Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

aynenn .aynı tas aynı hamam...
o yüzden ankarayı bekliorum artıkım sabırısızlıklaaa :KK70: :KK70: :KK70:
dün gece dedimki ,ben ankaraya gidince aksam 8 den sonra beni aramak yok .bende seni aramıcam .

aaa neden öyle dedin kız??

peki genel olarak ne düşünüyorsun pompiş canım aşabileekmisiniz?

Tanışmadık aa hoşgeldiniz aramıza...

Benimde diyete başlamam lazım hatta çok geç kaldım ama motive olamıyorum bir türlü...

Yasminim yaz canım. ergenlik zor bir dönem şimdiki gençlikte umarım hasarsız atlatırsınız...

Hoş bulduk. Sağolun bende ipin ucunu kaçırınca mecbur kaldım diyete girmeye. yoksa yemeye devam etmek çok güzeldi :)

Geçmiş olsun sanırım oğlunuzun sağlığı ile ilgili sıkıntınız vardı.

aaa neden öyle dedin kız??

peki genel olarak ne düşünüyorsun pompiş canım aşabileekmisiniz?
tatlım ankaradki arkdas grubum hep çalışıyor. anca aksam 8 den sonra dısarı cıkarız .eglenmeye gideriz clube. onun aramalarını hiç çekemem .cocugumu da anneme bırakırım .antepte öyle bir ortamım yok .kendimi biraz dagıtmadan kendime gelemem :)

aynenn .aynı tas aynı hamam...
o yüzden ankarayı bekliorum artıkım sabırısızlıklaaa :KK70: :KK70: :KK70:
dün gece dedimki ,ben ankaraya gidince aksam 8 den sonra beni aramak yok .bende seni aramıcam .

uzaklık çoğu zaman iyi geliyor. Eşlerin arada ayrı kalması gerekiyor bence.

Hoş bulduk. Sağolun bende ipin ucunu kaçırınca mecbur kaldım diyete girmeye. yoksa yemeye devam etmek çok güzeldi :)

Geçmiş olsun sanırım oğlunuzun sağlığı ile ilgili sıkıntınız vardı.

Yok çok şükür sağlığı yerinde sıpanın da okullar tatil ya ananeye gitti dün getirdik zorla. Şimdi evd , geçen sene izne çıkmıştım ama bu yıl ben çalışıyorum o evde.

Benimde ucu kaçtı iyiden iyiye tartıya çıkmaya korkar oldum resmen...

tatlım ankaradki arkdas grubum hep çalışıyor. anca aksam 8 den sonra dısarı cıkarız .eglenmeye gideriz clube. onun aramalarını hiç çekemem .cocugumu da anneme bırakırım .antepte öyle bir ortamım yok .kendimi biraz dagıtmadan kendime gelemem :)

offff süpermiş pompiş boşuna beklemiyorsun Ankarayı ama iyi gelir sana çok sıkıldın sen. Hamilelik, lohusalık eşinin davranışları çok gerildin...

Yok çok şükür sağlığı yerinde sıpanın da okullar tatil ya ananeye gitti dün getirdik zorla. Şimdi evd , geçen sene izne çıkmıştım ama bu yıl ben çalışıyorum o evde.

Benimde ucu kaçtı iyiden iyiye tartıya çıkmaya korkar oldum resmen...

Aman sıkıntı olmasın yeterki :) Çocuklar tatilde biz işte zor oluyor çalışınca.

X