Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Ben nedense duygusala bağladım eşinin bu konuşmasından dolayı

VEFAM HASTALIĞIN SENİ ÇOK DUYGUSAL YAPTI BİRDE YILLARIN BİRİKİMİ AİLEYE ÖZLEM VAR
SENİ ÖYLE İYİ ANLIYORUM Kİİ BENDE AİLEME HASRETİM KYVLER YANIMIZDA BENİM AİLEM YOK BURDA

Günaydın kızlarrr, geçen haftada uğrayamadım dışardaydım perşembe, cuma yoğundum bugünde öyle hatta yılbaşına kadar diyeyim size...

Herkesler iyidir inşallah...

Vefacan okudum yazını haklısın sen ama eşinde anlamış seni annenin gelişi iyi gelecek sana...

Alışkın olmadığı için senden bu sözleri duymaya oyuzden ağırına gitmiştir.
Ama sonuçta seni anlayan bir eşin var karşında vefacım
çok şükür anlamasa bir gün durmam buralarda bir gün

oda bunu biliyor

dedim ama Allah senin anneni hasta edip elime düşürmesin ben vicdansız olamam dedimm
VEFAM HASTALIĞIN SENİ ÇOK DUYGUSAL YAPTI BİRDE YILLARIN BİRİKİMİ AİLEYE ÖZLEM VAR
SENİ ÖYLE İYİ ANLIYORUM Kİİ BENDE AİLEME HASRETİM KYVLER YANIMIZDA BENİM AİLEM YOK BURDA
aynen yılların özlemi var bazen o kadar güçlü hissediyorum ki kendimi bazende böyle olunca tepetaklak oluyorum

bukadar emek değer sorumluluk altında yoruluyorum pes diyorumm

VEFA neden ilgi bekiyorsun ki hemde kv ve görümcenden üzülürsün yavrum beklentiye girdikçe.
ilgi değil merhamet bekliyorum canım
Allah kimseyi merhametsiz etmesin
ben onlara çok değer verdim
oğluma bakıyıor diye hiçbi kusuru görmedim
bundan sonra tavrımı koyacağımmm

annem ilaç olacak bana eminimmm ilaçç canım

zelişim hoşgeldin nasılsın iyimisin

vefam bende eşimle cumartesi konuştum yoruluyorum dedim iş ev çocuk dersleri sen kendini hiç üzmüyorsun
annen baban elinin altında rahatın keyfin yerinde ne ala dedim haklısın dedi ve maşallah deyim dün çamaşır katladı astı evi süpürdü

Ya bırak hasta falan olmasın hiççç sağlıklı olsun hepp ki size zorluk olmasın..

maşallahhh canımm benim oğlan çok hareketli sürekli onunla ilgilendi o bile yetiyor

ayağıma dolanan olmasın işimi yaparım bende
Ya bırak hasta falan olmasın hiççç sağlıklı olsun hepp ki size zorluk olmasın..

merak etme olursa da sakın hasta olma derim ona ben

2 haftadır sesi soluğu çıkmayan benim eski öküzz de bugün oğlanı alacağını söyledi....

Bize götürücem dedi...

Para yok cepte çocuğu gezdirsin tabii...

Oğlanın o tarafa gitmek istemediğinide biliyorsunuz..

Şimdi öğretmenini aradım,

Söylemeyelim bence geleceğini lilyana hanım dedi...

Gelince baban sana süpriz yaptı deriz dedi..

Şimdi oğlanı alacak ondan sonra da bakalım oğlan ne yapacak....

Offff offffff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…