Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Ben dışarısını pek göremiyorum, ama arkadşa sordum kar yok dedi.
Demek ki sizin orda varmış...
Yılbaşı eğlencesi güzel oluyor bizim şirketin :KK73::KK73:

Bizimkiler hayatta yapmaz Günah diye hatta ellerinden gelse yarın bile çalıştırırlar ama yemez tabi...

iyi yıllar hepimize canımmmmm günaydın

gel gelll :KK19:
haklısın ama canım 2 çocukla hizmet edemezsinki
zaten çalışıyor yorgunsun

günaydın şekerim bizim oğlan bekliyor karı dört gözle

günaydın canımm
bazen plan yapar insan yolunda gitmez
bazende beklemediğin şeyler spontane gelişir daha güzel olur :KK66:

Orası öyle tabi ama pek içimden de gelmiyor açıkçası pazartesi akşam dışardaydık eşimle stand up izledik, çok trafik vardı bu durum sıkıntı yani her yer kalabalık burda... Aslında evde olmak bana da iyi geliyor ama eğer zamanım olsaydı misafir ağırlamak isterdim.

çekicez artık napalım :)))

eşimin kız kardesinin bebegine .atahanla arasında 5 gün var. dün oyuncaklara baktım .bugün alıcam bi tane .

senin eşinde mi terazi ?????
benimki de :S

kızlar bu arada son anda dün aksam arkadaslar aradı ,onlar da kutlucaz yılbasını.evde olmaktan ii benim için :)

Hımm arkadaşlarla olmak iyidir şimdiden iyi eğlenceler canım

bu haberler her sene çıkıyor tatlım
tek avantaj seçim yakın oldugundan belki bir ihtimal olabilir diyorum
destekleriniz için teşekkürler
bugün itibariyle işsizis,yeni sözleşme imzalanana kadar işe devam edicez bu çok sıkıntılı
yani 15 gün sonra yenilense bile işe gelmek zorundayız.
hakkımda hayırlısı canlarım inşaallah yeni yıl ugurlu gelir

peki ama çalıştığınız zamanının ücreti ödeniyor değil mi sözleşme imzalanmasa bile. Tekrar diyorum ayşem hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun...

Günaydın kızlarrr,

Ayşe canım hakkınızda hayırlısı olur inşallah iş anlamında.

Bugün akşama kadar çalışıyoruz ama kar yağıyor burada belki o yüzden erken çıkabiliriz... Dün akşam eşimle otellerin yılbaşı programlarına baktık biraz ama son ana kaldığı için pek içimden gelmedi ayarlamak. Aslında dışarı çıkmak da gelmiyor içimden... Ailece evde oluruz diye düşünüyorum. Belki gece yarısı çıkarız merkezi bir yerlere...

zelişim bizde evimizde oluruz belki gece yarısına doğru çıkarız diyoruz

çekicez artık napalım :)))

eşimin kız kardesinin bebegine .atahanla arasında 5 gün var. dün oyuncaklara baktım .bugün alıcam bi tane .

senin eşinde mi terazi ?????
benimki de :S

kızlar bu arada son anda dün aksam arkadaslar aradı ,onlar da kutlucaz yılbasını.evde olmaktan ii benim için :)

evet arızalar teraziden çıkar zaten şekerim :))
iyi olmuş arkadaşlarınızla güzel vakit geçirirsiniz

Bizimkiler hayatta yapmaz Günah diye hatta ellerinden gelse yarın bile çalıştırırlar ama yemez tabi...

/QUOTE

saol canım .sunay akını izlemeye gittiniz dimi .bende izledim gösterisini .süperdi :)

Pompişkom, evet canım gerçekten çok derin bilgi birikimine sahip bu adam zaten severiz kendisini şimdiye kısmetmiş...

Orası öyle tabi ama pek içimden de gelmiyor açıkçası pazartesi akşam dışardaydık eşimle stand up izledik, çok trafik vardı bu durum sıkıntı yani her yer kalabalık burda... Aslında evde olmak bana da iyi geliyor ama eğer zamanım olsaydı misafir ağırlamak isterdim.

peki ama çalıştığınız zamanının ücreti ödeniyor değil mi sözleşme imzalanmasa bile. Tekrar diyorum ayşem hakkında hayırlısı ne ise öyle olsun...
Bizimkiler bu konuda çok modernn anamm şampanya patlatacakkk patronumuz konuşma yaptıktan sonra..
Bir dünya alışveriş yapıldı dışardan içkiler alındıı :KK50:

hemşom sen nasılsın arkadaşım

genç sen nasıl oldun elin düzeldimi[/QU

canımm hemşom çok şükür bin şükür çok iyiyim

seni sormalı yeğen,mm yani oğluşun nasıll seni üzmüyor çok yormuyordur umarım

bir de sen kaç temmuz doğumlusun merak ettim canım??

hemşom sen nasılsın arkadaşım

genç sen nasıl oldun elin düzeldimi

canımm hemşom çok şükür bin şükür çok iyiyim

seni sormalı yeğen,mm yani oğluşun nasıll seni üzmüyor çok yormuyordur umarım

bir de sen kaç temmuz doğumlusun merak ettim canım??

images
:KK70::KK70:

selam kuzummmmmm :KK68::KK68::KK68:

slm minnoşuuuumm :)

evet arızalar teraziden çıkar zaten şekerim :))
iyi olmuş arkadaşlarınızla güzel vakit geçirirsiniz

aynen...
bu arada bende teraziyim :KK70: :KK70: :KK70:
Pompişkom, evet canım gerçekten çok derin bilgi birikimine sahip bu adam zaten severiz kendisini şimdiye kısmetmiş...

kesinlikle çok tatlı bir dili var, karısı da çok güzeel :)

Bizimkiler bu konuda çok modernn anamm şampanya patlatacakkk patronumuz konuşma yaptıktan sonra..
Bir dünya alışveriş yapıldı dışardan içkiler alındıı :KK50:

ooooo, katılıcaksın dimiii liliii ,giy söyle mini bir elbise hopppaaa :KK70: :KK70:

X