Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

baglanti derken? la tesaduf .
ne baglantisi.
aksam o vardi tv de, ilk hikayem degilki bebusum. son bikac yildir turk dizi sektorune baya fikir vermisim, bu da birisi. saymiyacam simdi digerlerini (her ne kadar parsayi baskalari yediyse)
Ben anlamadım

nıkıta bu nikci nerden buldun

hep Ajdarın ÇİKİTA sı aklıma geliyoooooorrrr
noldu bilionmu, ben bu foruma girmeden once yiginla isim buldum sildim, buldum sildim, birden aklima bu geldi, aman yeter bu olsun dedim,zaten sevdigim bir sarkidan geliyor bu nick, degismicem yeter dedim.
gulen oldu evet, kulaga ilk etapta komik gelebilir, ama Rus ismidir, ayrica anlami YENILMEZ dir, ama sarkisida bi o kadar guzeldir., cok seviyorum, cocuktum ilk gordugum duydugumda, cok kanim kaynamisti Elton Johnun o sarkisina.
burda hic kimse nikita ismi icin gulmez , aklina dahi gelmez gulmek ama TR de farkli tabi

tahmin degil tatlim, hikayeyi yaziyorum, karekterleri isimleri, hikayenin baslangicini vesaire...
onlarda kurgulayip dizi yapiyorlar, cok ismimi istediler... ama vermedim ( utandim , nezaketen ... nezaketime tüküreyim)
Neyyyyyy ciddi misin sennn
Anaa hatuna bakk sen, diziler bunun elinden geçiyormuşta haberimiz yokmuşşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…