Haydi kocaeli 2, buluşmaya varmısınız?

kızlar 22 kasım nasıl?uyar mı size? yada pazarda olur,geçi pazarları kocişler evde ama 1-2 saatten bişi olmazne dersiniz???tarihi belirleyelim yeri seçmek kolay......hihoyyytsengözlerimebaksanab

valla pazar olursa çok ii olur yada cumartesi akşam sonuçta çalıştığımız için saat sıkıntımızda var arkadaşlar buluşalım ya hevesim kursağımda kaldı vallah

kızlar 22 kasım nasıl?uyar mı size? yada pazarda olur,geçi pazarları kocişler evde ama 1-2 saatten bişi olmazne dersiniz???tarihi belirleyelim yeri seçmek kolay......hihoyyytsengözlerimebaksanab

canım dediğin gibi kocişler evde oluyor , pazar herkese uyucağını zannetmiyorum cumartesi olsa veya hafta içi akşam olursa bana uyar ama pazar buluşursak kesin gelirim diyemem

canım dediğin gibi kocişler evde oluyor , pazar herkese uyucağını zannetmiyorum cumartesi olsa veya hafta içi akşam olursa bana uyar ama pazar buluşursak kesin gelirim diyemem

slm kızlar buluşmaya bende gelmek istiyorum ama pazar yada akşam olursa ben gelemem ben çalışmiyorum evhanımıyım akşamları dışarı çıkmam olanaksız iyipaylaşımar

haftaiçi ve cumartesi çalışanlar var ama arkadaslar. aksam olursa gelemem diyende var.pazar günü için feragat edemezmisiniz 1-2 saat??

haftaiçi ve cumartesi çalışanlar var ama arkadaslar. aksam olursa gelemem diyende var.pazar günü için feragat edemezmisiniz 1-2 saat??

ozaman kızlar ben kesin söz vermeyeyim ama gelmeye çalışıcam ne zamandı bu pazarmı?saatinide ayarlayalım sanırım yer aynı dimi?

hadi gariii kızlar bir tarih belirleyin bence de bulusun artık :) gorunen o ki pazar gelirim diyenler cok.Bence 2 yada 3 haftada bir pazar gunu bulusun gitsin.Belli bir periyodda belirlenirse eger oyle uzun uzun mesajlasmaya da gerek kalmaz diye dusunuyorum.Tarih belli olunca durun beni bekleyin ben otarihte uygun olmayan arkadasta bir sonrakinde katılmıs olur.Birine katılamayan sonrakine katılır nasıl olsa.Hem dedigim gibi belli duzen olursa zamanla katılan sayısı da artar.Ben suan katılamasamda aralık ayının sonunda kursum bitmis olacak. Biter bitmez bende katılırm aranıza duyurulur:)))

evet hanımlar ne yapıyoruz çoğunluk nerde kendi kendimize karar vermeyelim ebru doğru söylüyor bu şekilde olmuyor çünkü uğraşsakta boşuna oluyor.

ben size uyarım arkadaslar cmt. de olur pazarda..siz belirleyin bana uyar
bugün perşembe oldu.artık belirleyelimde ona göre ayarlayalım işimizi falan.ok?

arkadaşlar bir hafta sonu daha bitti hala kimsede gayret yok buluşamıyoz yaaaa

slm arkadaşım buişi sen organize et gün ve saat söyle akşam olmazsa sevinirim
kimimizin çoçuğu var akşamları çıkamiyoruz görüşmek üzere iyipaylaşımlar

öykücüm ben kaç kere yazdım gördün. ama kimseden çıt çıkmamış. baktım ben hafta sonuna doğru. neyse şimdi yeni bir tarih belirleyelim ve gelebilen gelsin gelemeyen de birsonraki buluşmaya gelir artık. olmaz mı?? bana her tarih uyar daha öncede demiştim.şimdi top sizde..bekliyorum..

valla iyice kızdım bana ya cumartesi akşam uygun yada pazar gündüz kocişten iizn almam gerekecek o zamanda neyse valla 29 yada 30 dicem yine bir allahın kulu katılmıycak diye diyemiyorum bütün şevkim geçti gibi birşey yani

Şeniz:sm_cool:yada pazar gündüz ay ne bilem bugün benim doğumgünüm ve evlilik yıldönümüm o yüzden kendimi veremiyom ama yarın vercem söz sırnaşık şey:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…