Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .

ay inanmıyorum cnm yaa tühh aksilik neyse geç olsun güç olmasın hayatım çok sewindim ulaşmasına

sevocum güle güle kullan gecekuşunun kesesine bereket çok şekerler...

hediyelerim geldiii. daha şimdi geldi 5 dakka falan oluyor. çok mutluyum o kadar güzellerkii resimler ekleniyor birazdannnn

sevocan hediyelerin çok güzzel canım. güle güle kullan alan arkadaşın kesesine bereket

lilyumun onbinlerce kurbanı oldu herkes lilyumdan şüpheleniyo

evett kızlar işte benim hediyelerimde bunlar. paket gelince o kadar mutlu oldumki zaten bütün gün bekledim tam umudumu kesdim yarın gelir derken, saat 9 kapı çaldı. aa aa kargocu gelmiş çok mutlu oldum açar açmaz katilcimi aradım teşekkür ettim. canım benim ya o kadar içten konuşuyoduki. benim katilim "Cansuery" çok çok çok teşekkür ediyorum. hepsi çok incelikle seçilmiş hediyeler. oğlumu bile düşünmüş. canım benim yaaa sevdiceği benim memleketimde askerlik yapıyomuş. bir an önce teskeresini alır kavuşursun inş sevdiğine canım benim. allah gönlünden geçen ne varsa en iyilerini en güzellerini versin canım çok teşekkürler.

Son düzenleme:
lilyumcuum güle güle kullan hadi sende erdin muradına darısı bizlerin başına cansuerynin kesesine bereket

seevooo kopar biziiii
seevooo kopar biziiii
seevooo kopar biziiii
seevooo kopar biziiii

sevooooomm hedıyelerını ıyı gunlerde gule gule kullan canım cok guzeller
gecekusuu kesene bereket canım

yaa sen o kadar saat bekle senın cıkacagını ogrenmıs getırmıs kargocu oh aı oh alamadı catlasın sabaha kadar demıstır ıcınden
saka bır yana uzuldum be tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…