Haydi Yeni Yıl Çekilişi'ne ..

çekiliş tarihi

• Ankete Katılan
    34
  • Anket Kapalı .
bu arada kızlar hediyemi bugün ptt ile yolladım...malesef paketleme işi aniden hastaneden işe çağırmalarıyla hüsranla sonuçlandı...kurbanımada söledim ama çok üzgünüm:KK50: hediyelerimi paketlerinden çıkarmıştım ve çiçekçiden özel süslerle süslücektim ama olmadı:KK25: kurbanım senden çoook özür dilerim :KK25: basit bi paketleme oldu :26: bu arada kurbanım ege bölgesinde bi problem çıkmazsa 2 güne elinde olcek inş:KK61::KK61:

Arkidişler kargom geldiiiiiii:KK66::KK66:Ama bu bildiğiniz gibi kargo değil canım arkadaşımın bensiz yerken boğazından geçmediği mamalarım:13::13:çok çok teşekkür ediyorum kendisine...Kesene bereket sevommm benimmm:KK71::KK71:bu kötü günümdeki inceliğin için....

Eklentiler

• $DSCF3672.jpg
    $DSCF3672.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSCF3676.jpg
    $DSCF3676.jpg
    49,7 KB · Görüntüleme: 51
  • $DSCF3673.jpg
    $DSCF3673.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 55
  • $DSCF3674.jpg
    $DSCF3674.jpg
    102,4 KB · Görüntüleme: 56
emzuh canım allah sanada sabır versin...Allah yardımcımız olsun:KK71:

:afiyet olsun umutdeniz...sevocanında kesesine bereket..:KK39::KK39::KK39:

sevgili katilim hiç sesin çıkmıyo:63::63: 2 güne kdr ege bölgesinden olan kurbanıma hediyesi ulaşcak inş kırılmadan dökülmeden gider:KK50::KK70::KK70:

Benım katılımde bugun msj attı sonra sustu kıs sen benı valla çatlatıcaksın kım oldunu bulım bak ben sana neler yapıcamm:KK57:

bana kim çıktı çenemi tutamadım söyledim :KK53:ama ben kime çıktım
sende çeneni tutama söyle bana :KK5:

ahanda benim bitanecik balımın bana aldığı ciciler:KK52:
seni seviyorum emzuhhhhh:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

dsc01214j.jpg

kırmızı donlu gecelikimmm:emir_bebek::KK52:

dsc01216r.jpg

şalımmm:emir_bebek::KK52:

dsc01217ss.jpg

pareommmmm:21::KK52:

dsc01215zt.jpg

çeyizlik eşarbımmm:KK76::KK52:

dsc01218cp.jpg

uzun örgü süvetermmmmm:KK6::KK52:

tatlım emzuh çok tşk ederim bebişim:emir_bebek::emir_bebek:
kesene bereket. hepsini ayrı ayrı çok beğendim. bu arada msjda yazdığım şey de beni çok mutlu oldu. Bana sevdiğim topraklardan slm getirdin:KK17:
pausecum hepsi çok güzel güle güle kullan cicilerini :KK52: kırmızı takımına bayıldım ayrıca :KK23: emzuh kesene bereket canım çok güzel seçimler yapmışsın :KK16:

öncelike şok oldum şu an çok çok üzgünümm:KK43::KK43::KK43:umutcum başınız sağolsuun canım arkadaşımm konturum de yok arayamıyorum seni:KK43::KK43::KK43::KK43:mekanı cennet olsun annenin.....

pause gülegüle kullan canım. emzuhun kesesine bereket.
umutcum afiyet olsun sana daa,sevoooo:KK16:

umutdeniz başın sağolsun canım mekanı cennet olsun annenin:KK43:

kızlar bende tüm hediyelerimi hazırladım ama aklımda bir kaç parça şey daha var onlarıda almak istyrm 2 gün sonra filan yollıcam kargoyl ay inş paketlerime bişi olmadan sağ salim gider hediyelerim çünkü çok özenerek paketledim :KK69:

bu arada benim katilimden ses yok:KK43:

pausecim hediyelerin harikaaa emzuhunda kesesine bereket:)

Son düzenleme:
Teşekkür ederim kızlar acımı burada dindiriyorum burası iyi geliyo bana yaaa:KK68:

gunaydin kizlar nasilsiniz:80:. sevgiiiiiiiiiiii nerdesin ya:KK47::KK47: dunden beri hani resimler nirdee

X