HAYDİ HEP BERABER NAMAZ GÜNLÜĞÜ OLUŞTURALIM

hoş geldin tatlım yarından itibaren not alalım o zman ben bu durumdan cok sıkıldım ben düzenli kılayım ki cocugumuz da öyle görsün alışsın demi inşallah olur
hoşbuldum. tamam canım yarından itibaren not tutmaya başlıyorum inşallah. haklısın çoçuklara sözle değil yaptıklarımızla güzel örnek olabiliriz

maşallah Rabbim ömürlük olmasını nasip etsin. bebeğinizde hayırlı olsun saglıkla kucagnıza almak nasip olsun inşallah

Hayırlı olsun canım sayfan.çok güzel paylasimlar yapmissin.hepsini okiyamadim daha
İnsallah başlar ve omrumuzun sonuna kadr bırakmayız.
Allaha sukur benim borcum yokda arada bi sabah larim kalabiliyo
Allahim hepimize namazı. Sevdrsn İnsallah

maşallah ya ne güzel borcum yok diyebiliyosun.
Amin canım inşallah

cok guzel bir hikaye yazmissin cnm gercekten de oyle namaz oruc borclarimiz birikiyor Allah razi olsun tesekkur ederim bize motivasyon destek gerek

hosgeldin kuzummm sagolasin okumana sevindim insallah sureklilik onemli zaten sen bunu basarmissin bizlerlede paylas bari nasil yapiyon Allah razi olsun simdiden

Topiginiz hayirli olsun. Cok guzel dusunmussunuz. Allah razi olsun. Su an reglim, insallah bitince bende katilirim. Namaz icin insanlaein boyle birbirini tesvik etmesi cok guzel bisey.

Topiginiz hayirli olsun. Cok guzel dusunmussunuz. Allah razi olsun. Su an reglim, insallah bitince bende katilirim. Namaz icin insanlaein boyle birbirini tesvik etmesi cok guzel bisey.
aramiza hosgeldin cnm reglin bitince baslarsin Allah sizdende razi olsun

maşallah canm birlikte çok hayrlı isler yapysnz onu söylimmm:) ve ben 2 aylk hamileyim ayaga kalkamiyorum basm donuyo sürekli mide bulantim var yani suanda kötüym ve namzlarimi cogu vakit kilamiyorum bi kendime gelsem kılcam ama olmuyo kizlar bi türlü kalkamiyorum üzülyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…