Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

Muhasebe işi cnm oturuyorum yani zorlanmıyorum. çalışmayı düşünüyorum tabi ama çocuğuma bakacak birini bulursam.:)
tabi onu bırakabilcek miyim bilmiyorum
canım ya bırakmak çok zor olacaktır eminim aynı duygularla ben de boğuşuyorum şu an
çalışsam mı çalışmasam mı kim bakacak vs of of :KK17::KK17:

yok vefam ya aramadım moralim bozulmasın diye....
sanırım klima dokunuyor çocuğa tıkanıyor bilmiyorum valla
senin çocuk napıyor bakiyim evde durumlar nasıl ?
benim oğlan bana kafayı yedirtecek

dün dedesi getirdi akşam eve
babaannesine vurmuş çok eziyet etmiş gelirken
dedesinede yolda tutturmuş park diye
çok soğuk akşam vakti
5dk götürdüm dinlemedi beni diyor
adama ne diyeyimde kızayım
huyu hırçınlaştı okul hastalık değişti çocuk ya
yoldada uyumuş uykusunu alınca keyfi yerindeydi
uykusuz oluncada yapıyor
klima büyük insanada dokunuyor ki kuzum kıyammam

ne yapıcan vefa çocuklarımıza bakıyorlar en azından başkasının elinde değil.
olacak tabii hastalık okuldaki davranışları normal değişecek.
mesela benim büyük oğlan çok yüksek sesle konuşuyor. okulda öğretmene kendilerini duyurabilmek için yüksek sesle konuşuyorlarmış. dedim oğlum yanındayım bağırmadan konuş. tamam diyor arkasını dönünce yine aynı. olacak bunlar dur bakalım daha ne huyları değişecek

vefa şu dikişlerden kurtulmak istiyorum valla çok sıkıldım. kız doğru düzgün banyo yapamıyorum. su geçirmez bant yapıştırıyorum elimi çok hareket ettirmemeye çalışıyorum öyle olunca da tek elle çok zor oluyor bir de saçlarım uzun düşün halimi. bir de dikişlerden sonra hamama gideceğim şöyle bir güzel kese yaptıracağım kendime :KK53::KK53::KK53::KK53:

vefa şu dikişlerden kurtulmak istiyorum valla çok sıkıldım. kız doğru düzgün banyo yapamıyorum. su geçirmez bant yapıştırıyorum elimi çok hareket ettirmemeye çalışıyorum öyle olunca da tek elle çok zor oluyor bir de saçlarım uzun düşün halimi. bir de dikişlerden sonra hamama gideceğim şöyle bir güzel kese yaptıracağım kendime :KK53::KK53::KK53::KK53:
ne zmaan alınacak canım dikişlerin zordur yaa

ne yapıcan vefa çocuklarımıza bakıyorlar en azından başkasının elinde değil.
olacak tabii hastalık okuldaki davranışları normal değişecek.
mesela benim büyük oğlan çok yüksek sesle konuşuyor. okulda öğretmene kendilerini duyurabilmek için yüksek sesle konuşuyorlarmış. dedim oğlum yanındayım bağırmadan konuş. tamam diyor arkasını dönünce yine aynı. olacak bunlar dur bakalım daha ne huyları değişecek
oyy oyy genic çok işimiz var bizimkide çirkin kelimeler öğrenmiş deli kafa diyor bana:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

X