Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

merhaba tatlım naber
bende ilk zamanlar izliyordum oğlan ilkokul birinci sınıf olunca bu yıl diziler hayal oldu
en son ne oldu bahar öğrendimi gerçekleri
hamdolsun canım iyiyim sen nasılsın
bende ev iş derken izleyemiyorum takip etmeye çalıştığım bir o var oda her hafta olmasada
yok canım öğrenmedi daha yeni bir kız çıktı bunların şirketinde çalışıyor evli kocasıyla sıkıntılı ateş de onun avukatlığını yaptı ona yakınlık duyuyor gibi baharla galiba yine ayrılacaklar

hamdolsun canım iyiyim sen nasılsın
bende ev iş derken izleyemiyorum takip etmeye çalıştığım bir o var oda her hafta olmasada
yok canım öğrenmedi daha yeni bir kız çıktı bunların şirketinde çalışıyor evli kocasıyla sıkıntılı ateş de onun avukatlığını yaptı ona yakınlık duyuyor gibi baharla galiba yine ayrılacaklar

o diziyi çok uzatıyorlar lastik gibi
ama baharın üvey anası ile bacısındaki rol yetenekleri süper

o diziyi çok uzatıyorlar lastik gibi
ama baharın üvey anası ile bacısındaki rol yetenekleri süper
aynen öyle ikisi de harika oyuncular efsuna bayılıyorum zaten ben konuşma tarzına bitiyorum çok komik bir komiser var buna ilgili robokop diyor o konuşurken ben gülüyorum beybisi nuran annemlen kız sarı lafları beni benden alıyor :KK70::KK70:

patatesli peynirli gül böreği yaptım 2 tepsi
annemde eve diye 2 tepsi açma börek yapmış közlenmiş patlıcanlı
ev börek kaynıyor:KK70::KK70::KK70::KK70:

sağol canım:KK70::KK70:

okula götüreceğim börekleri dondurucuya attım hazır misafir için ısıtırım diye :KK66:

browni yapmıştım onu akşama biss yicezzz:kk77::kk77::kk77::kk77:
Canım fazlasıyla çektii...

2 kilo vermişkenn :KK59:

Canım fazlasıyla çektii...

2 kilo vermişkenn :KK59:
bende 3 kilo almışkennn o_Oo_Oo_Oo_O
koca engeli desem :KK66: bir zamanlar bu adamı çok beğeniyorum hatta asmalı konaktaki beğenim seninle evlenmeme etken oldu dedim eşim Nevşehirli sanırım kendine rakip gördü diyecemde Özcanın haberi yok bundan :KK70::KK70:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

bende ürgüpe gidip bizzat konakta gördüm çok yakışıklı bir adam yaa:confused::confused::confused:

avanonsta kalmıştık

Bende nişanlı iken gezdim halada kapadokyayı gezmekten zevk duyarım

Selam kızlar

nasılsınız bakalım

burası feleakett sel seli götürüyor

dün evin yakında arabam kaldı buugn cesaret edip gelemedim babam getirdiii

X