Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

hoooppppp ben deldimmmmmmmmmmmmmmmmm:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

kimler varrr:KK73::KK73::KK73::KK73:

kızlar benim kan şekerim düşüyor bu aralar o_Oo_O

kendimden korkuyorumm

neden ki öyle oluyorsun canım şekerini ölçtürsene annemin arkadaşı kızı öyle idi
allah korusun bayılıyordu hatta dr tadevisi ilaçla normale döndü

ya kızlar okulun yemek listesine baktım ve inanılmaz moralim bozuldu
benim çocuğum çoğu sabah kesinlikle aç kalıyor ve ben soruyorum öğretmene bana yedi diyor. ama bu akşam gidince eğer okuldaysa yine soracağım. ben sabahları pekmezini sütünü zaten içiriyorum ama kahvaltı yaptırmıyordum. biliyorsunuz peynir,zeytin ve haşlanmış yumurta yemiyor ve hergün hemen hemen var bunlar. mesela bugün yumurta, peynir,zeytin ve süt var. kesinlikle sadece sütü içmiştir.
ben bundan sonra sabahları çocuğa kahvaltı yaptırmaya karar verdim. hatta bu akşam onun için poğaça yapacağım fazlasını buzluğa atarım. en azından arada sırada çıkarır içine istediği ya da sade birşeylerle yediririm.
hadi bana sabah erken kahvaltı ve öyle donanımlı masa hazırlamadan pratik olarak ve bir de sabahın 7'sinde çocuğa yedirebileceğim bir şeyler yazar mısınız

Son düzenleme:
kizlar , anca gelebildim.
yine hastalanmisim, ne dert degiyorsa artik. dunde cok beterdim, sagolsun benim adam yardim etti,
Burakin karete imtihaninin saatini karistirmisim, kacirdik, acaip kizdim kendime...
ve isteyim yinede, bogazim sis, kulaklarim ugulduyor

sizde ne var ne yok? haftasonu nasil gecti

benim çocuğum çoğu sabah kesinlikle aç kalıyor ve ben soruyorum öğretmene bana yedi diyor. ama bu akşam gidince eğer okuldaysa yine soracağım. ben sabahları pekmezini sütünü zaten içiriyorum ama kahvaltı yaptırmıyordum. biliyorsunuz peynir,zeytin ve haşlanmış yumurta yemiyor ve hergün hemen hemen var bunlar. mesela bugün yumurta, peynir,zeytin ve süt var. kesinlikle sadece sütü içmiştir.
ben bundan sonra sabahları çocuğa kahvaltı yaptırmaya karar verdim. hatta bu akşam onun için poğaça yapacağım fazlasını buzluğa atarım. en azından arada sırada çıkarır içine istediği ya da sade birşeylerle yediririm.
hadi bana sabah erken kahvaltı ve öyle donanımlı masa hazırlamadan pratik olarak ve bir de sabahın 7'sinde çocuğa yedirebileceğim bir şeyler yazar mısınız
AY KIYAMAM KUZUMA YA PEYNİR ZEYTİN YUMURTA YEMEYİNCE NE YİYOR Kİ :KK57:
BENİM OĞLUMDA ZEYTİN VE PEYNİRDE SEÇİCİ PEYNİRDE KAŞAR YİYOR SADECE ZEYTİNDE DE KÜÇÜK YEŞİL ZEYTİNLERDEN YER AMA YUMURTAYI BAZEN 2 TANE BİLE YEMEK İSTEDİĞİ OLUR
SEN KAHVALTIDA ANCAK TEREYAĞLI EKMEK ÜZERİNE BAL SÜREBİLİRSİN
YA DA TAHİN PEKMEZ OLABİLİR
YA DA SAĞLIKLI DEĞİL AMA NUTELLA OLABİLİR
BİR DE CANIM PEYNİR BENİM OĞLAN YEMİYOR DEDİM YA DOMATESLİ PEYNİRLİ TOST YAPARSAM KÜÇÜK KÜÇÜK KIRINTI OLARAK ATIYORUM O ZAMAN YİYOR

yine hastalanmisim, ne dert degiyorsa artik. dunde cok beterdim, sagolsun benim adam yardim etti,
Burakin karete imtihaninin saatini karistirmisim, kacirdik, acaip kizdim kendime...

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM DA GİDİYOR KARATEYE ŞU AN SARI KUŞAKTA

neden ki öyle oluyorsun canım şekerini ölçtürsene annemin arkadaşı kızı öyle idi
allah korusun bayılıyordu hatta dr tadevisi ilaçla normale döndü
canım bende hamilelikte şeker çıkmıştı ara ara oluyor bu bende
zaten babam şeker hastası ailede var yani
yediğim içtiğimle kiloylada alakalı diye düşünüyorum
çok kötü oluyorum ter basıyor elim ayağım titriyor sonrası büyük halsizlik

oyy canım kıyamam

ama senin paşa yemesi gereken hiç bişey yemiyor kuzum en önemli besin k.valtıda yumurta peynir zeytin

ballı krep yapabilirsin

poğaça dediğin gibi yapabilirsin

yumurtasız menemen

gözleme olabilir

bizde de öyle liste canım benimkide yemez tek süt içiyordur öğlene kadar aç
ama benimki sabahın köründe de yamaz ki
aslında poğaca minik pizzalar tostlar yapılsa daha iyi ama

geçmiş olsun canım ben birşey yapmadım evde geçti haftasonu
karete imtihanı kimin onu anlayamadım

AY KIYAMAM KUZUMA YA PEYNİR ZEYTİN YUMURTA YEMEYİNCE NE YİYOR Kİ :KK57:
BENİM OĞLUMDA ZEYTİN VE PEYNİRDE SEÇİCİ PEYNİRDE KAŞAR YİYOR SADECE ZEYTİNDE DE KÜÇÜK YEŞİL ZEYTİNLERDEN YER AMA YUMURTAYI BAZEN 2 TANE BİLE YEMEK İSTEDİĞİ OLUR
SEN KAHVALTIDA ANCAK TEREYAĞLI EKMEK ÜZERİNE BAL SÜREBİLİRSİN
YA DA TAHİN PEKMEZ OLABİLİR
YA DA SAĞLIKLI DEĞİL AMA NUTELLA OLABİLİR
BİR DE CANIM PEYNİR BENİM OĞLAN YEMİYOR DEDİM YA DOMATESLİ PEYNİRLİ TOST YAPARSAM KÜÇÜK KÜÇÜK KIRINTI OLARAK ATIYORUM O ZAMAN YİYOR

GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM DA GİDİYOR KARATEYE ŞU AN SARI KUŞAKTA

slm canımm benimmm

benim oğlandan herşeyden çektim ama çok şükür yeme sıkıntımız yok

hele peynir kaşara bayılır birtabak versen yer tabi peynirimiz seçici:KK66:

sadece süt ve yumurtaya karşı soğuktu onada alıştırdım

babaannesi bıldırcın yumurtası almış h.sonu 3 tane yedi oğlum dokunur diyorum dinleyen yok

X