**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

ben resmen kendimi hazırlamaya calışıyorum ondan galiba..
yani şu an gelse hazır gibiyim.
sabırsızlık değil,acele de değil ama hazırım işte :))
gel betülüm gel :))

bence dekaydirigubbakcemile3
maşallah ne güzel ama.. ben de bi havaya girsem iyi olacak da tık yok bende... :1rolleyes:
bakalım önce hangi betül gelicek hangisi daha aceleci davranacak

inşallah vakitlerinde gelen sağlıklı bebekler doğururuz:1hug:

amin yaa inş.
zaten biraz önce okudum,36. haftanın sonundan itibaren doğan bebeklere artık premature denmiyormuş.
biraz da onun rahatlığı var galiba.
ben hep korktum erken doğum yaparım diye ama şükür olmadı.
ben 7 aylık doğmuşum,ondan gelen bir tedirginlikti galiba kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar ne kadar az kaldı ya hepimizin sizlerin oldukça önde egehan bebeğim gel ama vaktinde gel kuzum ........46

zeynep senin ne kadar az kalmış 22 gün müü hadi bakalım kolay gelsin:)kızlar son zamanlarımız artık...hihoyyyt

evet canım ben sezeryan olucam 6 kasımda belirlicektik tarihi bu benim belirlediğim tarih canım dr ıonaylarsa 22.11.2008 tarihinde allahta nasip ederse kızımı kucağıma alıcam tabi benim kız önce davranmazsa

kizlar merhaba bugun kontrolum vardi ...
size haberlerim var ..
aralik annesi olamayacagim ...Bu ayin sonu 25 kasim gibi olacak ameliyat buyuk ihtimalle Bebegimiz iri bir bebek ...Kesin tarihi haftaya belirleyecegiz(artik haftada bir kontroller) ...heyecanliyim :asigim:
safak az kaldi az :)

gözün aydın canım:teytey:.. ay çok heyecanlı.. inşallah sağlıcakla alırsın yavru kusunu kucagına..a.s.

ohh maşallah bende 15 gün sonra gidecem bakalım dr ne diyecek bayramdan öncede alabilirim dedi iriyse bayramdan önce alacak benide 38 haftalık oluyom bayramdan önce hayırlısı artıkk:CüvCüv:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…