Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

yarın 15,00 doktor randevusu var normal doğum tarihini 1 hafta geçti.bakalım doktor yarın alırız seni demiş doguma.ay çok heyecanlıyım hiç de hazırlıgım yok yaa.küçük sabunlardan yaptırcaktım.odasını süsleyecem.bir hafta burdayım nasipse

40 haftanın içinde canım günü geldide geçiyor sancısı oluyor ara ara yani
o karnım agrıyo diyo da sancıdır muhtemelen korkmuyor ama çok bilinçli allahtan

oluyordur son ayda yoklar zaten o zaman suni sancı verirler yarına kadar sancılamazsa fazla kalması iyi değil bebeğin içerde iri maşallah birde

öle kuzum valla soruyorum kardeşime kız ne yedin bu kadar diyorum:)
maşallah valla
benim kelebek 2940doğmuştu çok küçüktü.ben kendime almışım kiloları

maşallah maşallah paşama

bende çok kilo almıştım yağmur 27 kg bunun 3400 grsi oğlandı geresi bana ait

odasını hazırlamadınız mı
sabunlar şekerler mevlütte veriliyor diye biliyorum yaptırırsın

ayy bende istiyorum yaptırmak inşallah nasip olur bizede

Mehmet Çınar

diğer kuzu erken doğum oldu 2013 ağustosta doğdu 8 gün yaşadı vefat etti bizimde kalbimiz küt küt çarpıyor Ocak ayını bir çıkarsalardı hayırlısı ile
AYY KIYAMAM ya nasıl üzülmüştür kardeşin.bunu inşallah sag salim alır kucagına

odasını hazırlamadınız mı
sabunlar şekerler mevlütte veriliyor diye biliyorum yaptırırsın

ayy bende istiyorum yaptırmak inşallah nasip olur bizede
kardeşimin evi 2+1 oldugundan rüzgar paşanın odası yok.hastane odasını ve evi süsleyecegiz o hastanedeyken.lohusa şerbeti yaptırcaz.bardak ve sürahi süsü aldırdım.kapı süsü çikolata için sepet filan işte.

oluyordur son ayda yoklar zaten o zaman suni sancı verirler yarına kadar sancılamazsa fazla kalması iyi değil bebeğin içerde iri maşallah birde
aynen canım allah korusun arkadaşım evde dogum yaptı bu yüzden.kadının sANcısı yok diye yolamışlar 40haftalıkmış oda.eve gitmiş 2 saat sonra suyuyla bebek gelmiş allahtan ablası varmış yanında

ay ne güzel telaşlar ya canım çekti

allah korusun tıbbı yönden deneyimli kişilerin yanında doğum yapmak gerek

seninde gelir o günlerin kuzum hele bir cinsiyetini ögrende şimdi bu heycan olur sende kızmı istiyon erkekmi
karar veremiyorum hihihi
kendim için kız istiyorum ama oğluma arkadaş olsun diye erkek de istiyorum ama Allah hayırlısını sağlıklı sıhhatlisini versin

17 kgsini bir ay içinde vermiştim diğer 10 kilonun 5 i hala üzerimde
maşallahh çabuk kurtulmuşsun canım kilolarddan
ben 1 yıl falan verememiştim

kendin için kız oğlun için erkek güzel olur Fatmacım allah sağlıklı ve hayırlısını nasip etsin inşallah

benim suyum çokmuş onun etkisi olabilir canım bu hızlı kilo vermede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…