Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

yarın sabah havuz, sonra görümcemi alacağım bana gelecek ütü yapmaya :KK22::KK22:
o ütü yaparken ben oğlanı banyo yaptırım eşimde evi süpürür. sonra onu bırakırız hava güzelse tabii ki de dışarıda gezeriz.akşama arkadaşı gideceğim çünkü ona puset verecektim arabanın arkası boşalsın onu veririm.
pazarda öğlen büyüğün ark.doğumgünü var önce hediye işini sonra da partiye gideriz. saat 3 gibi partiden çıksak hava güzelse dışarıda gezdiririm çocukları akşama da eşimin amcası bize yemek yapacak oraya gideceğim.....:cool:

kızlarrrrr bugün cuma hafta bittiiii

hadi bakalım alalım haftasonu planlarınııı

zelişim benim inan plan yok aslında sıkılıyorumda bu plansızlıktan yaşadığımız yer öyle çok plan yapmaya müsait biryerde değil sosyal tesisler veya gezilecek yerler kısıtlı

hee buldum kızlar ..yolu kaybettim yaaa.
uzun zaman girmeyince..
nassınız iyi misiniz .

yarın sabah havuz, sonra görümcemi alacağım bana gelecek ütü yapmaya :KK22::KK22:
o ütü yaparken ben oğlanı banyo yaptırım eşimde evi süpürür. sonra onu bırakırız hava güzelse tabii ki de dışarıda gezeriz.akşama arkadaşı gideceğim çünkü ona puset verecektim arabanın arkası boşalsın onu veririm.
pazarda öğlen büyüğün ark.doğumgünü var önce hediye işini sonra da partiye gideriz. saat 3 gibi partiden çıksak hava güzelse dışarıda gezdiririm çocukları akşama da eşimin amcası bize yemek yapacak oraya gideceğim.....:cool:
süper yaaa geniç..planlar yapılmış ..ama süper..güzel bi hafta sonu dilerim..çok eğlenceli geçsin inşallah

Vefa kızzz git tabi hatta eşin gelmesin madem kadın yalnız yaşıyor demi ama birde evde yani neticeden sen gitsen yeter :)
daha önceden erkekler gidiyordu bu sefer karışık olur tahminim :KK66:
kızlarrrrr bugün cuma hafta bittiiii

hadi bakalım alalım haftasonu planlarınııı
tamamen spontane bizim haftasonu

zaten ben hastayımmm
hosbulduk canım .iidir canım .. :) sen nasılsın ?
liliii iş mi degistirdi ????

git tabi canım sende :)
kıskanc seniiiii :)
belkide toplantı salonu soguk olur diye düsünmüştür.
sen kadını tanıyomusun daha onceden?

merhaba canımcımmm :)

henüz bir plan yok canımmm ,muhtemelen yarın evdeyimmm ...

kadının yaşı var slmlaşıyorusss ama öyle niyeti olduğunu sanmıyorum ama

ben yine tedbiri elden bırakmayayım dimi, :KK66:

hoş geldin pompişka.
nasılsın..bebeğin nasıl
işe başladın mı yoksa

şükür kavuşturuna tatlım nasılsın ben iyiyim
çocuklarla yoğrulup gidiyoruz .
akşam ödev, yemek . sabah telaşe koşturarak evden çık..bi gün evden çıkarken takılıp tepe taklak geleceğim ama bakalım ne gün..çok aceleci oluyorum evden çıkarken ve her zaman ya telefonumu ya da anahtarımı evde unutuyorum..:KK11::KK11::KK11::KK11:

kendimi döveyim bariiii

epeyi yoğunsun yine canım yaaa

akşam ödev, yemek . sabah telaşe koşturarak evden çık..bi gün evden çıkarken takılıp tepe taklak geleceğim ama bakalım ne gün..çok aceleci oluyorum evden çıkarken ve her zaman ya telefonumu ya da anahtarımı evde unutuyorum..:KK11::KK11::KK11::KK11:

kendimi döveyim bariiii

aynen sende ama çarpı 2 durum
geçen bende iki ayrı siyah ayakkabımı takmışım çıkmışım dışarı biri engin ökçeli diğeri uzun ökçeli görmen lazımdı nasıldı
:KK70::KK70:

vallahii 10 numaraaa:nazar::nazar::nazar::nazar:
uzun zaman girmeyince..
nassınız iyi misiniz .

hoş geldin fıstıkkk

sizin artık yavaş yavaş gidilen ortamlar sık görüşülen kişiler değişmeye başlar canım benim çocukla gidilecek yerler arkadaşlar filan gerçi daha çok küçük ama kaçınılmaz son :))))

vay arkadaş böyle yazınca insan okurkken yoruluyor yoğun bir haftasonuı olacak sana da canım benim bana da öyle olacak gibi...

zelişim benim inan plan yok aslında sıkılıyorumda bu plansızlıktan yaşadığımız yer öyle çok plan yapmaya müsait biryerde değil sosyal tesisler veya gezilecek yerler kısıtlı

varya ne düşündüm ayın 18 inde seminerim var dışarda olucam eğer sizin hastane günü ile denk gelseydi hastane koridorunda karşılaşabilrdik :)))))

uzun zaman girmeyince..
nassınız iyi misiniz .

hoş geldin şekerimmm

süper yaaa geniç..planlar yapılmış ..ama süper..güzel bi hafta sonu dilerim..çok eğlenceli geçsin inşallah

dört bir yandan yazıyorum sana kuzuuuu

daha önceden erkekler gidiyordu bu sefer karışık olur tahminim :KK66:

tamamen spontane bizim haftasonu

zaten ben hastayımmm

kadının yaşı var slmlaşıyorusss ama öyle niyeti olduğunu sanmıyorum ama

ben yine tedbiri elden bırakmayayım dimi, :KK66:

sen yat dinlen canım bu hafta ki pazartesi direncin yerine gelsinnnn

kendimi döveyim bariiii

sorumluluklar sorumluluklarrr aman dikkat et kendine

GÜNAYDIN KIZLAR BUGÜN BİRAZ BULANTIM VARo_Oo_O
canım günaydın bu çok normal ki
tuzlu kraker ye ii gelir ama ben mandalna yiyordum ne alaka ise o ii geliyordu
günde 1 kilo mandalina yediğim olurdu:KK22::KK22:

hoş buldum vefam..nasıl oldu kocan iyileşti mi..ameliyat yerleri . o_Oo_Oo_O

iyileşti maşallah turppp gibi çok şükürr

ben grip oldum o_O

sizin artık yavaş yavaş gidilen ortamlar sık görüşülen kişiler değişmeye başlar canım benim çocukla gidilecek yerler arkadaşlar filan gerçi daha çok küçük ama kaçınılmaz son :))))

vay arkadaş böyle yazınca insan okurkken yoruluyor yoğun bir haftasonuı olacak sana da canım benim bana da öyle olacak gibi...

varya ne düşündüm ayın 18 inde seminerim var dışarda olucam eğer sizin hastane günü ile denk gelseydi hastane koridorunda karşılaşabilrdik :)))))

hoş geldin şekerimmm

dört bir yandan yazıyorum sana kuzuuuu

sen yat dinlen canım bu hafta ki pazartesi direncin yerine gelsinnnn

sorumluluklar sorumluluklarrr aman dikkat et kendine
he ya yazıyorsun..
teşennnkür ederim. :KK53::KK53::KK53::KK53:

X