haydi Bursa bulumaya ....

yetişirsin yetişirsin tatlım... zati bisde 2 de buluşcaz.. sen gelene kadar olsun 3 anva zaten.. kaydirigubbakcemile5

sonunda yani kaydirigubbakcemile5

sırnaşık şey

mrb kızlar hayırlı cumalar buluşmanın ct olması süper çok sevindim bu buluşma daha kalabalık olacak sanırım çok güzel :dance: kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar listeyi yapıorum gelmeyen olursa bozuşuruz haa ..... :))

ayçaaaaaaa
tubicik
tigerboxer
sevvalcik
cemredeniz
özi16
gulbeyza
papuli
ashkom

aşkolsun ayça
benım adımı nıye yazmadın kız sen bakayım
ama olsun sana kırgın değilim nede olsa gelemıyeceğim bu gece annecığimin yanına gıdıyorum ıyı buluşmalar goremedığım arkadaşları şimdiden merak edıyorum bol bol foto çekın hiç olmazsa sızı nettenn goreyım
gülbeyzam senınle de tanışmak bır turlu kısmet olmadı

kızlar kaça kadar oralarda olursunuz ki ben 6 da çıkıyorum mesaiden gelmek isterim ben de ....:1hug:

bekleriz canım herkesi :1hug: olmaz umarım misafirin:) ama yarın değil zaten 9 mayıs2009 da saat 2 de hava güzel olursa kültürpark olmazsa mc donalds bebekleri özellikle bekliyorum ben sölim :)

kızlar inşallah bi sorun çıkmazda belebilirim
hem 1 gün gecikmeyle doğum günümü kutlarız şööle kalabalık kalabalık

haberimiz olursa geliriz şekerim.yanlız bu buluşmadan biraz bahsetseniz. ilk defa katılacam da.

haberimiz olursa geliriz şekerim.yanlız bu buluşmadan biraz bahsetseniz. ilk defa katılacam da.

bende bursada ve gurup arasında yeniyim canım bende yeni tanışacağım göreceğim.
buluşma 9 mayıs 2009 da olacak
bebekler çocuklar geliyor seviyoruz onicaz:))hava güzel olursa kültürpark kötüyse mc donalds
saa 2 d bulusulcak
bekliyoruz canım mutlaka gel güzel olur kalabalık :1hug:

kızlar inşallah bi sorun çıkmazda belebilirim
hem 1 gün gecikmeyle doğum günümü kutlarız şööle kalabalık kalabalık

doğum gunumu :1shok: inanmıorum olleeyy :dance: koskocaman pasta al ben çok severim pastayı :asigim: gönlunce kutlarız doğum gununu kaydirigubbakcemile5
:roflol:

haberin oldu işte herşey topikte yazıo zati.. inan hiç il def katılmış hissetmiceksin. yerimseniben

canım gelemiceni bildiğim için yazmadım aşk olsun ben seni yazmammı keşke geledin sende nese biz bol bol foto çekip koyarız.. tubicikin foto makinasını eskitçemm :roflol:bu arada benmde annem gelıo yarın ikimizde annemize kavuşcaz slm annene öptum:)

kızlar kaça kadar oralarda olursunuz ki ben 6 da çıkıyorum mesaiden gelmek isterim ben de ....:1hug:

seni beklemeye çalışırız tatlım tele numaramı yazım sana özelden haberleşirik yine :)

slm kıslar nerde buluşuyorsunus:))))

canım 9 mayıs cumartesi hava gusel olursa kulturparkta yağışlı olrsa mc donalsta

kaç kişi var gelecek misafir gelmesse bende gelirim yarın saat kaçtaa

yarın deil unutma bidahaki hafta kaydirigubbakcemile5

kızlar yaa bana acaba mc donalsta mi buluşsak kultur park işi benm aklıma yatmadı gibi hava gusel olursa oranın balkonunda otururuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…