Göz Makyajı Haydi kızlar EYELİNER'lı gözlerimizin fotoğraflarını burada paylaşlım/yorumlayalım :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bayan_Tatlimm

-.-
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
149
16
İlk olarak ben başlıyorum :) birbirimizi yorumlayıp, birbirimize öneriler de verebiliriz hadiyin bakalımmm :)

$adaasfd.jpg
Kaşlarım çok seyrek ya :|

Son düzenleme:
canım bana böyle düz eyeliner hiç gitmiyo aradım taradım ama eyeliner lı bu fotom var yalnızca zaten tümden eyeliner bana gitmiyo gözlerim iri olduğu için yarım çekiyorum ben :) bu abartı makyaj biraz benim için bu kadar yapmıyorum normalde ve kirpiklerim bu fotografta çok kötü çıkmış normalde gerçekten daha güzel :)

$IMG_2881.JPG

canım bana böyle düz eyeliner hiç gitmiyo aradım taradım ama eyeliner lı bu fotom var yalnızca zaten tümden eyeliner bana gitmiyo gözlerim iri olduğu için yarım çekiyorum ben :) bu abartı makyaj biraz benim için bu kadar yapmıyorum normalde ve kirpiklerim bu fotografta çok kötü çıkmış normalde gerçekten daha güzel :)

Eki Görüntüle 760665

Gayet güzel bence :) Zaten önemli olan göz şeklimize göre yapmamız ama hepimiz bunu beceremiyoruz aslında :) sen becermişsin tebrikleer :) :KK16:

İstediğiniz gibi çekin beybiler:p

İşte göz şekline göre eyeliner :))) teşekkür ederiiizz :KK16:

silmeseydim koyardım ya tüh sildim ama:KK70:

Olsun :KK70: bi daha yaptığında bizi unutma çek :KK70:

kızlar yaa bnde eyeliner kullanmayı çok istiyorm ama gözkapaklarım şiş ve inik olduğu için sürdüğmde bulaşıyo hemen yada görünmüyo hiç

Tam olarak anlamadım nasıl olduğunu :S bi fotoğraf çek koy biz ona göre yorumlayalım öneride bulunalım :):KK34:

X