Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

bende bu soğuk havalarda hep düşünüyorum çalışmasam evde sıcacık otursam diye sonra sıkılırım yaa diyorum allah bu günümüzü aratmasın her günümüze bin şükür
sanada kolaylık versin rabbim
yok evde olmayı geçirmiyorum aklımdan çalışmayı da sev,yorum ama hani şöyle mesai saatleri daha rahat olsa falan filan diye geçiriyorum aklımdan. :KK53::KK53::KK53::KK53:
tabiiki de bugünümüze binler şükür.....
hepimize kolaylıklar versin:KK19:

yok evde olmayı geçirmiyorum aklımdan çalışmayı da sev,yorum ama hani şöyle mesai saatleri daha rahat olsa falan filan diye geçiriyorum aklımdan. :KK53::KK53::KK53::KK53:
tabiiki de bugünümüze binler şükür.....
hepimize kolaylıklar versin:KK19:
bende seviyorum çalışmayı 9 yıldır çalışıyorum alıştım birde :KK39:işte soğuklar öyle düşündürüyor ama senin fikir yemede yanında yat olmuş süpermiş:-)

HUUU SANA CEZA VAR SEN NERELERDESİN BUNCA ZAMAN HAAA
ablamm, varya haklisin ama, dun ise geldim bilionmu. evdeydim, cocuklar ben berbat hastaydik, yattim evde anliyacagin. sonra toparlandik, ufakligi sunnet ettirdik elhamdulillah. simdi toparlanmaya calisiyor yavrum, evden yazayim dedim, bi olmadi.
napiosun? iyimisin?

hayırlı uğurlu olsun paşama damat olduğu günleri göresin inşallah
bende iyiyim canım ne olsun
bu kadar habersiz bırakma ama yaa

hayırlı uğurlu olsun paşama damat olduğu günleri göresin inşallah
bende iyiyim canım ne olsun
bu kadar habersiz bırakma ama yaa
aklimdaydiniz ama... <3
noldu hersey yolundadir insallah?
guzel dilegin icin cok tesekkur ederim F ablam, insallah görürüz o günleride aaaghh....ah. :KK66:
diger kizlar nirdeler yah?

ablamm, varya haklisin ama, dun ise geldim bilionmu. evdeydim, cocuklar ben berbat hastaydik, yattim evde anliyacagin. sonra toparlandik, ufakligi sunnet ettirdik elhamdulillah. simdi toparlanmaya calisiyor yavrum, evden yazayim dedim, bi olmadi.
napiosun? iyimisin?
canım gözünüz aydın erkek olmuş hayırlı mübarek olsun damat olduğu günleride göstersin allah

bilmem kii kimse yok bacım
yolunda şükür işgüç oğlan ev ile geçiyor günler

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
Osman amca hanımı ile tartışmış hanımı memleketteki anasının yanına gitmiş..
Cep telefonuyla yaptığı çağırmalarına cevap alamayan Osman amcanın; çamaşır, bulaşık, yemek, temizlik ve çocuklarla uğraşmaktan takadı tükenmiş.
Osman amca kadınını telefonla bir daha aramış... ancak anasının yanından koca evine dönmek istemeyen kadın, telefona cevap bile vermemiş.
Bunun üzerine Osman amca mesaj atmaya karar vermiştir.
Ve mesajdan bir saat sonra evin kadını kapıda belirmiş.

İşte o mesaj; Kadınım bu sağa son mesajım. Bebelerinen evde oturup ağlarım. Çamaşır, bulaşık tarih yaptı. Kadınım ben bu işlerden ne ağnarım. Bi tokat salladım değmedi bile, La bok mu var babağan evinde. Ula ne bilinmez bir avradmışsın, Bebelerinen beni Mevlam gayırsın. Arkadaşın Hatçe yan yan bakıyo. Üzelme Osman abi deyiveriyo, Bebelerin başını okşayaraktan, Kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo. Bugün geliverdi zabahın köründe, Vallaha, yalnız bi gecelik vardı zillinin üzerinde. Bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı, La kadınım bak göğnüm çok daraldı. Bebeleri banyoya sokup yıkayıveedi. Osman abi sende gir, keseleyim diyiveedi. Ben de buğün olmaz yarın diyiveedim, La kadınım sağa bir şans daha veedim. Zabaha kadar geliyosan gel eve, Vallahi gelmezsen böyük tehlike. Hatçe bekliyoo elinde kese, Vallah keseynen kalsa keşke..:KK70::KK70::KK70:

Cep telefonuyla yaptığı çağırmalarına cevap alamayan Osman amcanın; çamaşır, bulaşık, yemek, temizlik ve çocuklarla uğraşmaktan takadı tükenmiş.
Osman amca kadınını telefonla bir daha aramış... ancak anasının yanından koca evine dönmek istemeyen kadın, telefona cevap bile vermemiş.

İşte o mesaj; Kadınım bu sağa son mesajım. Bebelerinen evde oturup ağlarım. Çamaşır, bulaşık tarih yaptı. Kadınım ben bu işlerden ne ağnarım. Bi tokat salladım değmedi bile, La bok mu var babağan evinde. Ula ne bilinmez bir avradmışsın, Bebelerinen beni Mevlam gayırsın. Arkadaşın Hatçe yan yan bakıyo. Üzelme Osman abi deyiveriyo, Bebelerin başını okşayaraktan, Kendi düşen ağlamaz deyip gülüveriyo. Bugün geliverdi zabahın köründe, Vallaha, yalnız bi gecelik vardı zillinin üzerinde. Bulaşığa daldı, çamaşırı yıkadı, La kadınım bak göğnüm çok daraldı. Bebeleri banyoya sokup yıkayıveedi. Osman abi sende gir, keseleyim diyiveedi. Ben de buğün olmaz yarın diyiveedim, La kadınım sağa bir şans daha veedim. Zabaha kadar geliyosan gel eve, Vallahi gelmezsen böyük tehlike. Hatçe bekliyoo elinde kese, Vallah keseynen kalsa keşke..:KK70::KK70::KK70:
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK8::KK8::KK8:

herkese günaydın hayırlı sabahlar olsun :KK73::KK73: her taraf bembeyaz okullar tatil burada
dün akşam annemlere gittik eşimle dönüşte kar topu oynadık çok eğlendik :KK70::KK76:

:KK14:

ahahahahaa ben bunu biliyordummm:KK45::KK45::KK45::KK45:

herkese günaydın hayırlı sabahlar olsun :KK73::KK73: her taraf bembeyaz okullar tatil burada
dün akşam annemlere gittik eşimle dönüşte kar topu oynadık çok eğlendik :KK70::KK76:

günaydın canımm benim için yorgun bi sabah :KK14::KK14:

dün gece 22,30 da girdim eve mesai vardı büyük patronum buradaydı

gece her yeri buz tutmuş

mesaiye kalmayan arkadaşlarda 8 de varmışlar evlerine 2 saat rötarlı

negüzel biz daha karın zevkini çıkaramadan buz tuttu

X