Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

zeliş akşama ıspanak yemeği yapacağım yanına fikir versene

makarna yapamam dün yedik :KK48::KK48::KK48:

dün akşam işten çıktım büyüğü aldım küçüğü almaya anneme gittim. büyük oğlan arabada kald yağmur çoktu bir de dedim in çık yapmasın malum asansör yok. ufaklığı aldım tam birinci kadar indim aşağıya sonra ayağım bir boşluğa geldi ben pat pat merdivenlerden düştüm. annemi aradım hemen indi aşağıya çocukta bir şey yok nasıl tuttuysam artık :KK49::KK49: sonra arabaya kadar gittik annemle baktım kullanamayacağım kardeşimi aradım o da yakınlardaymış hemen geldi annem küçüğü aldı yukarı çıktı bizde direk hastaneye gittik. röntgen çekildi kırık değil ama çok fazla ezik var dedi dr. akşam üzerine basamıyordum krem ve ilaçlarla sabaha toparlandım.sol ayağım bilekten itibaren şiş arada zonkluyor ama geçer bir kaç güne sanırım.....
bende haberler bu kızlar

zeliş akşama ıspanak yemeği yapacağım yanına fikir versene

makarna yapamam dün yedik :KK48::KK48::KK48:
ıspanak yemeği yanına değil de illaki çesşit olsun dersen sebzeli ya da etli falan bir pilav yapabilirsin vefammmmm

hoşgeldinn canımmm nasılsınn
yazdım vefam yukarıda :KK61::KK61::KK61:

yani bilmiyorum ama biraz keyifsizim sanki vefa nedeni yok, enteresan bir ruh hali içindeyim

sen nasılsın?
enteresan ama bende öyleyim havaya bağlıyorum

hoş geldin canım nabersin...
hiç sorma zeliş valla durumumu yazdım yukarıda
nazar mı değdi ne olduysa artık okutayım kendimi bir diyorum

dün akşam işten çıktım büyüğü aldım küçüğü almaya anneme gittim. büyük oğlan arabada kald yağmur çoktu bir de dedim in çık yapmasın malum asansör yok. ufaklığı aldım tam birinci kadar indim aşağıya sonra ayağım bir boşluğa geldi ben pat pat merdivenlerden düştüm. annemi aradım hemen indi aşağıya çocukta bir şey yok nasıl tuttuysam artık :KK49::KK49: sonra arabaya kadar gittik annemle baktım kullanamayacağım kardeşimi aradım o da yakınlardaymış hemen geldi annem küçüğü aldı yukarı çıktı bizde direk hastaneye gittik. röntgen çekildi kırık değil ama çok fazla ezik var dedi dr. akşam üzerine basamıyordum krem ve ilaçlarla sabaha toparlandım.sol ayağım bilekten itibaren şiş arada zonkluyor ama geçer bir kaç güne sanırım.....
bende haberler bu kızlar

ayyy canım ya çok geçmiş olsun, görünmez kaza olmuş, Allah korumuş yavrucuğu çok üzüldüm canım benim ama hafif atlatmışsın şükür ki. Birine bir sadaka filan ver bence canım, işe nasıl geldin dinlenseydin olmazmıydı bir gün bari

ıspanak yemeği yanına değil de illaki çesşit olsun dersen sebzeli ya da etli falan bir pilav yapabilirsin vefammmmm

yazdım vefam yukarıda :KK61::KK61::KK61:

enteresan ama bende öyleyim havaya bağlıyorum

hiç sorma zeliş valla durumumu yazdım yukarıda
nazar mı değdi ne olduysa artık okutayım kendimi bir diyorum

evet canım okut kendini buda iyi olur

ayyy canım ya çok geçmiş olsun, görünmez kaza olmuş, Allah korumuş yavrucuğu çok üzüldüm canım benim ama hafif atlatmışsın şükür ki. Birine bir sadaka filan ver bence canım, işe nasıl geldin dinlenseydin olmazmıydı bir gün bari
sabah eşim bıraktı hepimizi oturduğum yerden kalkmıyorum
bu aralar biraz karışık işyeri o yüzden izin falan almadım.
rapor alabilirdim de risk de almadım

sabah eşim bıraktı hepimizi oturduğum yerden kalkmıyorum
bu aralar biraz karışık işyeri o yüzden izin falan almadım.
rapor alabilirdim de risk de almadım

genic sen memur musun sözleşmeli mi çalışıyorsun ne zamandır aklımda soracağım denk gelemedik

yani bilmiyorum ama biraz keyifsizim sanki vefa nedeni yok, enteresan bir ruh hali içindeyim

sen nasılsın?
bendede var mutsuz bir hal ama sebep yok canım
börek olabilir, makarna salatası olabiir bol garnitürlü, fırın patates olabilir üzerine kaşarla sür fırına mesela
fırın patataes ii fikir :KK66:
bende haberler bu kızlar

balım geçmiş olsun beterinden korusun

nazarmı değdi okut kendini

ay kıyamam ya ufaklık korkmuştur

X