Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
kızlar tamam iki tarafta hatalı ama siz yinede kimsenin üzerine gitmeyin.
bu güzel zamanlarımız da tatsızlık çıkmasın

Canım vazo kırıldığı için üzgünüm ama inan paketi süsletip yapmışdım özenliydi yani keşke resmini ben çekseydim şimdi bende üzüldüm bunu telafi etmek isterim ama nasıl edeyim.Sana kıyafet vs almayı düşündüm(pijamayı sevdiğini yazmışsın)uymama ihtimaline karşı almadım.Nitekim yüzüğün ve bilekliğin büyük geldiğini yazıyorsun.Gönlünü almak isterim ama napabilirim bilmiyorum.Not konusunda haklısın ihmal ettim.Ancak inan paket süslettim yüzükle bilekliğine vazonun içine koydum.

Son düzenleme:
Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz çam sakızı çoban armağanıdır.herkes maddiyetına göre bir seyler alıcaktır.hediyen yola çıktığından beri böyle yapıyorsun çorummelek.en azından arkadasımızı incitmeden buraya yazmadan ona dile getirebilirdin beğenmediysen.. seni ayıpladdık şu durumda

günaydın kızlarr

bende dün kurbanım elifcn ın hediyesini postaladım samsuna bugün yarın elinde olur

ESMERİMM canım kargon bugün yola çıkıyor yalnız bir aksilik oldu:2:
oğluşum biraz rahatsız geceden evden çıktık ama hediyelerin arabaydı. iç çamaşırın ve sana aldığım peeling evde kalmış onların yerine biraz sonra kotona gidip başk birşey alacağım. iç çamaşırın yerine yine iç çamaşırı alacağım, peelingin yerine ise kolye almayı düşünüyorum kusura bakma lütfen ama hediyelerimi beğeneciğe eminim. aynılarını kendimede aldım çnükü toplamda 5 parça yanlış hatırlamıyorsam kusura bakma lütfenn

canım iptal olacak diye bişi yok bunlar yılbasına hediyesi yılbasına kdr elinde olsun yeteer bende daa gndermedim ve almayan 5 6 kişi var acelesi yok

sağol cnm bende bugun verdim kargoya inşallah arkadaşım begenir çünkü hakkında hiç bilgiye erişememiştim dun onun işinen yarayağacağını düşündüğüm şeyler aldım inşallah beğenir ve yerini bulur
birde kızlar kargo bilgilerini sevgi ye yolllayacak mıyız

Son düzenleme:

bunu burda bu şekilde dile getirmen ne kadar çirkin bişey
böyle yaparak elif ablayı değil kendini zor durumda bırakıyosun
ayrıca hediyelerin ne olursa olsun
resimlerini koymak zorundasın
karşındaki insana saygı duymak ve katılımın kuralları adına

Son düzenleme:
bayanlar bence bu mevzuyu kapatalım çok uzadı hediyelere geçelim birazdan yüklüyorum hediyelerimi

Bu nasıl bir büyüklüktür, nasıl bir anlayıştır :97: tebrik ederim

olgunluğunuzu takdir etmeme izin verin lütfen...

gözümden uyku akıyor hala kızlar, gün aymadı bana bir türlü.
Sizin gününüz aydın olur umarım.)

Herkese günaydınlar...
hediyeleri ulaşanlar güle güle iyi günlerde kullansın...
üzülerek corummeleğin mesajını okudum,
Elif abla çoğumuzdan yaşça büyük,yani çoğumuzun ablası yaşında,
ve bu tür mesaja maruz kaldığı için üzüldüm ki,
keşke bu tür olumsuzluklar özelden halledilebilse ya da
çekilişi yapan kişinin en son kişi hediyesini alana kadar
herkesle temas halinde olması,olumsuzlukları buraya yansıtmamak adına çalışması gerek diye düşünüyorum...
Bende birçok çekiliş yaptım,bilenler bilir,
elbette arada olumsuzluklar yaşanır ama önemli olan sonucu olumlu bitirebilmek..
sevgiyle ve sağlıkla kalın...

:81::81::81: büyüklük budur.

evettttt bunlarrr paketlerimmmm

ojelerim ve çikolatam yedim bile

paketlemelerine bayıldım :98:

çeyizime sexy gecelik :78:

tacım ve çamaşırım

bu şaldan almak istiyordum zaten kızın içine doğmuş

vücut yağı losyonu kesesi

cüzdanım ve küpelerim

hata benim öylemi ben büyük birşey istemedim sadece not ve özen gösterilmesini istedim bir daha girmeyeceğim zaten hediye isteemedim sadece adaletli davranın

Son düzenleme:
seni çok kınadım corummelek..
yaptıgın cok buyuk kabalık
ınanamıyorum ya bu nasıl bırseydır
elıf ablayıda olgunlugundan oturu takdır edıyorum
gercekten cok buyuk terbıyesızlık bu
maddıyatmı yanı onemlı olan yoksa dusunmekmı
cok kınadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…