**Haydi kızlar bizde şafak sayalım**

sat a göre şafak 35..ayy kuşum ecrinimm hemen de gelmek istiyosun ama 2 hafta daha sabret en azından annem aşkım bitanem..37.hafta bari dolsun dimi kızlar..

kızlarr yaa doğum yaklastıkça korkusu olan varmı aranızda bende şu günlere kadar hiç korkmadım ama birkaç gundur ayy nasıl çıkcak minişim deyip duruom :S

kızlarr yaa doğum yaklastıkça korkusu olan varmı aranızda bende şu günlere kadar hiç korkmadım ama birkaç gundur ayy nasıl çıkcak minişim deyip duruom :S

Ben akşam yatağa yattığımda,doktorun ertesi gün için sezeryan tarihi vermiş olduğunu düşünüyorum bazen.Kesin uyuyamazdım sabaha kadar.İşte öyle düşündüğüm anlarda korkuyorum.Yani tarih verilip doğuma gideceğime,beklenmedik bir anda suyumun gelip doğum telaşının sarması daha iyi olurdu diye düşünüyorum.Korkmaya başladığında o düşünceleri kafandan uzaklaştırıp başka şeyler düşünmeye çalış bence.Yoksa doğuma kadar hergün bu korkuyla yaşayamayız canım.Bebeklerimizle birlikte doğumu sağlıklı bir şekilde atlatalım yeter.O an gelince düşünürüz korkunç olup olmadığınıyerimsenibenŞimdiden çok düşünmemeye çalışıyorum ben:CüvCüv:

Benim şafak 38 kızlar. Yani tahmini doğum tarihine kadar beklerse bayağı bir zamanım var gibi. Ben de doğum ne zaman gelecek diye panikliyorum ama sizden biraz daha farklı... Mesela gece sancılansam oğlumu nasıl uyandırıcam, nasıl panikletmeden hazırlayıp anneme götürücem. Hafta arası ve okul saati olursa ne yapıcam gibi düşünceler kafamda dönüp duruyo. İnşallah herşey düşündüğümden daha sorunsuz gelişir :)

sabırsızlık bende de had safhada..
ondan 7aylık doğmuşlum ben heralde :))

yarın yine kontrol var.
Süper sevdim ben bu her hafta kontrol işini....

görünürde 33 gün yani 1 aydan fazla var ama
bilmem ki o kadar bekler mi:uhm:
sanki beklemez gibi geliyo ama hayırlısı olsun

sata göre 21 günüm var.. ama bugün doktorumla mecburi sezeryana karar verdik normal doğumu çok istememe ragmen plesantam yüzünden normal yapamıyorum.. veee 2 hafta sonra bebeğime kavuşuyorum inşallah.. haftaya cuma yani ayın 21 inde sezeryan için gün belirleyeceğiz..ayy çok heyecanlandım Allah sağlıkla kucağıma almamı nasip etsin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…