Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

bende öğlen bir dışarıya çıktım geldim şimdide gözlerim açılmıyor yaaaaaaaa

makaler.com sitesinden hangisi hoşuma giderse onu okuyorum canımm :KK66:

zülfi Livaneli sesinide beğenirimmm

selamm canımmm

benim ilgi alanım psikolojidir... Özellikle bilimsel ve deneylere dayalı makaleler hoşuma gider, ilgimi çeker çok... Aklında olsun canım denk gelirsen paylaş benimlede olur mu?

aaaa, bende yakalandim bilionmu ?? sabah ise gelirken yolda inan kaza edecektim hapsirmaktan, pespese pespese masallah.
burdada burnum artik yaralandi , aciyor yahh...tam dinlenemeden ise gelmenin faturasi iste.
bizim buyuk oglanda gece istifra etmis, okula yollamadim .

geçmiş olsun canımmm herkes hasta vallahiii

benimde gözümden yaş geliyor hapşırmaktan

bol bol c vitaminiii yüklenn turunçgillere

benim ilgi alanım psikolojidir... Özellikle bilimsel ve deneylere dayalı makaleler hoşuma gider, ilgimi çeker çok... Aklında olsun canım denk gelirsen paylaş benimlede olur mu?

tabi canımmm denk gelirsem iletirimmm benimde kültürel sağlık eğitim alanı dikkatimi çekiyor

geçmiş olsun canımmm herkes hasta vallahiii

benimde gözümden yaş geliyor hapşırmaktan

bol bol c vitaminiii yüklenn turunçgillere
vefa..bu ne is ya, gecen hafta cikmadim disari , hastaydim, bugun hortladi resmen :KK43:
artik evde yerim , insallah ufakliga bulasmaz, bu ayin sonu sünnet olacak insallah ...bu sefer de iptal etsinler istmiyorum.

kiz sanada gecmis olsun

ust dudagim yaniyor resmen, burnum ayni :KK43:

vefa..bu ne is ya, gecen hafta cikmadim disari , hastaydim, bugun hortladi resmen :KK43:
artik evde yerim , insallah ufakliga bulasmaz, bu ayin sonu sünnet olacak insallah ...bu sefer de iptal etsinler istmiyorum.

kiz sanada gecmis olsun

Canım çok geçmişler olsunnn

dikkat et kendine olurmu

takviye al istersen böyle zamanlarda vitamin takviyesi iyi gelebiliyor

ust dudagim yaniyor resmen, burnum ayni :KK43:
canım aman dikkat havalar soğudu hastalıklar arttı valla

kiz sanada gecmis olsun
ufaklığa da geçmiş olsun tatlım

kiz sanada gecmis olsun

ay hayırlı olsun sünnetiniz maşallahh

bu grip değişik ya sabah eşim diyorki oda grip ilaç kullanıyor kaç gündür

ben hayatımda böle bişey görmedim yine grip olmuşum grip içinde grip diyooo:KK70::KK70::KK70::KK70:

zeliscimmm, sagol canimm, calisiyorum ama gelde bana sor :KK43:
sabah bi soguk vardi , aman Allahim disardakilere yardim et!

sen nasilsin canik?

dikkat et canım hastasın ya daha fazla üşürsün normalden de

iyiyim bende canım şükür yok bir sıkıntım

kızlar işten çıkmadan doğursanız daha iyi olmaz mı
emekliliğe etkisi oluyormuş bide doğum parası olayı filan var

X