Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bu arada kızlar hediyemi bugün ptt ile yolladım...malesef paketleme işi aniden hastaneden işe çağırmalarıyla hüsranla sonuçlandı...kurbanımada söledim ama çok üzgünüm hediyelerimi paketlerinden çıkarmıştım ve çiçekçiden özel süslerle süslücektim ama olmadı kurbanım senden çoook özür dilerim basit bi paketleme oldu :26: bu arada kurbanım ege bölgesinde bi problem çıkmazsa 2 güne elinde olcek inş

Arkidişler kargom geldiiiiiiiAma bu bildiğiniz gibi kargo değil canım arkadaşımın bensiz yerken boğazından geçmediği mamalarım:13::13:çok çok teşekkür ediyorum kendisine...Kesene bereket sevommm benimmmbu kötü günümdeki inceliğin için....

Eklentiler

• $DSCF3672.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSCF3676.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $DSCF3673.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 55
  • $DSCF3674.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar hepinize teşekkür ederim...Düşünmenize sevindim...

emzuh canım allah sanada sabır versin...Allah yardımcımız olsun

:afiyet olsun umutdeniz...sevocanında kesesine bereket..

sevgili katilim hiç sesin çıkmıyo 2 güne kdr ege bölgesinden olan kurbanıma hediyesi ulaşcak inş kırılmadan dökülmeden gider

Benım katılımde bugun msj attı sonra sustu kıs sen benı valla çatlatıcaksın kım oldunu bulım bak ben sana neler yapıcamm

bana kim çıktı çenemi tutamadım söyledim ama ben kime çıktım
sende çeneni tutama söyle bana

pausecum hepsi çok güzel güle güle kullan cicilerini kırmızı takımına bayıldım ayrıca emzuh kesene bereket canım çok güzel seçimler yapmışsın

öncelike şok oldum şu an çok çok üzgünümmumutcum başınız sağolsuun canım arkadaşımm konturum de yok arayamıyorum senimekanı cennet olsun annenin.....

pause gülegüle kullan canım. emzuhun kesesine bereket.
umutcum afiyet olsun sana daa,sevoooo

umutdeniz başın sağolsun canım mekanı cennet olsun annenin

kızlar bende tüm hediyelerimi hazırladım ama aklımda bir kaç parça şey daha var onlarıda almak istyrm 2 gün sonra filan yollıcam kargoyl ay inş paketlerime bişi olmadan sağ salim gider hediyelerim çünkü çok özenerek paketledim

bu arada benim katilimden ses yok

pausecim hediyelerin harikaaa emzuhunda kesesine bereket:)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar acımı burada dindiriyorum burası iyi geliyo bana yaaa

gunaydin kizlar nasilsiniz:80:. sevgiiiiiiiiiiii nerdesin ya dunden beri hani resimler nirdee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…