Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

İyiyim canım çok şükür bende iş yoğunluğu var kendi elimle kendimi ipe götürücem çok birikti işler kuzuu
bende de 2 haftadır birikmişti bu gün toparladım. sağolsun arkadaş da yardım etti yoksa zor toparlardım masayı.

GENÇ NASIL OLDU ELİN CANIM
canım iyi çok şükür.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Evet bir süre netten uzak kalmam lazım ama içim sıkılıyor özellikle iki gündür elimi işe sürmek istemiyorum
zaman zaman oluyor zelişim hepimize ama sen yine de dikkat et canım çok da ihmal etme

bende yeşil mercimek yemeği ile yanına makarna yapacağım yoğurtlu ve turşu var vefam

bende de 2 haftadır birikmişti bu gün toparladım. sağolsun arkadaş da yardım etti yoksa zor toparlardım masayı.

canım iyi çok şükür.:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

zaman zaman oluyor zelişim hepimize ama sen yine de dikkat et canım çok da ihmal etme

maşallah maşallah atlattın güzelim

ben çorba kurufasulye turşu yedim

akşamada nohut var evde

nice olur halim bilmem:KK45::KK45::KK45::KK45::KK47::KK47::KK47::KK47:

oyy boncuğummm affet biziiio_Oo_O

neredeydinnn:KK22::KK22::KK22:
işler yoğundu vefam ya onlarla uğraşıyordum

hem bazılarınızda var numaram onu da geçtim insan buradan yazar :KK49::KK49::KK49:

işler yoğundu vefam ya onlarla uğraşıyordum

hem bazılarınızda var numaram onu da geçtim insan buradan yazar :KK49::KK49::KK49:
canım ne desen haklısın kendi adıma affını diliyorum
425921966.gif

maşallah maşallah atlattın güzelim

canım ne desen haklısın kendi adıma affını diliyorum
425921966.gif

kolay gelsin canımmm elin nasıl olduuu

barıştık barıştık :KK60::KK60::KK60::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
iyi vefam elim çok şükür :nazar::nazar::nazar::nazar:

kız senin oğlanın gözü nasıl dr gideceklerdi.

birde çocuğu düşürmüşsün yataktan
benim bebiş de yavrum kaç kere düştü kıyamam ona :cry::cry::cry: her seferinde allahıma şükürler olsun ki hiç birşeycik olmadı. rabbim korusun gözetsin hepimizinkini

gülme laa:KK22::KK22::KK22::KK22:
barıştık barıştık :KK60::KK60::KK60::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68::KK68:
iyi vefam elim çok şükür :nazar::nazar::nazar::nazar:

kız senin oğlanın gözü nasıl dr gideceklerdi.

birde çocuğu düşürmüşsün yataktan
benim bebiş de yavrum kaç kere düştü kıyamam ona :cry::cry::cry: her seferinde allahıma şükürler olsun ki hiç birşeycik olmadı. rabbim korusun gözetsin hepimizinkini

sevindim ii olmana canım

gözü iltihap akıyor doktordan randevu aldım dedesi götürecek 14:30da

Ya resmen yastıkların arasından tırmanmış yaa:eek::eek::eek:

kötü düşmedi hemen kucakladım aldım uyku halinde salmamış yere kendini

eşimde duymayınca sesimi çıkarmadım çocuğu düşürdün diye bi ton laf bidee:KK12::KK12::KK12::KK12:

A anneveoglusu canım benim oradan değilde buradan yazayım dedim sana.
inan bana her çocuk birbirinden farklı büyükle ilgili az çok biliyoruz sıkıntını hatta senin hastalığınla ilgili olanı da. eşinde sende şimdi isteseniz hemen olmayacak bu çocuk. olduydu olacaktı derken zaten biraz zaman geçecek. senin oğlanda o zaman ikinci sınıfta olacak. eee gün günden de iyiye gidiyor maşallah kuzucuk. ve bence ne olursa olsun kardeşlik duygusunu da yaşamaya hakkı var. evet başlangıçta başa dönmek herşeye sil baştan başlamak hele birde yardımcı olacak kimse yoksa etrafında çok daha zor. ama sen istiyorsan ne kadar istediğini eşine de anlatmalısın hissettirmelisin.

gülme laa:KK22::KK22::KK22::KK22:

sevindim ii olmana canım

gözü iltihap akıyor doktordan randevu aldım dedesi götürecek 14:30da

Ya resmen yastıkların arasından tırmanmış yaa:eek::eek::eek:

kötü düşmedi hemen kucakladım aldım uyku halinde salmamış yere kendini

eşimde duymayınca sesimi çıkarmadım çocuğu düşürdün diye bi ton laf bidee:KK12::KK12::KK12::KK12:
kızım ne var bunda. bak ben anlatayım sana.
birgün sabah ben büyüğü giydirdim. küçüğün altını üstünü değiştirdim emzirdim yani çocukların işi bitti. kendim hazırlanacağım eşime dedimki sen bak da küçüğe ben hazırlanayım . çocuk yatağın üzerinde ve eşimde yanında bende gardıroptan kıyafetlerimi alacağım. tam o anda küt diye bir ses. arkamı bir döndüm çocuk yerde. hiç birşey demedim ama eğer onun yerinde ben olsaydım demediğini bırakmazdı seninki gibi. sadece dedim ki iyi ki benim yanımda düşmedi. haklısın hayatım ama ne olur sen bana birşey deme. yooo dedim sana birşey demeyeceğim bununla ilgili sadece bundan sonra çocuklarda dikkat etseydin böyle olmazdı derken sen bana sana bu olayı hatırlatacağım o kadar dedim.
ama gerçekten allahım sana şükürler olsun diyorum

A anneveoglusu canım benim oradan değilde buradan yazayım dedim sana.
inan bana her çocuk birbirinden farklı büyükle ilgili az çok biliyoruz sıkıntını hatta senin hastalığınla ilgili olanı da. eşinde sende şimdi isteseniz hemen olmayacak bu çocuk. olduydu olacaktı derken zaten biraz zaman geçecek. senin oğlanda o zaman ikinci sınıfta olacak. eee gün günden de iyiye gidiyor maşallah kuzucuk. ve bence ne olursa olsun kardeşlik duygusunu da yaşamaya hakkı var. evet başlangıçta başa dönmek herşeye sil baştan başlamak hele birde yardımcı olacak kimse yoksa etrafında çok daha zor. ama sen istiyorsan ne kadar istediğini eşine de anlatmalısın hissettirmelisin.

yorumun için çok teşekkürler

X