**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

İyi dileklerin için teşekkürler.Hepimiz inşallah bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız.
hangi takımda olduğuna gelince..sengözlerimebaksanabBence sen bizim takımdasın.Tabii başka takıma geçmek istersen onu bilememşakkıdı

deniz ocak annesinn ama aralıkda doğurcaksın sanırım.
bizdede aralık annesi ama kasımda doğurcak arkadaşımız çok var :))
hayırlısı olsun inş a.s.

şafak 63 hehe he gel teskere gel teskere 63 gün dayanamaz bizim ufaklık sanırsam özlüyorum yaw ya eve bi ultrasyon almalı yada 63 gün ışık hızıyla geçmeli

41 günümüz kaldı kızlar.. çok heyecanlı
bu arada çelikcim benim eşim bi ara baya baya düşünmüştü eve ultrason almayı hihihi:) yani olmayacağını bile bile alsak keşke diye hayaller kuruyordu:) canım benim:)

doru az kalmis canim senin :ecrin_bebek:hadi hayirlisi ...sen yap arkadan gelelim :)

benim bugun itibariyle 41 gun ;heyecan artiyor :asigim:

Sezeryan günüm tam belli değil ama ben normal doğum tarihinden on gün önce olacağını düşündüğüm için öyle sayıyorum, hayırlısıyla bir geçse şu bir ayda

mrb hamişler benim şafak 49 du bugun doktora gittik şafak 34 de düştü sezeryan oldugu için bebegimi çok özledim allah hepimize bebişlerimizi saglıklı kucagımıza almayı nasip etsinnnnn inş kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…