**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

Benim de 52 gün kalmış kısmetse. Hiç böyle gün olarak düşünmemiştim. Çok fena heyecanlandım şimdi. Aranızda benim gibi korkanlar var mı? Ben gerçekten çok korkuyorum niyeyse.

canım ne zaman söyledi doktor şugün olur diye.bana daha söylemedi bugün 33 hafta 2 günlük hamişim bende şafağımı bilmek istiyoruuuuuum.yardım et nooooluuuur

sana neden sezeryan dedi doktor canım..benim de şafak 45 sanırım..gel kuzucum gel ben seni öpmeyi çoook istiyorummmm...senağlama..çok duygusallaştım ben iyice kızlar..

Eminem az kalmış senin..Sana derken benim çok mu farklı sanki:şafak 46
senden 10 gün sonra görünüyor ama doktor 10 gün önce sezeryana da alabilir beni.Hiç belli olmaz.Ben şafak saymayayım en iyisi.

şafak 47 ama tam günüde hamilelerin sadece yuzde 5 i doğururmuss ,kaydirigubbakcemile2:CüvCüv:

bugün 36. haftaya girdim.
dedikleri gibi kız bebekler 38. hafta gibi geliyorsa,2 haftam kaldı :jeyyar:

çok aceleciyim galiba :)))

bhk benim cetvelde 35 hafta 1 gün yazıyo.. ben 36. haftanın içinde mi oluyom yani.. ama yok ya 35 gün kaldıı yazıyo burda.. kafam karıştı acele etme ayol.. beni de heyecanlandırdın

ben resmen kendimi hazırlamaya calışıyorum ondan galiba..
yani şu an gelse hazır gibiyim.
sabırsızlık değil,acele de değil ama hazırım işte :))
gel betülüm gel :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…