Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Annen aslında sende daha çok mamalar yemen lazımken bravoo
yiyorum aslında boğazdan kısmadım ama evde haraketim çok

oğlanı uyuttumu annemle kahve içip sohbet ediyoruz onu uyuttumu evde iş yapıyorum heryeri topluyor temizliyorum anneme çok fazla iş bırakmamak için

yalnız eşimi fena sattım annem geleli hiç ilgilenmiyorum adamla ya

kuzumm cumartesi kardeşim geliyor gidebileceğimiz güzel mekanlar tescil ettiğin varmı

pazar kahvaltı içinde olabilir
kahvaltı için cafe lal var bildiğim geçen işyerimiz içim kahvaltı düzenlenmişti herkes memnun kaldı
yemek için ise stadyumun köşesindeki ezogelin çok iyi ancak biraz tuzlu ama yemekleri çok lezzetli ikamları da hem göz dolduruyor hem de doyuruyor

eğlence mekanlarını pek bilmiyorum vefacım benim eşim eğlenme özürlü olduğu için pek gitmeyiz

lalde kahvaltıya hiç gitmedim
ezogelini bilmem mi orda bir öğün yemek demek 3 gün yememek demek

ezogelininde kahvaltısı varmış gitmedim hiç

eğlence zaten mekan gitmeyiz oğluş annem hep beraber oalcağız canımm

sağol şu lal e bi bakayım ben
eğlence mekanlarını pek bilmiyorum vefacım benim eşim eğlenme özürlü olduğu için pek gitmeyiz

OLucak okadar sabretsin

Ben yapmıom artık nescafe içiyorum sabahları sadece
tatlım nescafe den ziyade limonlu ılık su iç sabahları toksinleri vücuttan atıyor hemde yağ yakıyor
bende de kahvaltı alışkanlığı hiç yok hafta içi bir pazar var onun dışında öğlene kadar birşey yemeden duruyorum

yazık adamcağıza
gözümün önünde canlandırdım da çok komik olur gözünün içine bakıyordur

çıkar sen bana dili çıkarr yakında o sütun gibi bacaklar selülüt olursa görürsün senn
yazık adamcağıza
gözümün önünde canlandırdım da çok komik olur gözünün içine bakıyordur

yapacak bişiyyy yok
gülü seven dikenine katlanır

annem oturma odasında yatıyor

ben oğlanla yatıyorum

babamızda oğlanın odasında yatıyor

yeni oda aldık oğlana diye

yatağın korkuluğu gelmediği için oğlan düşerim diye yatmak istemiyor

babamızda dün akşam diyor hayatım eminmisin bu yatağı biz oğlana aldığımıza diyor

Ben kahvaltı sewerim ama masa başı 10 saat oturmaktan biraz kısıyprum kendimi işte.
Bence acı kahve içiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…