Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

tatlım cumartesi arkdaslardaydık aksama kadar ,aksamda avm ye gittik ,biraz alışveris yaptık .
pazarda tüm gün yatış evde ....

vefacan colinsten deri montu bi daha denedim ,geri de begenmedim ya ,hiç yakışmadı bana .almadım .
içine sinmediyse ii etmişsin almamakla canım

günaydın tatlım ,ne yaptın haftasonu???
Günaydın canım benim aklımdasın hep merak ediyorum evdeki durumlarınızı düzelme varmı seninkinde...

Hafatsonu cumartesi oğlanı arkadaşıyla sinemaya götürdük biz anneler çene çaldık yemek yedik vs. Pazar sabah misafrim vardı öğleden sonra dışardaydık eşimle geceye kadar.

Dün Mahşeri Cümbüşü izleyecektik biletlerimiz vardı ama gidemedik başka işimiz vardı böyleydi canım hafta sonu keyifliydi. Birde görmüşsündür face den dün akşam jenga oynadık ailecek çok güzeldi... Senin oğluş da büyüsün bak ne zevkli oluyor ailece oynana çok kişili oyunlar :)))

tatlım cumartesi arkdaslardaydık aksama kadar ,aksamda avm ye gittik ,biraz alışveris yaptık .
pazarda tüm gün yatış evde ....

vefacan colinsten deri montu bi daha denedim ,geri de begenmedim ya ,hiç yakışmadı bana .almadım .

Hımm neyse beğenmediysen zaten iyi ki almamışsın netten... Ben de denemedim bir daha gitmedim AVM ye çünkü...

hoşgeldin canım benim yaa nasılsın

iyiyim Ayşem kuzu sen nasılsın kızın nası?

Günaydın canım benim aklımdasın hep merak ediyorum evdeki durumlarınızı düzelme varmı seninkinde...

Hafatsonu cumartesi oğlanı arkadaşıyla sinemaya götürdük biz anneler çene çaldık yemek yedik vs. Pazar sabah misafrim vardı öğleden sonra dışardaydık eşimle geceye kadar.

Dün Mahşeri Cümbüşü izleyecektik biletlerimiz vardı ama gidemedik başka işimiz vardı böyleydi canım hafta sonu keyifliydi. Birde görmüşsündür face den dün akşam jenga oynadık ailecek çok güzeldi... Senin oğluş da büyüsün bak ne zevkli oluyor ailece oynana çok kişili oyunlar :)))

Hımm neyse beğenmediysen zaten iyi ki almamışsın netten... Ben de denemedim bir daha gitmedim AVM ye çünkü...

İYİYİM TATLIM YOGUNUM BİRaz ugramaya çalışıyorum işte şu yıl bi bitsin artık

içine sinmediyse ii etmişsin almamakla canım

aynen denemeden almamak lazım giysi :)

yok tatlım bakamadım fotolarına .
bi gelişme yok gibi acıkcası .
yani ne biliyimmm gözle görülür pek bişey yok ama arada şakalasmaya felan calışıyor .

Kızlar kelebek ile konuştum hepinize ayrı ayrı selamı var...

o niye girmiyor siteyeee???

aynen denemeden almamak lazım giysi :)

yok tatlım bakamadım fotolarına .
bi gelişme yok gibi acıkcası .
yani ne biliyimmm gözle görülür pek bişey yok ama arada şakalasmaya felan calışıyor .

o niye girmiyor siteyeee???
Sanırım evde neti yok canım

elanor cum beni buldun ya ağustos grubunda tebrik ederim seni.
ben kaybediyordum hep burayı
iyi diyelim iyi olalım demi.

herkes iyi mi kızlar.

X