki sıkıntı ne doğuştan gelen bişey mio_O
Canım oğluşuna çok geçmiş olsun hastaneye götürmüş babasıda telaşlanma düzelir böyle böyle yaz gelecek az kaldı.

Akrabanız için sevindim ancak bu konuda yani yapılan askeri müdahale hakkında hiç iyi şeyler düşünmüyorum hatta sabahtan beri okudukça başıma ağrılar girdi sinirden...

sağol canım inşallah toparlar yavrum

öksürük balgam var atamıyor

bu sabah ateş başladı dün yoktu antibotik vermeden ağrı kesicilerle hallederzi diye düşündüm ama olmadı :KK43:

o konuda hem fikiriz canım seninle

resmen kendi toprağımızı bırakıp kaçtık

yazık ki ne yazık

biri şöyle yorum yapmış haberlerde; dedem kıbrısı adayı almak için nasıl paraşütlerle indiklerini anlatırken,ben çocuğuma süleyman şahı nasıl bırakıp kaçtığımızı anlatacaüım,utanca bak!!

günaydın kızla iyi haftalar
güne stresli başladım teknisyenlerden ikisi işe gelmedi servis de çok olunca patron çıktı servise işleri ayarlamak baya zor oldu hayırlısıyla bugünü bitirsem iyi olacak
patron çıktı ya kesin bir vukuat olur

günaydın hamişim
aaa niye iki teknisyende birden gelmemiş kii işten mi çıktılar acaba haber vermeden
ikisi birden gelmemesi ilginç olmuş

günaydın kızlar

geçmiş olsun bir tanem
benimkide öksürüyor bakalım ne olacak inşallah ilerlemez

duydum evet hatta akrabanız aklıma geldi birşeyler dönüyor ama bize söylenmiyor
ben doğru bulmadım oranın terkedilmesini ama...

sizede geçmiş olsunn canım,bizim hastalığımız genizeti bedemcikten kaynaklı amleiyat olacak inş yavrum kurtulur ya

bu sabah ateş başladı dün yoktu antibotik vermeden ağrı kesicilerle hallederzi diye düşündüm ama olmadı :KK43:

yazık ki ne yazık

biri şöyle yorum yapmış haberlerde; dedem kıbrısı adayı almak için nasıl paraşütlerle indiklerini anlatırken,ben çocuğuma süleyman şahı nasıl bırakıp kaçtığımızı anlatacaüım,utanca bak!!

Yavrum ya nasıl zordur şimdi nefes almak öksürükler arasında ama geçer merak etme vefa seneye aşı seçeneğini de düşünün nolur, bu tarz sık hastalıklar çocukların gelişimini de olumsuz etkiliyor. En azından hastalansa bile çok kısa sürede toparlıyor aşı olduğunda.

Evet Kıbrıs yorumu çok anlamlı olmuş vefacım, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa toprak kaybetti, ve başbakanın yorumu içler acısı "Geride Değerli Hiç bir Şey Bırakmadık"... Daha da acısı bu durumu bile ayakta alkışlayan bu ülkenin yarısı var!!!

Yavrum ya nasıl zordur şimdi nefes almak öksürükler arasında ama geçer merak etme vefa seneye aşı seçeneğini de düşünün nolur, bu tarz sık hastalıklar çocukların gelişimini de olumsuz etkiliyor. En azından hastalansa bile çok kısa sürede toparlıyor aşı olduğunda.

Evet Kıbrıs yorumu çok anlamlı olmuş vefacım, Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa toprak kaybetti, ve başbakanın yorumu içler acısı "Geride Değerli Hiç bir Şey Bırakmadık"... Daha da acısı bu durumu bile ayakta alkışlayan bu ülkenin yarısı var!!!

aşı bu sene olmadık ondan öneki sene olmuştuk ama ben pek fark göremedim ,bu sene fazla olmasını kreşede bağlıyorum bakalım şu ameliyat sonrası inş toparlar canımm,

malesef ülkemin hali içler acısı
benim babam tarihçi,tarih öğretmeni
o kadar kızmışki telefonla aradı beni nasıl hararetli
babacım dedim şekerin var yapma kendine dikkat et
hazmedemiyorum kızım bu halde olmamızı hazmedemiyorum diyor

aşı bu sene olmadık ondan öneki sene olmuştuk ama ben pek fark göremedim ,bu sene fazla olmasını kreşede bağlıyorum bakalım şu ameliyat sonrası inş toparlar canımm,

malesef ülkemin hali içler acısı
benim babam tarihçi,tarih öğretmeni
o kadar kızmışki telefonla aradı beni nasıl hararetli
babacım dedim şekerin var yapma kendine dikkat et
hazmedemiyorum kızım bu halde olmamızı hazmedemiyorum diyor

Toplarlar canım evet dediğin gibi kalabalık bir ortamda bu sene, daha fazla mikroba maruz kalıyor gerçi buda bağışıklık sistemini güçlendirecek bir yandan ama bu süreç biraz zorlu oluyor işte...

Dün bizde babamla konuştuk biliyor musun bu konuyu :)

Bu durumdan rahatsız olanda çok bizim gibi durum ortada be vefa al önümüzde seçim var ve gerçekten ben değişen bişey olacağını sanmıyorum.

Allah sonumuzu hayır etsin.

günaydın kızlar

vefam geçmiş olsun canım. eşin iyi yapmış doktora götürmekle

yazık ki ne yazık

geçmiş olsun canım geniz eti zor
dr lar doğuştan diyor ama bence sonradan oldu çünkü 2 kere havale geçirmişti ondan olduğunu düşünüyorum ben
göz numaraları çok büyük hiper metrop ve astigmat var

günaydın hamişim
aaa niye iki teknisyende birden gelmemiş kii işten mi çıktılar acaba haber vermeden
ikisi birden gelmemesi ilginç olmuş
hasta olmuşlar kuzum ikisi de aynı günü buldu :KK11:

geçmiş olsun canım geniz eti zor
dr lar doğuştan diyor ama bence sonradan oldu çünkü 2 kere havale geçirmişti ondan olduğunu düşünüyorum ben
göz numaraları çok büyük hiper metrop ve astigmat var

hasta olmuşlar kuzum ikisi de aynı günü buldu :KK11:

ay sizede geçmiş olsun bizde birkere havale geçirdik korkuyorum canım ya

kaç yaşında geçirdi senin oğlano_O

sağolun kızlar
bademcikte iltihap malum yine antibiyotik
iştahsız ve halsizmiş doğru dürüst bişey yememiş kuzum
ateşi düşmüş ama gece tetikte olun demişler ateşi için

yemez canım
bogazı agrıyordur
ameliyat ne zaman
benim kızımında bogazı çok şişer ama geniz eti yada bademcik ameliyatı öneren olmadı

sağolun kızlar
bademcikte iltihap malum yine antibiyotik
iştahsız ve halsizmiş doğru dürüst bişey yememiş kuzum
ateşi düşmüş ama gece tetikte olun demişler ateşi için
aman vefam dikkat et çocuğa.
bir de sen bağışıklık güçlendirici kullansana çocuk için.
bu iştahsızlık fena çocuk hemen süzülecek birkaç günde.

X