Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

hemde nasıl gerçi alışkınım onlar uyurken çıkmaya ama bu başka tabii.
ama dün işten eve bi geldim zeliş benim ki patates yemegi yapmış,pirinç ıslatmış internetten püf noktaları almış filan
ama sakın faceye filen yazma.annenlerede söleme lütfen dedi.çok güzel olmuştu ama eli lezzetli
bakalım bugün mönüde ne var

ne oldu babanla hayırdır?
Geçen cuma günü işten ewe geldim bi baktım annem çok hasta migreni tutmuş yerlerde sürünüyor kadın.
Hemen oğlanı komşuya bıraktım, 2 tane taksi durağı var aradım taksi yokmuş.
Anneme dedim sen bekle ben hemen E-5 oraya gidip taksi bulup getiricem dedim.
Koşarak yola çıktım buldum bi taksi annemi acile götürdüm özel hastaneye.
Yolda da babamı aradım hastaneye gel diye.
Anneme serum takıldı, kalp okosu çekildi iğne yapıldı çok şükür kendine geldi.
Ben oğlanı komşuya bıraktığım için, babama dedim sen annemin yanındasın nasıl olsa ben ewe geçeyim oğlanı alayım rahatsızlık vermesin fazla komşuya dedim. Tamam dedi.
Ve çıkmadan kendi kredi kartımı babama verdim annemin hastane masraflarını karttan öde dedim.
Baştan yok dedi, baba alırmısın şunu dedim verdim. 150 tl annemden değerli değil sonuçta.
Neyse bende dün gece geberiyorum hastalıktan, anneme dedim ki anne ben boku yedim yarın nasıl gidicem bu halde işe, hastaneye gidelim hadi serum taksınlar kendime geleyim yoksa iş yerinde mafolucam dedim.
O da babama söyledi,
Babamda ki tepki şu;
"Bıktım ya yemin ediyorum bıktım ya Allahım sen bana sabır ver"
Ben bunu duyunca çok alındım.
Ben ondan ne para ne pul istedim.
Ewet maddi açıdan batık durumdayım ama ben kendi masrafımı kendim karşılayacaktım zaten.
Sadece erkek olarak hastanede yanımda duracaktı.
Bu lafı duyduktan sonra gitmedim bende hastaneye butun gece ateş ve titreme ile sabahı sabah ettim.
Ve şimdi işteyim...

Vefaaa bende aynı durumdayımm ölüyorum bademciklerim çok kötü,
Butun gece terledim...
Üşüdüm üşüdümmmmm

Babama da çok alındımmm

Şu an işteyim ama sen bana sorr
kıyamam sana o kadar zorki seni ii anlıyorum canımmm inş çabuk atlatırsın izin alamazsan çıkışta mutlaka acile git

babamla ne oldu??
naptın da bu kadar hastalandın se ya
bende bilmiyorum inan halime ağlayasım var nasıl bir mikropmuş bu bilemedim

izin alma şanşım yok artık iice göze battım zaten 3,5 gün yoktum
yarın iş yeri doktoru gelecek ona göstereceğimmm
iyileşeceğimi bilsem 10 tane daha yerimm igne inan
birde iğne alerji yaptı yüzüm hep isilek sivilce gibi kabardı

kıyamam ben sana ya
ama art niyetli sölediğini düşünmüyorum
hani laf gelimi olur ya öle bişeydir gamzem
uoksa baban hiç bıkarmı senden
alıngansız sen tabi öle anlaman çok normal.
lütfen dikkat et kendine sen ogluna lazımsın

canım yaa azda iğne yememişsin yaa çok geçmiş olsun kuzum düzelmen gerekirdi senin yaa
dr yine gitsen canım

canım baban öyle konuşmakta hata etmiş ama sen yinede dr gitseydin babada olsa erkek milleti işte dillerinin ayarı yok

ayyy süper olmuş afiyet şeker olsun canım benim. benim eşimin elide lezzetlidir isteyince güzel de yapar ama bu yaptığıyla da övünür yani hiç öyle söyleme filan demez :) Aferin eşine...

Gamz eemin ol isteyerek söylememiştir sen onun kızısın canım benim alınman çok normal ama sen düşün evladın için bunu hissedermisin oda baba yani sonuçta...

off vefa git sen şirket doktoruna git bakalım ne diyecek, serum takabilir mi acaba orada sana belki toparlar seni

yağmurrrrr maşallah nazar değmesin
bizimde menüde etli patates yemeği vardı ama ben kendim yapmıştım tabe

balımmm canımmm arkadaşım seni çok ii anlıyorum

hastalıkta insan fena duygusal oluyor ve alıngan oluyor

baban eminimki maddi olarak düşünmemiştir

eşim diyorki biran önce iyileş insanda moral kalmıyor bende maf oldum diyor

aslında üzüldüklerinden evde hastalık olmasından moralleri bozuluyor

babanın tepkisi bundan emin ol

annennin üstüne sende hasta olunca tabi

bende k.validem bakmadı gelmedi diye gece gündüz ağladım

şimdi kızıyorum kendime sallaaa herkes ektiğini biçer diyorum artıkkk

canım baban öyle konuşmakta hata etmiş ama sen yinede dr gitseydin babada olsa erkek milleti işte dillerinin ayarı yok
Ben her Allahın günü hastalanmıyorum...
Demek ki dermansız bir hastalığım olsa hergün hastaneler de olacağı için neler diyecek

Demek ki dermansız bir hastalığım olsa hergün hastaneler de olacağı için neler diyecek
söleme öle kuzum baban o senin elbete canısın sen onun arada patavatsızlık yapıyorlar işte napıcan.onuda böle idare edşcen

Bilmiyorum vefa demeyecekti öyle işte,
Beni biliyor ben böyle laflara gelemiyorum.
Ben boşanmış o ewe geri gelmişim laflarına dikkat etmesi gerekiyor

Canım Allah korusun yani çok üzerinde durma bence bu konunu

Sen hassas davranıyorsun bence kendince haklısında ama yapma boşuna yıpratma kendini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…