Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

kızlar yarına misafirim geliyor

patatesli peynirli börek hazırladım

garnitürlü makarna salatası

sütlü irmik tatlısı yapacam başka ne yapsam kii

demi genic ..ben de çok beğendim.hatta o resim benim yatak odam.
çocuk odası çabuk aydınlanıyor diye..odamdaki kalın perdeyi oraya geçirince tavşanlı fonu ben kaptım..keyifle izliyorum gece gündüz..:KK45::KK45:
fikiri çok beğendim ben ne yaratıcı hatunsun :nazar::nazar::nazar::nazar:

Günaydın kızlar

hayırlı cumalarınız olsunnnnnnn
günaydın yasemincim sana da hayırlı cumalar hava felaket yine... dolu yağmaya başladı

cuma.mesajlari.resimli.yazili.17.cansuyufm.jpg
vefam sana da hayırlı cumalar ballim

kızlar yarına misafirim geliyor

patatesli peynirli börek hazırladım

garnitürlü makarna salatası

sütlü irmik tatlısı yapacam başka ne yapsam kii
yetmez mi vefa daha ne olsun az göründüyse gözüne çerez falan koy canım yorma kendini

Zeliş ceza almış.
Mune ye mesaj attım sordum neden diye.
Bakalım ne diyecek:KK53:
bize de yazzzzzz
günaydın lilicim

"kitap kardeşleri sohbet alanı" başlıklı topikteki bir mesajını silmiş, mesajları veya konuları kısmen ya da tamamen silmek yasak.
Bu akşam 21.45'de bitecekmiş cezası zelişinn :KK48:

günaydın yasemincim sana da hayırlı cumalar hava felaket yine... dolu yağmaya başladı

yetmez mi vefa daha ne olsun az göründüyse gözüne çerez falan koy canım yorma kendini

bize de yazzzzzz
günaydın lilicim
dün hazır kurabiye aldım onlardanda koyarım :KK66:
"kitap kardeşleri sohbet alanı" başlıklı topikteki bir mesajını silmiş, mesajları veya konuları kısmen ya da tamamen silmek yasak.

ii barimmmmmm :KK48::KK48::KK48:

bize de yazzzzzz
günaydın lilicim

evet ya hava berbat şimdi az da olsa iyi

salı günkü yağmurda selde arabaya hiç bir şey olmadan işe geldim

bugun iki kez istop ettirdim ama sonuçta zorda olsa geldimm işe

işe gelmek için resmen boğuşuyorum yollar berbatt sağ elimle sağ kullağımı tutmak yerine sağ elimle sol kullağımı tutacağım diye uğraşıyom

slm kızlar,
bugün bi kac saat sonra annem kardesim babam gelioyr .buraya ,oglusun oglenden sonra sünneti var cünkü.
ama benim kafam bunlarda degil
ben aslında aylardır bunu düsünüorum.
sanırım evlendigim için pişmanım .
yani ciddi anlamda pişmanım ..
olmuoyr. her yaptıgı hareket gözüme batıor .
aksamları isten gelir gelmez yemek yiyor sonra da bebekle oynuyor biraz .sonra uyuyana kadar telefon elinde. kulagında kulaklık .
ayrı ayrı yatıoruz .o hep koltukta uyuyor .

bu aralar sürekli bana cirkinsin diyor .git şuranı yaptır git buranı yaptır .mal mal konuşmalar .
,bir aydır dokunmuyor bile bana .
sebebini sordugumda hava soguk gibi sacma sapan seyler soyluyor

dün sinirden uyuyamadım .şuanda hastayım başım agrıor grip oldum .hapsuırıorum sürekli .bogazım sis .ama dün yine umrunda bile degildim evde. taktı kulaklıgı. bi msjlasmalar biseyler

bende sabah dayanamadım yüzügü cıkardım koydum ortaya .bundan sonra takmıcam sernde cıkar at dedim .

tamam canım teşekkürler

dün hazır kurabiye aldım onlardanda koyarım :KK66:

ii barimmmmmm :KK48::KK48::KK48:
eeee tamam işte kasma kendini bu kadar vefam

evet ya hava berbat şimdi az da olsa iyi

salı günkü yağmurda selde arabaya hiç bir şey olmadan işe geldim

bugun iki kez istop ettirdim ama sonuçta zorda olsa geldimm işe

işe gelmek için resmen boğuşuyorum yollar berbatt sağ elimle sağ kullağımı tutmak yerine sağ elimle sol kullağımı tutacağım diye uğraşıyom
oyyy yasemin beni salı günü eşim getirdi yoksa mümkün değil gelemezdim.
bugün kendim geldim ama korka korka geldim. bir de denizi görmeliydin dalgalar felaket ve 3 tane rengi vardı.

slm kızlar,
bugün bi kac saat sonra annem kardesim babam gelioyr .buraya ,oglusun oglenden sonra sünneti var cünkü.
aksamları isten gelir gelmez yemek yiyor sonra da bebekle oynuyor biraz .sonra uyuyana kadar telefon elinde. kulagında kulaklık .
cankuşum lütfen böyle düşünme normal bunları hissetmen.zamanla geçecek inan buna
ama öncelikle lütfen yataklarınızı ayırmayın

slm kızlar,
Cnm sen ne diyorsun.
Bu çok ciddi bir sorun bence.
Neden böyle oldunuz siz_?

bu aralar sürekli bana cirkinsin diyor .git şuranı yaptır git buranı yaptır .mal mal konuşmalar .

dün sinirden uyuyamadım .şuanda hastayım başım agrıor grip oldum .hapsuırıorum sürekli .bogazım sis .ama dün yine umrunda bile degildim evde. taktı kulaklıgı. bi msjlasmalar biseyler

bende sabah dayanamadım yüzügü cıkardım koydum ortaya .bundan sonra takmıcam sernde cıkar at dedim .
canım bak böyle hissetmen böyle düşünmen normal. hormonlar daha tam olarak işlevini yerine getirmiyor. öyle ya da böyle bizde yaşadık benzer şeyler ama öncelikle lütfen sakin ol ve lütfen onunla doğru düzgün iletişim kurmaya çalış.
hem ev hem iş hem çocuk hem koca hem kendine bakım hem gelen giden hayatın bir anda değişti hem senin hem onun adapte olmak için zorlanmanız da normal

Pompiş karşına alıp konuşmayı neden denemiyorsun.
Siz hamilelik sürecinde de hatırladığım kadarıyla cinsel anlamda birlikte olmuyordunuz.
Ama şimdi hala olmaması sıkıntı.
Ayrı ayrı yatmak ne demekmiş ya..
Hem kiminle mesajlaşıyor bakmıyor musun telefonuna..
Bence acilen eşini alıp karşına konuşmalısın...
Ne o öyle dedeler gibi kendinden geçmeler..
Seni beğenmiyorya halt etmişşş, aynaya baksın ilk önce.:
Doğum yapıpta kısa sürede fit kalabilmek bir ayrıcalıktır bence...

o da sacmalama ,annemler geliyor seni burda mutlu gormeleri lazım ,tak yüzügü ,şimdi onlar ne der dedi .kendi taktı ben takmadım .
yani hala onlar ne der diye .

daha öncede hep bu ilgiziligi yüzünden tartısmıstık ,hemen bana dioki : tmm ne istiosun onu alıyım hadi sana .
ulan diorum ben senden bisey istemiormmm ilgi istiorum .
o da: ii tmm nereywe goturuyum seni .
cıldırıcam yaaa .

canım bak böyle hissetmen böyle düşünmen normal. hormonlar daha tam olarak işlevini yerine getirmiyor. öyle ya da böyle bizde yaşadık benzer şeyler ama öncelikle lütfen sakin ol ve lütfen onunla doğru düzgün iletişim kurmaya çalış.
hem ev hem iş hem çocuk hem koca hem kendine bakım hem gelen giden hayatın bir anda değişti hem senin hem onun adapte olmak için zorlanmanız da normal
Genic hormonları geç, bence önemli bir sorun var ortada.
Hormonlara bağlama bu işi...
Çünkü o dönem geçeli çok oldu.

o da sacmalama ,annemler geliyor seni burda mutlu gormeleri lazım ,tak yüzügü ,şimdi onlar ne der dedi .kendi taktı ben takmadım .
yani hala onlar ne der diye .

daha öncede hep bu ilgiziligi yüzünden tartısmıstık ,hemen bana dioki : tmm ne istiosun onu alıyım hadi sana .
ulan diorum ben senden bisey istemiormmm ilgi istiorum .
o da: ii tmm nereywe goturuyum seni .
cıldırıcam yaaa .
Tam bir odun vakasıııı :KK34:

Pompiş karşına alıp konuşmayı neden denemiyorsun.
Siz hamilelik sürecinde de hatırladığım kadarıyla cinsel anlamda birlikte olmuyordunuz.
Ama şimdi hala olmaması sıkıntı.
Ayrı ayrı yatmak ne demekmiş ya..
Hem kiminle mesajlaşıyor bakmıyor musun telefonuna..
Bence acilen eşini alıp karşına konuşmalısın...
Ne o öyle dedeler gibi kendinden geçmeler..
Seni beğenmiyorya halt etmişşş, aynaya baksın ilk önce.:
Doğum yapıpta kısa sürede fit kalabilmek bir ayrıcalıktır bence...

ya defalarca konustum sakin sakin defalarca..
yok. yok .yok.
adamda ilgi yok .konuşmanın ardından 2 gün ii ,3. gün aynı kazmalık.

lili dedigin dogru hamilelikte yoktu zaten ,ben dogum yaptım 6 ay oldu ,hala yok !
sürekli bahaneler üretior .
yok ya vallahi olmuyorrr olmuyoorrrrrr.
ben bosanmask istiorum ,cocugumu da alıp memleketimie gitmek istiorum .zaten burda kimim kimsem yok anasını satıyım .

maasımda var ,paşa paşa yaşarım .
onu resmen sabah gordugumde dovmek istedim ya .

ya defalarca konustum sakin sakin defalarca..
yok. yok .yok.
adamda ilgi yok .konuşmanın ardından 2 gün ii ,3. gün aynı kazmalık.

lili dedigin dogru hamilelikte yoktu zaten ,ben dogum yaptım 6 ay oldu ,hala yok !
sürekli bahaneler üretior .
yok ya vallahi olmuyorrr olmuyoorrrrrr.
ben bosanmask istiorum ,cocugumu da alıp memleketimie gitmek istiorum .zaten burda kimim kimsem yok anasını satıyım .

maasımda var ,paşa paşa yaşarım .
onu resmen sabah gordugumde dovmek istedim ya .
Erkek dediğin daha çok ister bunu..
Kii sen güzel bir bayansın..
Sana dokunmaması gerçekten çok ilginç...
Napıyor bu adam ozaman, hiç mi ihtiyacı yok buna?
Senin dikkatini çeken başka birşey oldu mu peki?
Boşanmayı düşünme şu an sakin ol yangına körükle gitme..

X