Haydi kocaeli 2, buluşmaya varmısınız?

snickers79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
149
0
kızlar hala o güzel resimlerimiz 2.sayfaya geçmeden ben bir yenisini daha ekleyelim dedim ve buluşmaya karar verdim.kaydirigubbakcemile2sizde bana katılacaksınız diye düşünüyorum.lütfen öncekinde gelicem diyen herkes bu kez katılsın sayımız 20leri bulsun bizde hem tanışmış hemde kaynaşmış olalım.kaydirigubbakcemile5ben tarihi 8 kasım cumartesi olarak düşündüm saatide birlikte karar veririz.hem 8 kasıma kadar herkes durumunu netleştirir bizde kaç kişi gelicek bilir mutlu oluruz.hihoyyytmekanıda kişi sayısına bağlı olarak düşünür karar veririz.tüm kocaelileri bekliyorum.:içelim:

sakarya'da 1 kasım cumartesi buluşuyor yolu düşen olursa beklerizz.....

Değirmendere olsa bende katılırdım.... gerçi kocaelden tanıdığım kimse yok KK dan ama herhalde benide sıcak karşılardınız... :))

oykucum bende 2.bulusmaya katılmak isterdim ama istanbulda önmuhasebe kursuna basladım.Cumartesi ve pazar gunleri oraya gidiyorum.2ay boyuncada boyle ( yani katılamıycam.Umarım cogunluk toplanır 2.bulusmayı gerceklestirirsiniz.

semracım bu kez bi sen bide ben kaldık yani nerde o 80 kişi ya bizde katılmak istiyoruz diyenler hayret bu kez en az 10 kişi oluruz diye düşünmüştüm olmazsa iptal edicez artık ne yapalım yada ikimiz buluşcaz

bende katılmak sizleri tanımak isterdim ama 8 kasımda sınawlarım başlıo yaşadığım yer istnbul die görünüo ama kocaelide okuduğum için burda yutta kalıorm =))

bende katılmak sizleri tanımak isterdim ama 8 kasımda sınawlarım başlıo yaşadığım yer istnbul die görünüo ama kocaelide okuduğum için burda yutta kalıorm =))

tatlım ayın 8zinde sınavların başladığını biliyoruz bizde zaten en fazla 2 saat birlikte oluruz.hemde merkezde buluşacaz sen hangi yurttasın merkeze yakınmı?yine az kişiylemi kalacaz benneyaptımki

hihoyyythihoyyyt bende gelip sizinle tanışmayı çok isterim bende varımhihoyyyt
asminyesçim sevindim katılacak olmana sen nasılsa benle semrayı resimlerden tanıyo olacaksın şimdi yer bulalım isterseniz.yarından sonra buluşacaz ama nerde saat kaçta karar verelim olurmu.

öykücüm haber verdiğin için sağol cnm yoksa hayatta görmezdim ben burdan..muhakkak gelmeye çalışıcam cnm yarın haber veririm..

kızlar ben gebzedeyim..ya çok yaramaz bi meleğim var..yakın biyer ayarlarsanız neden olmasın

kızlar cumartesi günü yine keyfınnde buluşalım diyorum saat 17,00da ben yine kocaman kk yazar masaya koyarım işten gelecekler için umarım saat 5 uygun olur.bildiğiniz başka kocaelili arkadaşlarınız varsa onlarada haber verinde kalabalık olalım

buluşma yeri neresi olucak öykücüm..benim izmit gelmem biraz zor canım ya..yalnız olsm sorun değilde..cadı var yanımda:)

canım cadıyla gel yahu ne olacak onuda severiz biz keyfinde buluşalım yine diye düşündüm yalnız bana net olarak gelicez yada gelmiycez diyinki haybeye gözümüz yollarda kalmasın

tatlım iyi diyorsunda merkezde özellikle istiyoruz çünkü işten anca çıkarız hemde keyfinnin önünden tüm otobüsler geçiyo çevreden gelenler karşıya geçip binebiliyor gebzeye benim işten çıkıp gelmem 7,30u bulur dönüşümde 10u eşim izin vermez o zaman

Buluşun bakalım naadar güzel

Bu cumartesi ben istanbuldayım hanımlar mesaj atmış biri bana gel diye ama maalesef uymuyor

Eeeee nerde buluşuyoruz
Bende varım öğleden sonra her saat uyar bana....:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…